"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің көтермелеу түрлерін бекіту туралы"»Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда Министрінің м.а. 2003 жылғы 26 маусымдағы N 196 бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің 2006 жылғы 10 наурыздағы N 82 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4144
БҰЙЫРАМЫН:
1.»"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің көтермелеу түрлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 196  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2390 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Индустрия және сауда министрінің м.а. 2006 жылғы 14 қаңтардағы N 11  бұйрығымен  өзгерістер енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4054 нөмірмен тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің көтермелеу ережесінде:
19-тармақта:
"Еңбек даңқы"»деген сөздерден кейін»"Құрметті машина жасаушы", "Еңбегін сіңірген стандарттаушы", "Еңбегін сіңірген метролог" деген сөздермен толықтырсын;
"сауда" деген сөзден кейін "министрлігінің" деген сөз "министрінің" сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Аппарат - Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннің аяқталуынан соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.

О внесении дополнения и изменения в приказ и.о. Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 196 "Об утверждении видов поощрения Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 10 марта 2006 года N 82. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2006 года N 4144
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 196 "Об утверждении видов поощрения Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2390, внесены изменения приказом и.о. Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 января 2006 года  N 11 , зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4054) следующие дополнение и изменение:
в Правила поощрения Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом:
в пункте 19:
после слов "Еңбек даңқы" дополнить словами "Құрметті машина жасаушы", "Еңбегін сіңірген стандарттаушы", "Еңбегін сіңірген метролог";
после слова "приказом" слово "Министерства" заменить словом "Министра".
2. Департаменту административно-правовой работы - Аппарат Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном в законодательстве порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
И.о. Министра