Қостанай облысы әкімиятының 2002 жылғы 20 ақпандағы N 47 "Мүгедектердің жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеу үшін облыстық бюджеттің қаражаты есебінен жеңілдіктер беру ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімиятының 2005 жылғы 21 ақпандағы N 62 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 10 наурызда N 3368 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.08.03 № 297 қаулысымен.
Облыс бюджетінің орындалуын қамтамасыз ету мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына,  "Қазақстан Республикасында мүгедектердің әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы Заңының 44-бабына, "Ұлы Отан соғысына қатысушылар, мүгедектер мен оларға теңестірілген тұлғаларды әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер беру" туралы Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1758 "2002-2005 жылдарға арналған мүгедектерді оңалту бағдарламасы туралы" қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қостанай облысы әкімиятының 2002 жылғы 20 ақпандағы N 47 "Мүгедектердің жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеу үшін облыстық бюджеттің қаражаты есебінен жеңілдіктер беру ережесін бекіту туралы" қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 1339, "Костанайские новости" 2002 жылғы 24 сәуір N 61, "Қостанай таңы" 2002 жылғы 23 сәуір N 32, Қостанай облысы әкімиятының 2004 жылғы 11 ақпандағы N 30 қаулысымен өзгерістер енгізілген (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2756, "Қостанай таңы" 2004 жылғы 2 наурыз N 25) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыптағы "мүгедектердің" деген сөз "азаматтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
осы қаулымен бекітілген мүгедектердің жекелеген санаттарын санаторлық-курорттық емдеу үшін облыстық бюджеттің қаражаты есебінен жеңілдіктер беру ережесінде тақырыптағы "мүгедектердің" деген сөзбен ауыстырылсын, кіріспе алынып тасталсын;
1-тармақта: "мүгедектердің" деген сөз "азаматтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақта: "мүгедектердің", "мүгедектер" деген сөздерді "азаматтардың", "азаматтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
3)-тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Ұлы Отан соғысына қатысушылар;
6) зейнеткерлік жасқа жеткен 2, 3 топтағы мүгедектер";
3-тармақта:
"мүгедектердің" деген сөз "азаматтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
"еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармалары" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1)-тармақшада "мүгедектің" деген сөз "азаматтың" деген сөзбен ауыстырылсын;
4)-тармақшада "мүгедектері" деген сөзден кейін "мен қатысушылары" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақта:
1)-тармақшада "2" саны "6" санымен ауыстырылсын;
2)-тармақша алынып тасталсын;
9-тармақта "мүгедектердің" деген сөз "азаматтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
11-тармақта "мүгедекке" деген сөз алынып тасталсын;
13-тармақта:
"облыстық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" деген сөздер "Қостанай облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі" (бұдан әрі - департамент) деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Акимата области от 20 февраля 2002 года N 47 "Об утверждении Правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению для отдельных категорий инвалидов за счет средств областного бюджета"
Постановление Акимата Костанайской области от 21 февраля 2005 года N 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2005 года N 3368. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2009 года № 297
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2009 № 297.
В целях обеспечения исполнения бюджета области в соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 44 Закона Республики Казахстан от 21 июня 1991 года "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 20 февраля 2002 года N 47 "Об утверждении Правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению для отдельных категорий инвалидов за счет средств областного бюджета" (номер государственной регистрации 1339, "Костанайские новости" от 24 апреля 2002 года N 61, "Костанай таны" от 23 апреля 2002 года N 32, внесены изменения постановлением акимата Костанайской области от 11 февраля 2004 года N 30 (номер государственной регистрации 2756, "Қостанай таңы" от 2 марта 2004 года N 25,) следующие изменения и дополнения:
в заголовке слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
в Правилах предоставления льгот по санаторно-курортному лечению для отдельных категорий инвалидов за счет средств областного бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
преамбулу исключить;
в пункте 1 слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
в пункте 2:
слова "инвалидов", "инвалиды" заменить словами "граждан", "граждане";
подпункт 3) исключить;
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) участники Великой Отечественной войны;
6) инвалиды 2, 3 групп, достигшие пенсионного возраста";
в пункте 3:
слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
слова "управлениями труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "отделами занятости и социальных программ";
в пункте 4:
в подпункте 1) слово "инвалида" заменить словом "гражданина";
в подпункте 4) после слова "инвалидов" дополнить словами "и участников";
в пункте 5:
в подпункте 1) цифру "2)" заменить на цифру "6)";
подпункт 2) исключить;
в пункте 9 слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
в пункте 11 слова "для инвалида" исключить;
в пункте 13:
слова "областным управлением труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "государственным учреждением "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" (далее - Департамент)";

13-1, 13-2-тармақтары мынадай мазмұнымен толықтырылсын:
"13-1. Ереженің 2-тармағындағы 1), 2), 4)-тармақшаларында көрсетілген тұлғалар "Санаторлық-курорттық емдеу бойынша жеңілдіктер" бюджеттік кіші бағдарлама шеңберінде ақысыз санаторлық-курорттық жолдамалармен қамтамасыз етіледі.
13-2. Ереженің 2-тармағындағы 5), 6)-тармақшаларында көрсетілген тұлғалар "Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту" кіші бағдарламасы шеңберінде ақысыз санаторлық-курорттық жолдамалармен қамтамасыз етіледі";
14-тармақта:
"мүгедектердің" деген сөз "азаматтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
"облыстық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" деген сөздер "департамент" деген сөзбен ауыстырылсын;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Департамент аудандық (қалалық) уәкілетті органдары берген тізімдерге сәйкес санаторлық-курорттық емдеу жолдамаларын белгіленген мақсат бойынша пайдалану үшін қабылдау-табыстау актісін ресімдеп аудандық, қалалық және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдеріне бөліп береді.";
16-тармақта:
"мүгедектің" деген сөз "азаматтың" деген сөзбен ауыстырылсын;
"туған жылы, әлеуметтік деңгейі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Г.Қ. Құсайыноваға жүктелсін.
Қостанай облысы
әкімінің міндетін атқарушы

дополнить пунктами 13-1, 13-2 следующего содержания:
"13-1. Лица, указанные в подпунктах 1), 2), 4) пункта 2 Правил обеспечиваются бесплатными санаторно-курортными путевками в рамках бюджетной подпрограммы "Льготы по санаторно-курортному лечению".
13-2. Лица, указанные в подпунктах 5), 6), пункта 2 Правил обеспечиваются бесплатными санаторно-курортными путевками в рамках бюджетной подпрограммы "Реабилитация инвалидов и ветеранов";
в пункте 14:
слово "инвалидов" заменить словом "граждан";
слова "областное управление труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словом "Департамент";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Департамент согласно спискам, представленным районными (городскими) уполномоченными органами, распределяет путевки на санаторно-курортное лечение, с оформлением акта приема-передачи по районным, городским отделам занятости и социальных программ для использования по целевому назначению.";
в пункте 16:
слово "инвалида" заменить словом "гражданина";
дополнить словами "год рождения, социальный статус".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кусаинову Г.К.
Исполняющий обязанности
акима Костанайской области