Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 2/259 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 20 мамырда N 657 тіркелді
Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 5/870  қаулысымен .
_______________________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  37-ші бабы мен, 2001 жылғы 17 шілдедегі N 246-ІІ "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы"  Заңына  сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы"  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 ақпанда N 431 тіркелген), 2002 жылы 23 ақпанда N 15 "Вечерний Алматы", N 21 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан, халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар құрамына 2002 жылы 11 қыркүйекте N 71 "Вечерний Алматы", 2002 жылы 7 қыркүйекте N 100 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 19 шілдедегі N 3/470  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 01 тамыздағы тіркеу N 462), 2002 жылы 11 желтоқсанда N 97 "Вечерний Алматы", 2002 жылы 12 желтоқсанда N 140 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 13 қарашадағы  N 5/724  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 28 қарашадағы тіркеу N 489), 2003 жылы 12 шілдеде N 107-109 "Вечерний Алматы", 2003 жылы 26 маусымда N 71 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 26 мамырдағы N 2/319  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2003 жылы 18 маусымдағы тіркеу N 534), 2003 жылы 15 қазанда N 161 "Вечерний Алматы", 2003 жылы 14 қазанда N 115 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 17 қыркүйектегі N 4/535  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2003 жылы 26 қыркүйектегі тіркеу N 552), 2004 жылы 8 маусымда N 111 "Вечерний Алматы", 2004 жылы 5 маусымда N 63 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2004 жылы 19 мамырдағы N 3/424  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2004 жылы 27 мамырдағы тіркеу N 602), 2004 жылы 18 қыркүйекте N 188-189 "Вечерний Алматы", 2004 жылы 18 қыркүйекте N 106 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан, 2004 жылы 25 тамыздағы N 3/706  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет департаментінде 2004 жылы 3 қыркүйектегі тіркеу N 616), 2004 жылы 21 желтоқсанда N 253 "Вечерний Алматы" газетінде жарыққа шыққан 2004 жылы 26 қарашадағы N 4/955  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет департаментінде 2004 жылы 10 желтоқсандағы тіркеу N 630), келесі өзгерістер енгізілсін:
Алмалы аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Абдрахманов Ержан Ахметұлы - Алматы қаласы Алмалы ауданы Әкімінің орынбасары, учаскелік комиссиясының төрағасы;
Братенков Александр Иванович - Алматы қаласы Алмалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының бастығы, учаскелік комиссия төрағасының орынбасары;
Саботаева Бақыт Аққанқызы - Алматы қаласы Алмалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталықтың тұрмыс деңгейін талдау және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы, учаскелік комиссиясының хатшысы;
осы құрамнан шығарылсын:
Тілеубаева Л.Н., Талпақова Р.И.;
Әуезов аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Исламова Нұрила Бақбергенқызы - Алматы қаласы Әуезов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының бастығы, учаскелік комиссия төрағасының орынбасары;
Имамбекова Күләйша Қазақбайқызы - Алматы қаласы Әуезов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының тұрмыс деңгейін талдау және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы, учаскелік комиссиясының хатшысы;
осы құрамнан шығарылсын:
Қаппасова О.Т., Соколова Г.Б., Саттарова Г.Р., Қазыбекова З.К.;
Бостандық аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Қайдуова Нәкен Құлмаханбетқызы - Алматы қаласы Бостандық аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталықтың тұрмыс деңгейін талдау және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы, учаскелік комиссиясының хатшысы;
осы құрамнан шығарылсын:
Матмұратова З.А.;
Жетісу аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Ділмаханбетов Ермек Қырғызбайұлы - Алматы қаласы Жетісу ауданы Әкімінің орынбасары, учаскелік комиссиясының төрағасы;
Нүсіпова Шолпан Байжұмақызы - Алматы қаласы Жетісу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының бастығы, учаскелік комиссия төрағасының орынбасары;
Сиқымбаев Ренат Оразұлы - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аумақтық өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі кеңесші-үйлестірушісі, учаскелік комиссиясының мүшесі;
осы құрамнан шығарылсын:
Ілиясов А.К., Алмабеков А.С., Маханов Ж.Т.;
Медеу аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Қырықбаев Арман Оразбайұлы - Алматы қаласы Медеу ауданы Әкімінің орынбасары, учаскелік комиссиясының төрағасы;
Қалықова Айгүл Оразқызы - Алматы қаласы Медеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының бастығы, учаскелік комиссия төрағасының орынбасары;
Жұмабекова Динара Төлеубайқызы - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімдігінің әлеуметтік сала бөлімінің меңгерушісі, учаскелік комиссиясының мүшесі;
Оразова Гүлдана Мұратханқызы - Алматы қаласы Медеу аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының жұмыспен қамту, әлеуметтік әріптестік және еңбек қатынастары бөлімінің бастығы, учаскелік комиссиясының мүшесі;
осы құрамнан шығарылсын:
Керімқұлов Т.И., Оспанова Н.К., Яковлева Н.Н.;
Түрксіб аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Яковлева Надежда Николаевна - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің орынбасары, учаскелік комиссиясы төрағасы;
Мамебекова Шолпанкұл Құлахметқызы - Алматы қаласы Түрксіб аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар орталығының тұрмыс деңгейін талдау және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы, учаскелік комиссиясының хатшысы;
Бектемісов Нұрлан Бағдатұлы - Алматы қаласы Түрксіб ауданы салық комитетінің бастығының орынбасары, учаскелік комиссиясының мүшесі;
Құрманбеков Дастан - Алматы қаласы Түрксіб ауданы Әділет басқармасының құжаттандыру және тіркеу бөлімінің бас маманы, учаскелік комиссиясының мүшесі;
Ноерманова Қәтила Дүсіпқызы - N 4 балалар емханасының бас дәрігері, Алматы қаласы Мәслихатының депутаты, учаскелік комиссиясының мүшесі;
Ахметов Ермек Әнуарұлы - Алматы қаласы Түрксіб аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары, учаскелік комиссиясының мүшесі;
осы құрамнан шығарылсын:
Товчиха В.Ф., Белякова Г.А.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 29 января 2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению"
Постановление Акимата города Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции г. Алматы 20 мая 2005 г. за N 657. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 5/870. (V05R687)
В соответствии со статьей 37  Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  Законом  Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 246-II "О государственной адресной социальной помощи", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата г. Алматы "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению" от 29 января 2002 года N 1/80 (далее - постановление) (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 431 от 8 февраля 2002 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" N 15 и "Алматы акшамы" N 21 от 23 февраля 2002 года, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы: от 19 июля 2002 года  N 3/470  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 462 от 01 августа 2002 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 11 сентября 2002 года N 71, "Алматы акшамы" 7 сентября 2002 года N 100; от 13 ноября 2002 года  N 5/724  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 489 от 28 ноября 2002 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 11 декабря 2002 года N 97, "Алматы акшамы" 12 декабря 2002 года N 140; от 26 мая 2003 года  N 2/319  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 534 от 18 июня 2003 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 12 июля 2003 год N 107-109, "Алматы акшамы" 26 июня 2003 года N 71; от 17 сентября 2003 года  N 4/5а35  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 552 от 29 сентября 2003 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 15 октября 2003 года N 161, "Алматы акшамы" 14 октября 2003 года N 115; от 19 мая 2004 года  N 3/424  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 602 от 27 мая 2004 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 8 июня 2004 года N 111, "Алматы акшамы" 5 июня 2004 года N 63; от 25 августа 2004 года  N 3/706  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 616 от 3 сентября 2004 года), опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 18 сентября 2004 года N 188-189, "Алматы акшамы" 18 сентября 2004 года N 106; от 26 ноября 2004 года  N 4/955  (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 630 от 10 декабря 2004 года), опубликовано в газете "Вечерний Алматы" 21 декабря 2004 года N 253, следующие изменения и дополнения:
1) ввести в состав участковой комиссии Алмалинского района:
Абдрахманова Ержана Ахметовича - заместителя акима Алмалинского района города Алматы, председателем участковой комиссии;
Братенкова Александра Ивановича - начальника центра занятости и социальных программ Алмалинского района, города Алматы, заместителем председателя участковой комиссии;
Саботаеву Бакыт Аккановну - начальника отдела анализа уровня жизни и социальных программ центра занятости и социальных программ Алмалинского района, города Алматы, секретарем участковой комиссии;
вывести из состава:
Тлеубаеву Л.Н., Талпакову Р.И.
2) ввести в состав участковой комиссии Ауэзовского района:
Исламову Нурилю Бакбергеновну - начальника центра занятости и социальных программ Ауэзовского района, города Алматы, заместителем председателя участковой комиссии;
Имамбекову Куляйшу Казакбаевну - начальника отдела анализа уровня жизни и социальных программ центра занятости и социальных программ Ауэзовского района, города Алматы, секретарем участковой комиссии;
вывести из состава:
Каппасову О.Т., Соколову Г.Б., Саттарову Г.Р., Казыбекову З.К.
3) ввести в состав участковой комиссии Бостандыкского района:
Кайдуову Накен Кулмаханбетовну - начальника отдела анализа уровня жизни и социальных программ центра занятости и социальных программ Бостандыкского района, города Алматы, секретарем участковой комиссии;
вывести из состава:
Матмуратову З.А.
4) ввести в состав участковой комиссии Жетысуского района:
Дильмаханбетова Ермека Киргизбаевича - заместителя акима Жетысуского района города Алматы, председателем участковой комиссии;
Нусипову Шолпан Байжумаевну - начальника центра занятости и социальных программ Жетысуского района, города Алматы, заместителем председателя участковой комиссии;
Сихимбаева Рената Оразовича - координатора - советника акима Жетысуского района города Алматы по вопросам территориального самоуправления, членом участковой комиссии;
вывести из состава:
Ильясова А.К., Алмабекова А.С., Маханова Ж.Т.
5) ввести в состав участковой комиссии Медеуского района:
Кырыкбаева Армана Оразбаевича - заместителя акима Медеуского района города Алматы, председателем участковой комиссии;
Калыкову Айгуль Оразовну - начальника центра занятости и социальных программ Медеуского района, города Алматы, заместителем председателя участковой комиссии;
Джумабекову Динару Тулеубаевну - начальника отдела социальной сферы аппарата акима Медеуского района, города Алматы, членом участковой комиссии;
Уразову Гулдану Муратхановну - начальника отдела занятости, социального партнерства и трудовых отношений центра занятости и социальных программ Медеуского района города Алматы, членом участковой комиссии;
вывести из состава:
Керимкулова Т.И., Оспанову Н.К., Яковлеву Н.Н.
6) ввести в состав участковой комиссии Турксибского района:
Яковлеву Надежду Николаевну - заместителя акима Турксибского района города Алматы, председателем участковой комиссии;
Мамебекову Шолпанкуль Кулахметовну - начальника отдела анализа уровня жизни и социальных программ центра занятости и социальных программ Турксибского района города Алматы, секретарем участковой комиссии;
Бектемисова Нурлана Багдатовича - заместителя начальника налогового комитета по Турксибскому району города Алматы, членом участковой комиссии;
Курманбекова Дастана - главного специалиста отдела документирования и регистрации управления юстиции Турксибского района города Алматы, членом участковой комиссии;
Ноерманову Катилю Дюсуповну - главного врача детской поликлиники N 4, депутата Маслихата города Алматы, членом участковой комиссии;
Ахметова Ермека Анваровича - заместителя начальника управления внутренних дел Турксибского района, города Алматы, членом участковой комиссии;
вывести из состава:
Товчиха В.Ф., Белякову Г.А.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі         И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы               К. Тәжиева

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы
Секретарь акимата