Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларын, олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге өзгерістер мен толықтыруларды әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге рұқсат беру ережеcін бекіту жөнінде" 2003 жылы 29 мамырдағы N 176 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 10 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 1 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4072. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.04.30. N 123 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.04.30. N  123  қаулысымен.
Нормативтік құқықтық актілерді "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лицензиялау және шоғырландырылған қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес келтіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларын, олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге өзгерістер мен толықтыруларды әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге рұқсат беру ережеcін бекіту жөнінде" 2003 жылы 29 мамырдағы N 176  қаулысына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2386 тіркелген), Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 242  қаулысымен  енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3132 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауындағы және 1-тармақтағы ", жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларын, олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге өзгерістер мен толықтыруларды әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге рұқсат беру ережесінде:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы "Жинақтаушы зейнетақы қорларын, олардың құрылтай құжаттарына, жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге өзгерістер мен толықтыруларды әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге рұқсат беру ережеcін бекіту туралы" деген сөздер алынып тасталсын;
атауындағы ", жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге" деген сөздер алынып тасталсын;
кіріспеде:
", Қорлардың филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге" деген сөздер алынып тасталсын;
"және келісім" деген сөздер алып тасталсын;

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 176 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года N 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2006 года N 4072. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2007 года N 123.
<*> Сноска. Постановление Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 9 января 2006 года N 10 утратило силу  постановлением  Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин.рынка и фин. организаций от 30 апреля 2007 года N 123 (вводится в действие со дня введения в действие  Закона  РК от 11 января 2007 года "О лицензировании").
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с  Законом  Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования и консолидированного надзора", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 176 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на   государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств   накопительных пенсионных фондов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2386), с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением  Правления Агентства от 21 августа 2004 года N 242 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3132), следующие изменения:
в наименовании и пункте 1 слова ", выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов" исключить;
в Правилах выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов, утвержденных указанным постановлением:
в правом верхнем углу слова "Об утверждении Правил выдачи разрешения на государственную регистрацию накопительных пенсионных фондов в органах юстиции, изменений и дополнений в их учредительные документы, выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов" исключить;
в наименовании слова ", выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов" исключить;
в преамбуле:
слова ", выдачи согласия на открытие филиалов и представительств Фондов," исключить;
слова "и согласий" исключить;

1-тармақтың 3) тармақшасының төртінші абзацындағы "тізілімінен" деген сөз "тізілім жүйесінен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы ", Қорлардың филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беру" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтағы ", сонымен қатар Қордың филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісімдерді жазбаша нысанда беруді" деген сөздер алынып тасталсын;
5-1 және 5-2-тармақтар алып тасталсын;
6-тармақтағы ", Қорлардың филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беру" деген сөздер алынып тасталсын;
6-1-тармақ алып тасталсын;
6-2 тармақтағы ", Қордың филиалдарын (өкілдіктерін) ашуға келісімдерді" деген сөздер алынып тасталсын;
1, 2 және 3-қосымшалардың жоғарғы оң жақ бұрышындағы ", жинақтаушы зейнетақы қорларының филиалдары мен өкілдіктерін ашуға келісім беруге" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Лицензиялау басқармасы (Жұмабаева З.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қола алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" және "Активтерді басқарушылар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестіктеріне жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қола алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

в абзаце четвертом подпункта 3) пункта 1 слово "реестра" заменить словами "системы реестров";
в пункте 3 слова ", выдаче согласия на открытие филиалов и представительств Фондов" исключить;
в пункте 4 слова ", а также выдачу согласия на открытие филиалов и представительств Фондов в письменной форме" исключить;
пункты 5-1 и 5-2 исключить;
в пункте 6 слова ", выдаче согласия на открытие филиалов и представительств Фондов" исключить;
пункт 6-1 исключить;
в пункте 6-2 слова ", согласия на открытие филиалов (представительств) Фонда," исключить;
в правом верхнем углу приложений 1, 2 и 3 слова ", выдачи согласия на открытие филиалов и представительств накопительных пенсионных фондов" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению лицензирования (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединений юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и "Ассоциация управляющих активами".
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель