Алматы қаласы Әкімдігінің "Алматы қаласында қызметтің кейбір түрлерін лицензиялау туралы" 2005 жылғы 9 наурыздағы№N 1/127 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 11 қарашадағы N 5/765 қаулысы. Алматы қалалық әділет департаментінде 2005 жылғы 6 желтоқсанда N 680 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 ақпандағы N 2/242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 ақпандағы N 2/242 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан  Республикасының мемлекеттік басқару мен бюджеттік қарым-қатынастар деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді шектеу мәселелері жөніндегі кейбір заң актілеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 13-ІІІ және " Қазақстан  Республикасының лицензиялау жөніндегі кейбір заң актілеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 45-ІІІ Заңдарына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі "Білім беру мекемелеріндегі қызметтен басқа, дене тәрбиесі-сауықтыру, спорт қызметін көрсету жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" N 786  қаулысын  жүзеге асыру мақсатында, Алматы қаласының Әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 9 наурыздағы "Алматы қаласында қызметтің кейбір түрлерін лицензиялау туралы" N 1/127  қаулысына  (Алматы қаласының Әділет басқармасы 2005 жылғы 8 сәуірде 647 рет санымен тіркеп, 2005 жылғы 19 сәуірде "Вечерний Алматы" және 2005 жылғы 5 мамырда "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) аталмыш қаулының 1-қосымшасында:
8) тармақша мынадай редакцияда баяндалсын:
"8) ойын бизнесі саласындағы қызмет;";
мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) дене тәрбиесі-сауықтыру және спорт қызметін жүзеге асыратын дене тәрбиесі-сауықтыру, спорт клубтарының, орталықтарының, секциялары мен басқа да ұйымдардың; бірінші, екінші және үшінші дәрежедегі спорт құрылғыларында дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметін көрсететін заңды және жеке тұлғалардың; дене тәрбиесі мен спорт жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жергілікті қоғамдық бірлестіктердің, одақтардың, ассоциациялардың (облыстық федерациялардың) қызметі.";
2) аталмыш қаулының 2-қосымшасында:
6-тармақтағы "ойынхана мен тотализаторларды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі" деген сөз "ойын бизнесі саласында" деген сөзімен өзгертілсін;
8 тармақ алынып тасталсын;
11 тармақ "баллондар)" деген сөзден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын: ", жылу қуатын өндіруге, беру мен таратуға (орнатылған жылу қуатының жалпы жиынтығы 100 Гкал/сағат болатын жылу энергиясының көздерінен)";
мынадай мазмұндағы 12 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 9 марта 2005 года N 1/127 "О лицензировании некоторых видов деятельности в городе Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 11 ноября 2005 года N 5/765. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 декабря 2005 года за N 680. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 19 февраля 2007 года N 2/242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 19 февраля 2007 года N 2/242.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года N  13-III  "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений" и от 15 апреля 2005 года N  45-III  ЗРК "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования", а также в целях реализации  постановления  Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 786 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы от 9 марта 2005 года N 1/127 "О лицензировании некоторых видов деятельности в городе Алматы" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы N 647 от 8 апреля 2005 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 19 апреля 2005 года и "Алматы Акшамы" 5 мая 2005 года) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) деятельность в сфере игорного бизнеса;";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) деятельность физкультурно-оздоровительных, спортивных клубов, центров, секций и других организаций, осуществляющих физкультурно-оздоровительную и спортивную деятельность; юридических и физических лиц по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг на спортивных сооружениях первой, второй и третьей категорий; местных общественных объединений, союзов, ассоциаций (областных федераций), осуществляющих деятельность по физической культуре и спорту.";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 6 слова: "по организации и проведению казино и тотализаторов" заменить словами: "в сфере игорного бизнеса";
пункт 8 исключить;
пункт 11 после слова: "баллонов)" дополнить следующими словами: ", на производство, передачу и распределение тепловой энергии (от источников тепловой энергии с суммарной установленной тепловой мощностью до 100 Гкал/час включительно)";
дополнить пунктом 12 следующего содержания:

"12. Алматы қаласының дене тәрбиесі және спорт басқармасы- дене тәрбиесі-сауықтыру және спорт қызметін жүзеге асыратын дене тәрбиесі-сауықтыру, спорт клубтарының, орталықтарының, секциялары мен басқа да ұйымдардың; бірінші, екінші және үшінші дәрежедегі спорт құрылғыларында дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметін көрсететін заңды және жеке тұлғалардың; дене тәрбиесі мен спорт жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жергілікті қоғамдық бірлестіктердің, одақтардың, ассоциациялардың (облыстық федерациялардың) қызметіне шарт жасасуға.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының
Әкімі                      И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы           К. Тәжиева

"12. Управление физической культуры и спорта города Алматы - заключение на деятельность физкультурно-оздоровительных, спортивных клубов, центров, секций и других организаций, осуществляющих физкультурно-оздоровительную и спортивную деятельность; юридических и физических лиц по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг на спортивных сооружениях первой, второй и третьей категорий; местных общественных объединений, союзов, ассоциаций (областных федераций), осуществляющих деятельность по физической культуре и спорту.".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы                                     И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата                                      К. Тажиева