Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу қорытындылары жөніндегі ережені бекіту туралы" 2005 жылғы 30 шілдедегі N 269 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 15 сәуірдегі N 99 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 24 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4238. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.04.2016 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Агенттік Басқармасының "Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу қорытындылары жөніндегі ережені бекіту туралы" 2005 жылғы 30 шілдедегі N 269  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3822 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу қорытындылары жөніндегі ережеде:
кіріспеде "(бұдан әрi - Заң)" деген сөздерден кейін ", "Секьюритилендіру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
екінші абзацтың екінші сөйлемі алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы үшінші-алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Облигациялар шығарылымының (облигациялық бағдарламаның) проспектісіндегі мәліметтер, облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды берер алдындағы соңғы тоқсанның аяғындағы жағдай бойынша қаржылық есепке сай көрсетілуі тиіс эмитенттің қаржылық жай-күйі туралы ақпаратты қоспағанда (Ереженің 1 және 2-қосымшаларының 5-тарауында көрсетілген), уәкілетті органға құжаттарды тапсыру күнінің алдындағы айдың соңғы күніне келтірілуі тиіс.
Ағымдағы жылдың 1 қаңтарынан 1 маусымына дейінгі кезеңде аяқталған қаржы жылы үшін аудит жасалған қаржылық есеп болмаған жағдайда қоғам соңғы аяқталған қаржы жылының алдындағы екі жыл үшін аудит жасалған қаржылық есепті уәкілетті органға ұсынады (аяқталған қаржы жылы үшін аудит жасалған қаржылық есепті қоғам акционерлердің жалпы жиналысы аудит жасалған жылдық қаржылық есепті бекіткен күннен бастап бір ай ішінде ұсынады).
Оригинатордың соңғы жыл үшін аудиторлық есебі, оригинатор мен арнайы қаржы компаниясы арасында жасалған секъюритилендірудің осы мәмілесі бойынша талап ету құқықтарын басқаға беру шарты арнайы қаржы компаниясының облигациялар шығарылымы проспектісінің ажырамас бөлігі болып табылады.
Концессиялық шарттың және кепілдік шарттың көшірмелері инфрақұрылымдық облигациялар шығарылымы проспектісінің ажырамас бөліктері болып табылады.";
2-тармақта:
2) тармақшада "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года N 269 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 апреля 2006 года N 99. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2006 года N 4238. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2016 года № 115
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.04.2016 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Агентства от 30 июля 2005 года N 269 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3822), следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, утвержденных указанным постановлением:
преамбулу после слов "(далее - Закон)" дополнить словами ", Законом Республики Казахстан "О секьюритизации";
в пункте 1:
второе предложение абзаца второго исключить;
дополнить абзацами третьим - шестым следующего содержания:
"Сведения в проспекте выпуска облигаций (облигационной программы) должны быть приведены на дату последнего дня месяца, предшествующего дате сдачи документов в уполномоченный орган, за исключением информации о финансовом состоянии эмитента (указываемой в главе 5 Приложений 1 и 2 к Правилам), которая должна быть указана согласно финансовой отчетности по состоянию на конец последнего квартала перед подачей документов для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы).
В случае отсутствия аудированной финансовой отчетности за завершенный финансовый год в период с 1 января по 1 июня текущего года общество представляет в уполномоченный орган аудированную финансовую отчетность за два года, предшествующих последнему завершенному году (аудированная финансовая отчетность за завершенный финансовый год представляется обществом в течение месяца с даты утверждения аудированной годовой финансовой отчетности общим собранием акционеров).
Неотъемлемой частью проспекта выпуска облигаций специальной финансовой компании является аудиторский отчет оригинатора за последний год, договор уступки прав требования по данной сделке секьюритизации, заключенный между оригинатором и специальной финансовой компанией.
Неотъемлемыми частями проспекта выпуска инфраструктурных облигаций являются копии концессионного договора и договора поручительства.";
в пункте 2:
в подпункте 2) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:

"3) эмиссиялық органның облигацияларды шығару, орналастыру, айналысқа жiберу және өтеу, облигацияларды орналастыру нәтижесiнде эмитент алған қаражатты пайдалану тәртiбi, облигациялардың шығарылу көлемi, саны мен түрi, облигациялардың нақтылы құны, облигациялар ұстаушылардың құқықтары туралы мәлiметтер бар облигациялар шығару туралы шешiмiнiң көшiрмесiн.";
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) облигациялар шығарылымын, облигациялық бағдарламаны немесе облигациялық бағдарлама шегiндегi облигациялар шығарылымын тiркейдi және эмитентке осы Ереженің 3-1-қосымшасына сай облигациялар шығарылымын, осы Ереженің 3-2-қосымшасына сай облигациялық бағдарламаны немесе осы Ереженің 3-3-қосымшасына сай облигациялық бағдарлама шегiндегi облигациялар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк бередi;";
мынадай мазмұндағы 1-1-тараумен толықтырылсын:
"1-1-тарау. Облигациялар шығарылымының проспектісіне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
5-1. Облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу мақсатында эмитент уәкілетті органға:
1) еркін түрде жасалған өтінішті;
2) бірінші басшы, бас бухгалтер қол қойған және эмитенттің мөрімен бекітілген, қағаз тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде екі данада облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтыруларды;
3) қаржылық есепсіз Аcrobat Reader форматында электрондық тасымалдағышта оған енгізілетін өзгерістер мен толықтырулары бар (мемлекеттік және орыс тілдерінде) облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісін;
4) соның негізінде облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтырулар енгізілген эмитент органы шешімінің көшірмесін;
5) бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген деректер және (немесе) облигациялардың айналыс мерзімі өзгерген жағдайда облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің түпнұсқасын;
6) облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу нәтижесінде облигация иелерінің құқықтары бұзылмайтындығы туралы эмитенттің жазбаша міндеттемесін ұсынады.
5-2. Эмитент облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу үшін ұсынған құжаттар Қазақстан Республикасы заңнамасының және осы Ереженің талаптарына сәйкес келген жағдайда уәкілетті орган:
1) облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды тіркейді және бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген деректер және (немесе) облигациялардың айналыс мерзімі өзгерген жағдайда бағалы қағаздарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті ауыстырады;

"3) копию решения органа эмитента о выпуске облигаций, содержащего сведения о порядке выпуска, размещения, обращения и погашения облигаций, использования средств, полученных эмитентом в результате размещения облигаций, объеме выпуска, количестве и виде облигаций, номинальной стоимости облигаций, правах держателей облигаций.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) регистрирует выпуск облигаций, облигационной программы или выпуск облигаций в пределах облигационной программы и выдает эмитенту свидетельство о государственной регистрации выпуска облигаций согласно приложению 3-1 к настоящим Правилам, облигационной программы согласно приложению 3-2 к настоящим Правилам или выпуска облигаций в пределах облигационной программы согласно приложению 3-3 к настоящим Правилам;";
дополнить Главой 1-1 следующего содержания:
"Глава 1-1. Внесение изменений и дополнений в
проспект выпуска облигаций (облигационной
программы)
5-1. В целях внесения изменений и дополнений в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) в уполномоченный орган эмитентом представляются:
1) заявление, составленное в произвольной форме;
2) изменения и дополнения в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) в двух экземплярах на государственном и русском языках на бумажном носителе, подписанные первым руководителем, главным бухгалтером, и заверенные оттиском печати эмитента;
3) проспект выпуска облигаций (облигационной программы), содержащий вносимые в него изменения и дополнения (на государственном и русском языках) на электронном носителе в формате Аcrobat Reader без финансовой отчетности;
4) копия решения органа эмитента, на основании которого внесены изменения и дополнения в проспект выпуска облигаций (облигационной программы);
5) оригинал свидетельства о государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) в случае изменения данных, указанных в свидетельстве о государственной регистрации выпуска ценных бумаг и (или) срока обращения облигаций;
6) письменное обязательство эмитента о том, что в результате внесения изменений и дополнений в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) не нарушаются права собственников облигаций.
5-2. В случае соответствия документов, представленных эмитентом для внесения изменений и дополнений в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) требованиям законодательства Республики Казахстан и настоящих Правил уполномоченный орган:
1) регистрирует изменения и дополнения в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) и осуществляет замену свидетельства о государственной регистрации ценных бумаг при изменении данных, указанных в свидетельстве о государственной регистрации выпуска ценных бумаг и (или) срока обращения облигаций;

2) уәкілетті органның олардың мемлекеттік тіркелгені туралы белгісімен бірге облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтырулардың бір данасын эмитентке қайтарады.
5-3. Уәкілетті орган облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу үшін эмитент ұсынған құжаттарды осы Ереженің 5-1-тармағында көрсетілген құжаттар берілген күннен бастап он бес күнтізбелік күн ішінде қарайды.";
11-тармақтың 1) тармақшасында "және эмитентке" деген сөздерден кейін "осы Ереженің 8-қосымшасына сай" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Егер эмитенттің осы Ереженің 13-тармағында белгіленген ең төменгі кредиттік рейтингісі болмаса (ипотекалық облигациялар эмитенттерін, сондай-ақ осы Ереженің 14-тармағында көрсетілген эмитенттерді қоспағанда), эмитент бұрын шығарған облигациялар бағалы қағаздардың қайталама рыногында айналыста болған кезде эмитент одан кейінгі облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін уәкілетті органға облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды ұсыну алдындағы соңғы тоқсанның қорытындылары бойынша эмитенттің левередж көлемінің есебін ұсынады.";
1-қосымшада:
18-тармақта:
1) тармақшада "эмитент акцияларының (үлестерiнiң)" деген сөздер "эмитент үлестерінің (орналастырылған және дауыс беруші акцияларының)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшаның екінші абзацындағы "банктiң дауыс беретiн акцияларының" деген сөздер "банктің орналастырылған акцияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 22-1-тармақпен толықтырылсын:
"22-1. Арнайы қаржы компаниясының облигацияларын шығарған кезде аффилиирленгендігін тану үшін негізді және оның туындаған күнін көрсете отырып секьюритилендіру мәмілесі тараптарының аффилиирленгендігі туралы ақпарат ашылады.";
38-тармақта:
мынадай мазмұндағы 5-1)-5-7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5-1) облигацияларды төлеу шарттары мен тәртібі;
облигацияларды төлеу шарттары, тәртібі, есеп айырысу тәсілдері көрсетіледі;
5-2) облигациялар бойынша қамтамасыз ету (ипотекалық және өзге де қамтамасыз етілген облигацияларды шығарған кезде):
қамтамасыз етілген облигациялар шығарылған жағдайда:
кепіл пәні, оның құны және кепіл пәнін өндіріп алу тәртібі;
облигацияларды қамтамасыз ету жөніндегі шарттың талаптары көрсетіледі;
егер облигациялар банктің кепілдігімен қамтамасыз етілсе - атауын, орналасқан жерін, байланыс телефондарын, кепілдік мерзімі мен шарттарын көрсете отырып, кепілдік берген банктің деректері көрсетіледі;

2) возвращает эмитенту один экземпляр изменений и дополнений в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) с отметкой уполномоченного органа об их государственной регистрации.
5-3. Документы, представленные эмитентом для внесения изменений и дополнений в проспект выпуска облигаций (облигационной программы), рассматриваются уполномоченным органом в течение пятнадцати календарных дней с даты подачи документов, указанных в пункте 5-1 настоящих Правил.";
подпункт 1) пункта 11 дополнить словами "согласно Приложению 8 к настоящим Правилам";
в пункте 13 слово "тех" заменить словом "трех";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. В случае, если эмитент не имеет минимального кредитного рейтинга, установленного пунктом 13 настоящих Правил (за исключением эмитентов ипотечных облигаций, а также эмитентов, указанных в пункте 14 настоящих Правил) им для государственной регистрации последующего выпуска облигаций при обращении ранее выпущенных эмитентом облигаций на вторичном рынке ценных бумаг представляется расчет величины левереджа по итогам последнего квартала, предшествующего представлению в уполномоченный орган документов для государственной регистрации выпуска облигаций.";
в Приложении 1:
в пункте 18:
в подпункте 1) слова "акций (долей) эмитента" заменить словами "долей (размещенных и голосующих акций) эмитента";
в абзаце втором подпункта 2) слова "акций банка," заменить словами "размещенных акций банка или", после слова "возможность" дополнить словом "голосовать";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. При выпуске облигаций специальной финансовой компании раскрывается информация об аффилиированности сторон сделки секьюритизации с указанием основания для признания аффилиированности и даты ее возникновения.";
в пункте 38:
дополнить подпунктами 5-1)- 5-7) следующего содержания:
5-1) условия и порядок оплаты облигаций:
указываются условия, порядок оплаты облигаций, способы расчетов;
5-2) обеспечение по облигациям (при выпуске ипотечных и иных обеспеченных облигаций):
в случае выпуска обеспеченных облигаций указываются:
предмет залога, его стоимость и порядок обращения взыскания на предмет залога;
условия договора об обеспечении облигаций;
если облигации обеспечены гарантией банка - указываются данные банка, предоставившего гарантию, с указанием наименования, места нахождения, контактных телефонов, срока и условий гарантии;

5-3) арнайы қаржы компаниясының облигациялары шығарылған кезде қосымша:
тиісті шарттардың нөмірлері мен жасалған күндерін көрсете отырып, оригинатордың, кастодиан-банктің, басқарушы агенттің және басқаға берілген талап ету құқықтары бойынша төлемдерді жинайтын тұлғаның атауы мен орналасқан жері;
секьюритилендіру мәмілесінде оригинатор қызметінің пәні, құқықтары мен міндеттері;
талап ету құқықтарының сипаттамасы, бөлінген активтердің құрамына кіретін талап ету құқықтары бойынша ақша түсімінің шарттары, тәртібі мен мерзімі және олардың орындалуына бақылау жасау тәртібі;
оригинатордың және секьюритилендіру мәмілесіне қатысатын тұлғалардың секьюритилендіруді қолдану тәжірибесінің болуы;
талап ету құқықтары біртектілігінің критерийлері;
секьюритилендіру мәмілесін қамтамасыз ететін бөлінген активтер өсімінің мөлшері, құрамы мен болжамды талдауы;
қосымша қамтамасыз ету туралы мәліметтер;
осы облигациялық бағдарлама шегінде шығарылған облигациялардың әр түрлі шығарылымдарын өтеу кезектілігі көрсетіледі;
5-4) облигацияларды ұстаушының өкілі туралы мәліметтер (атауы, орналасқан жері, байланыс телефондары, бірінші басшының, атқарушы орган мүшелерінің фамилиялары, аттары, болса әкелерінің аттары);
5-5) инфрақұрылымдық облигациялар шығарылған кезде концессиялық шарттың және Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттің кепілдемесін беру туралы қаулысының деректемелері көрсетіледі;
5-6) облигациялар бойынша құқықтарды есепке алу тәртібі:
тіркеушінің атауы, оның орналасқан жері, телефон нөмірлері, шарттың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі;
5-7) төлем агенті туралы мәліметтер:
оның атауы, орналасқан жері, телефон нөмірлері, тиісті шарттың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі.";
6) тармақшада:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"облигациялар мерзімінен бұрын сатып алынған немесе мерзімінен бұрын өтелген жағдайларда облигацияларды сатып алу немесе өтеу шарттары, мерзімі, тәртібі көрсетіледі;";
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"арнайы қаржы компаниясының облигациялары шығарылған кезде - облигациялар шығарылымдарын өтеу шарттары мен мерзімінен бұрын өтеу тәртібі көрсетіледі;";
40-тармақтың 3)-6), 8), 9) тармақшалары алынып тасталсын;
41-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Арнайы қаржы компаниясының облигациялары шығарылған кезде:
бөлінген активтер бойынша уақытша еркін түсімдерді инвестициялау тәртібі;
секьюритилендіру мәмілесі бойынша қызметті төлеумен байланысты шығыстар және соларға сай арнайы қаржы компаниясы осы шығыстарды бөлінген активтерден есептен шығаруға құқылы болатын шарттар көрсетіледі.";
8-тарау мынадай мазмұндағы 41-1-тармақпен толықтырылсын:

5-3) при выпуске облигаций специальной финансовой компании дополнительно указываются:
наименование и место нахождения оригинатора, банка-кастодиана, управляющего агента и лица, осуществляющего сбор платежей по уступленным правам требования, с указанием номера и даты заключения соответствующих договоров;
предмет деятельности, права и обязанности оригинатора в сделке секьюритизации;
характеристика прав требования, условия, порядок и сроки поступления денег по правам требования, входящим в состав выделенных активов, и порядок осуществления контроля за их исполнением;
наличие опыта применения секьюритизации оригинатором и лицами, участвующими в сделке секьюритизации;
критерии однородности прав требований;
размер, состав и прогнозный анализ роста выделенных активов, обеспечивающих сделку секьюритизации;
сведения о дополнительном обеспечении;
очередность погашения облигаций различных выпусков, выпущенных в пределах данной облигационной программы;
5-4) сведения о представителе держателей облигаций (наименование, место нахождения, контактные телефоны, фамилия, имя, при наличии - отчество первого руководителя, членов исполнительного органа);
5-5) при выпуске инфраструктурных облигаций указываются реквизиты концессионного договора и постановления Правительства Республики Казахстан о предоставлении поручительства государства;
5-6) порядок учета прав по облигациям:
указываются наименование регистратора, его место нахождения, номера телефонов, дата и номер договора;
5-7) сведения о платежном агенте:
указываются его наименование, место нахождения, номера телефонов, дата и номер соответствующего договора;";
в подпункте 6):
абзац третий изложить в следующей редакции:
"в случаях досрочного выкупа или досрочного погашения облигаций указываются условия, сроки, порядок выкупа или погашения облигаций;";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"при выпуске облигаций специальной финансовой компании - указываются условия и порядок досрочного погашения выпусков облигаций;";
подпункты 3)-6), 8), 9) пункта 40 исключить;
пункт 41 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"При выпуске облигаций специальной финансовой компании указываются:
порядок инвестирования временно свободных поступлений по выделенным активам;
расходы, связанные с оплатой услуг по сделке секьюритизации, и условия, согласно которым специальная финансовая компания вправе вычитать данные расходы из выделенных активов.";
Главу 8 дополнить пунктом 41-1 следующего содержания:

"41-1. Облигациялық бағдарлама мемлекеттік тіркелген кезде:
эмитенттің облигациялары бойынша дефолт жариялануы мүмкін оқиғалар және облигацияларды ұстаушылар қай жағдайда облигациялардың мерзімін бұрын өтелуін талап етуге құқылы екендігі;
облигациялар бойынша дефолт жарияланған жағдайда эмитент қабылдайтын шаралар, облигациялар бойынша сыйақыны төлеу бойынша міндеттемелер орындалмаған немесе ойдағыдай орындалмаған жағдайда облигацияларды ұстаушылардың құқықтарын қорғау рәсімдері;
инфрақұрылымдық облигациялар шығарылған кезде концессиялық шарттың және Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттің кепілдемесін беру туралы қаулысының деректемелері көрсетіледі;
тіркеушінің атауы, оның орналасқан жері, телефон нөмірлері, шарттың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі.";
2-қосымшада:
10-тармақтың 1) тармақшасында "акцияларының (үлестерiнiң)" деген сөздердің алдынан "орналастырылған" деген сөзбен толықтырылсын;
11-тармақта "акциялардың (үлестердiң)" деген сөздердің алдынан "орналастырылған" деген сөзбен толықтырылсын;
24-тармақтың 2) тармақшасының үшінші абзацындағы "қамтамасыз ету болып табылатын мүлiктi сақтандыру шартының болуы;" деген сөздер алынып тасталсын;
28-тармақтың үшінші абзацының соңғы сөйлемі алынып тасталсын;
3-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сай редакцияда жазылсын;
5-қосымшада:
5-тармақта:
4) тармақшада "облигациялардың рыноктық құны" деген сөздердің алдынан "облигацияларды орналастыру аяқталған күнге" деген сөздермен толықтырылсын;
7) тармақшадағы "саны туралы мәлiметтер" деген сөздер "саны" деген сөзбен ауыстырылсын;
9) тармақшада:
бірінші абзацтағы "ұстаушылардың" деген сөз "иеленушілердің" деген сөзбен ауыстырылсын;
екінші абзацта "ұстаушыларына" деген сөз "иеленушілеріне" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Арнайы қаржы компаниясының облигациялары шығарылған кезде қосымша мынадай ақпарат ұсынылады:
1) оригинатордың, кастодиан-банктің, басқарушы агенттің және басқаға берілген талап ету құқықтары бойынша төлемдерді жинайтын тұлғаның атауы мен орналасқан жері;
2) талап ету құқықтарының сипаттамасы, бөлінген активтердің құрамына кіретін талап ету құқықтары бойынша ақша түсімінің шарттары, тәртібі мен мерзімі және олардың орындалуына бақылау жасау тәртібі;
3) арнайы қаржы компаниясы облигацияларының шығарылым проспектісіне сәйкес арнайы қаржы компаниясы облигацияларының қамтамасыз етуі болып табылатын бөлінген активтердің сомасы;
4) есепті кезеңнің аяқталу күніне арнайы қаржы компаниясы облигацияларының қамтамасыз етуі болып табылатын бөлінген активтердің сомасы;

"41-1. При государственной регистрации облигационной программы указываются:
события, при наступлении которых может быть объявлен дефолт по облигациям эмитента и при каких условиях держатели облигаций имеют право потребовать досрочного погашения облигаций;
меры, которые будут предприняты эмитентом в случае дефолта по облигациям, процедуры защиты прав держателей облигаций при неисполнении или ненадлежащем исполнении обязательств по выплате вознаграждения по облигациям;
при выпуске инфраструктурных облигаций указываются реквизиты концессионного договора и постановления Правительства Республики Казахстан о предоставлении поручительства государства;
наименование регистратора, его место нахождения, номера телефонов, дата и номер договора.";
в Приложении 2:
подпункт 1) пункта 10 после слова "процентами" дополнить словом "размещенных";
пункт 11 после слова "процентами" дополнить словом "размещенных";
в абзаце третьем подпункта 2) пункта 24 слова "наличие договора страхования имущества, являющегося обеспечением;" исключить;
последнее предложение абзаца третьего пункта 28 исключить;
приложение 3 изложить в редакции согласно Приложению 1 к настоящему постановлению;
в Приложении 5:
в пункте 5:
подпункт 4) после слов "рыночная стоимость облигаций" дополнить словами "на дату окончания размещения облигаций";
в подпункте 7) слова "сведения о количестве" заменить словом "количество";
в подпункте 9):
в абзаце первом слово "держателей" заменить словом "собственников";
в абзаце втором слово "держателям" заменить словом "собственникам";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. При выпуске облигаций специальной финансовой компании дополнительно представляется следующая информация:
1) наименование и место нахождения оригинатора, банка-кастодиана, управляющего агента, и лица, осуществляющего сбор платежей по уступленным правам требования, с указанием номера и даты заключения соответствующих договоров;
2) характеристика прав требования, условия, порядок и сроки поступления денег по правам требования, входящим в состав выделенных активов, и порядок осуществления контроля за их исполнением;
3) сумма выделенных активов, являющихся обеспечением облигаций специальной финансовой компании в соответствии с проспектом выпуска облигаций специальной финансовой компании;
4) сумма выделенных активов, являющихся обеспечением облигаций специальной финансовой компании на дату окончания отчетного периода;

5) есепті кезеңнің аяқталу күніне арнайы қаржы компаниясы бөлінген активтердің құрамына кіретін талап ету құқықтары бойынша алған ақша сомасы;
6) есепті кезеңде секьюритилендіру мәмілесі бойынша қызметті төлеумен байланысты шығыстар сомасы;
7) бөлінген активтердің құрамына кіретін талап ету құқықтары бойынша міндеттемелерді уақтылы орындамау немесе орындамау фактілерінің болуы туралы мәліметтер.";
осы қаулының 2-қосымшасына сай 3-1, 3-2, 3-3-қосымшалармен толықтырылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сай 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігіне, сауда-саттықты ұйымдастырушыға жіберсін.
4. Агенттіктің Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2006 жылғы 15 сәуірдегі
N 99 қаулысына 1-қосымша
"Мемлекеттiк емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiнiң
3-қосымшасы
Облигациялық бағдарлама шегiндегi облигациялар
шығарылымының проспектiсi
1. Осы облигациялар шығарылымы [эмитенттiң толық атауы] облигациялық бағдарлама проспектiсiне сәйкес жүзеге асырылады.
2. Облигациялық бағдарлама туралы мәліметтер:
облигациялық бағдарлама проспектісінің мемлекеттік тіркелген күні;
шеңберінде шығарылым жүзеге асырылатын облигациялық бағдарламаның ақшалай көлемі;
облигациялар шығарылымының реттік нөмірі;
облигациялардың бұрынғы шығарылымдары туралы мәліметтер (шығарылымның уәкілетті органда тіркелген күні, облигациялар саны, номиналдық құны бойынша шығарылым көлемі және осы облигациялық бағдарлама шегінде әрбір шығарылым бойынша жеке-жеке орналастырылған облигациялардың саны).

5) сумма денег, полученных специальной финансовой компанией по правам требования, входящим в состав выделенных активов на дату окончания отчетного периода;
6) сумма расходов, связанных с оплатой услуг по сделке секьюритизации, за отчетный период;
7) сведения о наличии фактов несвоевременного исполнения или неисполнения обязательств по правам требования, входящим в состав выделенных активов.";
дополнить Приложениями 3-1, 3-2, 3-3 согласно Приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить Приложением 8 согласно Приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц в форме ассоциации "Ассоциация финансистов Казахстана", организатора торгов.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 15 апреля 2006 года N 99
"Приложение 3
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
и рассмотрения отчетов об
итогах размещения и погашения
облигаций
Проспект выпуска облигаций в пределах
облигационной программы
1. Настоящий выпуск облигаций осуществляется в соответствии с проспектом облигационной программы [полное наименование эмитента].
2. Сведения об облигационной программе:
дата государственной регистрации проспекта облигационной программы;
объем облигационной программы в денежном выражении, в рамках которой осуществляется выпуск;
порядковый номер выпуска облигаций;
сведения о предыдущих выпусках облигаций (дата регистрации выпуска в уполномоченном органе, количество облигаций, объем выпуска по номинальной стоимости и количество размещенных облигаций отдельно по каждому выпуску в пределах данной облигационной программы).

3. Шығарылымның құрылымы:
1) облигациялардың түрi (купондық, дисконттық, қамтамасыз етiлген немесе қамтамасыз етілмеген);
2) шығарылатын облигациялардың саны және облигациялар шығарылымның жалпы көлемi (облигациялар шығарылымының жалпы көлемiн номиналдық құны бойынша көрсету керек);
3) бiр облигацияның номиналдық құны;
4) облигациялар бойынша мыналар қоса көрсетiлген сыйақы:
облигациялар бойынша сыйақының ставкасы;
сыйақыны есептеу басталатын күн, сыйақы төлеудiң кезеңдiлiгi және күнi, тәртiбi және оны төлеудiң шарттары (егер инвестор Қазақстан Республикасының резидентi емес болып табылса, төлем валютасы және айырбастау бағамы көрсетiледi);
сыйақы есептеу үшiн қолданылатын уақыт кезеңi;
индекстелген облигациялар шығару кезiндегi есептеу тәртiбi.
Егер сыйақының ставкасы белгiленбеген болып табылса, оның мөлшерiн белгiлеу тәртiбi көрсетiледi;
5) мыналар қоса көрсетiлген облигациялардың айналысы және өтеу туралы мәлiметтер:
облигациялардың айналыс мерзiмi және оларды өтеу шарттары;
облигацияларды өтеу күнi;
облигациялар өтелетiн орын (орындар);
облигацияларды өтеу тәсiлi;
6) облигациялар бойынша қамтамасыз ету (ипотекалық және өзге де қамтамасыз етілген облигациялар шығарылған кезде):
қамтамасыз етілген облигациялар шығарылған жағдайда:
кепіл пәні, оның құны және кепіл пәнін өндіріп алу тәртібі;
облигацияларды қамтамасыз ету жөніндегі шарттың талаптары көрсетіледі;
егер облигациялар банктің кепілдігімен қамтамасыз етілсе - атауын, орналасқан жерін, байланыс телефондарын, кепілдік мерзімі мен шарттарын көрсете отырып, кепілдік берген банктің деректері көрсетіледі;
7) облигацияларды ұстаушының өкілі туралы мәліметтер (атауы, орналасқан жері, байланыс телефондары, облигацияларды ұстаушылар өкілінің қызмет көрсетуі жөніндегі шарттың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі);
8) тіркеуші туралы мәліметтер (атауы, орналасқан жері, телефон нөмірлері, бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімі жүйесін жүргізу жөніндегі қызметті көрсету шартының жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі);
9) облигацияларды орналастыруға қатысқан ұйымдар туралы мәліметтер (облигацияларды орналастыруға қатысқан ұйымдардың атауы, орналасқан жерлері, тиісті шарттардың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі);
10) төлем агенті туралы мәліметтер (оның атауы, орналасқан жері, тиісті шарттың жасалған күні мен нөмірі көрсетіледі);
11) мыналар қоса көрсетiлген облигациямен оның ұстаушысына берiлетiн құқықтар:
облигациялар ұстаушылардың эмитенттен шығарылым проспектiсiнде көзделген мерзiмде облигацияның номиналдық құнын алу не өзге мүлiктiк баламаны алу құқықтары, сондай-ақ облигацияның номиналдық құнынан сыйақы алуға құқығы не өзге де мүлiктiк құқықтар;

3. Структура выпуска:
1) вид облигаций (купонные, дисконтные, с обеспечением или без обеспечения);
2) количество выпускаемых облигаций и общий объем выпуска облигаций (указать общий объем выпуска облигаций по номинальной стоимости);
3) номинальная стоимость одной облигации;
4) вознаграждение по облигациям с указанием:
ставки вознаграждения по облигациям;
даты, с которой начинается начисление вознаграждения, периодичности и даты выплаты вознаграждения, порядка и условий его выплаты (в случае, если инвестором будет являться нерезидент Республики Казахстан указывается валюта выплаты и курс конвертации);
периода времени, применяемого для расчета вознаграждения;
порядка расчетов при выпуске индексированных облигаций.
Если ставка вознаграждения не является фиксированной, указывается порядок определения ее размера;
5) сведения об обращении и погашении облигаций с указанием:
срока обращения облигаций и условий их погашения;
даты погашения облигаций;
места (мест), где будет произведено погашение облигаций;
способ погашения облигаций;
6) обеспечение по облигациям (при выпуске ипотечных и иных обеспеченных облигаций):
в случае выпуска обеспеченных облигаций указываются:
предмет залога, его стоимость и порядок обращения взыскания на предмет залога;
условия договора об обеспечении облигаций;
если облигации обеспечены гарантией банка - указываются данные банка предоставившего гарантию, с указанием наименования, места нахождения, контактных телефонов, срока и условий гарантии;
7) сведения о представителе держателей облигаций (указывается наименование, место нахождения, номера телефонов, дата и номер договора об оказании услуг представителя держателей облигаций);
8) сведения о регистраторе (указывается наименование, место нахождения, номера телефонов, дата и номер договора на оказание услуг по ведению системы реестра держателей ценных бумаг);
9) сведения об организациях, принимающих участие в размещении облигаций (указываются наименование, место нахождения организаций, принимающих участие в размещении облигаций, дата и номер соответствующих договоров);
10) сведения о платежном агенте (указывается его наименование, место нахождения, номера телефонов, дата и номер соответствующего договора);
11) права, предоставляемые облигацией ее держателю с указанием:
прав держателя облигаций на получение от эмитента в предусмотренный проспектом выпуска срок номинальной стоимости облигации либо получения иного имущественного эквивалента, а также на получение вознаграждения от номинальной стоимости облигации либо иных имущественных прав;

12) облигациялар мерзiмiнен бұрын сатып алынған немесе толық орналастырылмаған жағдайларда облигацияларды сатып алу шарттары, мерзiмдерi, тәртiбi, облигацияларды төлеу үшiн берiлген ақшаны қайтарып алу тәртiбi;
13) облигацияларды орналастырудан түскен ақшаны пайдалану туралы мәліметтер:
облигацияларды орналастырудан эмитент алатын ақшаны пайдалану мақсаты мен тәртiбi, сондай-ақ алынған ақшаны бөлу жоспарына енгiзiлуi мүмкiн өзгерiстердi көрсету кезiнде басталатын талаптар көрсетiледi.
4. Опциондар туралы мәліметтер:
егер опциондар облигацияны ұстаушыға эмитенттің облигацияларын сатып алуға мүмкіндік берсе, осы тармақшада опционды жасау шарттары көрсетіледі.
5. Айырбасталымды облигациялар:
айырбасталымды облигациялар шығарылған және орналастырылған жағдайда облигация айырбасталатын акциялардың түрi, санаты, саны және орналастыру бағасы, акциялар бойынша құқықтар, сондай-ақ осындай айырбасталымның тәртiбi мен шарттары көрсетiледi.
6. Облигацияларды орналастыру тәсiлi:
1) облигацияларды орналастыру мерзiмi және тәртiбi:
облигациялар ұйымдаспаған рынокта орналастырылған жағдайда облигацияларды орналастырудың басталу және аяқталу күнi (бар болған кезде) көрсетiледi;
2) акцияларға айырбасталған облигациялар жазылу арқылы орналастырылған жағдайда айырбастау шарттары көрсетiледi;
3) облигацияларды төлеудiң шарттары және тәртiбi:
облигацияларды төлеу шарттары, тәртiбi, есеп айырысу шарттары көрсетiледi.
7. Облигациялық бағдарлама шегiндегi облигациялар шығарылымының проспектiсiне эмитенттiң бiрiншi басшысы, бас бухгалтерi не олардың орындарындағы адамдар қол қояды және мөрiнiң таңбасымен куәландырылады.".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2006 жылғы 15 сәуірдегі
N 99 қаулысына 2-қосымша
"Мемлекеттiк емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiнiң
3-1-қосымшасы
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы
куәлік
Алматы қаласы        2006 жылғы "____" ____________          N ____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі
___________________________________________________ тіркеген (заңды
тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті берген
әділет органының атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сәйкес эмитенттің атауы және мекен-жайы)
облигациялар шығарылымын ___________________________________________
( шығарылымның реттік нөмірі )
мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым __________________________________________________________
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша)
бөлінді әрі оларға ұлттық бірегейлендіру нөмірі_____________________
берілді.
Бір облигацияның номиналдық құны ___________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
Облигациялар шығарылымының көлемі ____________________ теңге болады.
(шығарылатын облигациялардың жиынтық номиналдық құны цифрмен және
жазбаша)
Шығарылым _________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат: ________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның фамилиясы, аты,
әкесінің аты және лауазымы, қолы, мөрі.
"Мемлекеттiк емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiнiң

12) в случаях досрочного выкупа или неполного размещения облигаций указываются условия, сроки, порядок выкупа облигаций, порядок возврата денег, переданных в оплату облигаций;
13) сведения об использовании денег от размещения облигаций:
указываются цели и порядок использования эмитентом денег, полученных от размещения облигаций, а также условия, при наступлении которых возможны изменения в планируемом распределении полученных денег, с указанием таких изменений.
4. Информация об опционах:
если опционы позволяют держателю облигаций приобрести облигации эмитента, то в данном подпункте указываются условия заключения опциона.
5. Конвертируемые облигации:
в случае выпуска и размещения конвертируемых облигаций указываются вид, количество и цена размещения акций, в которые будут конвертироваться облигации, права по акциям, а также порядок и условия такого конвертирования.
6. Способ размещения облигаций:
1) срок и порядок размещения облигаций:
в случае размещения облигаций на неорганизованном рынке указываются дата начала и дата окончания размещения облигаций (при наличии);
2) при размещении облигаций, конвертируемых в акции, путем подписки, указываются условия конвертирования;
3) условия и порядок оплаты облигаций:
указываются условия, порядок оплаты облигаций, способы расчетов.
7. Проспект выпуска облигаций в пределах облигационной программы подписывается первым руководителем, главным бухгалтером, либо лицами их замещающими, и заверяется оттиском печати эмитента.".
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 15 апреля 2006 года N 99
"Приложение 3-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения
облигаций
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы          "__"________ 200_ года       N ____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций произвело
государственную регистрацию выпуска облигаций
_______________________________________________________________
( порядковый номер выпуска )
_______________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно свидетельству о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного ___________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего
_______________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
_______________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск разделен на ____________________________________________,
(количество облигаций цифрами и прописью)
которым присвоен национальный идентификационный номер
________________________.
номинальная стоимость одной облигации ___________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет ______________________ тенге
(суммарная номинальная
_______________________________________________________________
стоимость выпускаемых облигаций цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ________________________.
Дополнительная информация о выпуске: __________________________.
Фамилия, имя, отчество и занимаемая
должность лица, подписавшего свидетельство,
подпись, печать.

3-2-қосымшасы
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы
куәлік
Алматы қаласы        2006 жылғы "____" ____________          N _____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі
___________________________________________________ тіркеген (заңды
тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті берген
әділет органының атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сәйкес эмитенттің атауы және мекен-жайы)
облигациялық бағдарламаны __________________________________________
(реттік нөмірі)
мемлекеттік тіркеуге алды.
Облигациялық бағдарлама шығарылымының көлемі ______________________
теңге болады.
(облигациялық бағдарлама шығарылымының көлемі цифрмен және жазбаша)
Шығарылым _________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат: ________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның фамилиясы, аты,
әкесінің аты және лауазымы, қолы, мөрі.
"Мемлекеттiк емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiнiң
3-3-қосымшасы
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы
куәлік
Алматы қаласы        2006 жылғы "____" ____________          N _____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі
___________________________________________________ тіркеген (заңды
тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті берген
әділет органының атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сәйкес эмитенттің атауы және мекен-жайы)
____________________________________ облигациялық бағдарлама шегінде
(реттік нөмірі)
облигациялар шығарылымын ___________________________________________
(реттік нөмірі)
мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым __________________________________________________________
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша)
бөлінді әрі оларға ұлттық бірегейлендіру нөмірі_____________________
берілді.
Бір облигацияның номиналдық құны ___________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
Облигациялар шығарылымының көлемі _________________ теңге болады.
(шығарылатын облигациялардың жиынтық номиналдық құны цифрмен және
жазбаша)
Шығарылым _________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат: ________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның фамилиясы, аты,
әкесінің аты және лауазымы, қолы, мөрі.".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2006 жылғы 15 сәуірдегі
N 99 қаулысына 3-қосымша
"Мемлекеттiк емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiнiң
8-қосымшасы
Облигацияларды орналастыру (өтеу) қорытындылары туралы
есепті бекіту жөніндегі хабарлама
Алматы қаласы        2006 жылғы "____" ____________          N _____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының 24-бабына сәйкес
___________________________________________________ тіркеген (заңды
тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті берген
әділет органының атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сәйкес эмитенттің атауы және мекен-жайы)
________________________________________ облигацияларды орналастыру
( шығарылымның реттік нөмірі )
(өтеу) қорытындылары туралы есепті бекітті.
Шығарылым номиналдық құны ___________________________ теңге болатын
(номиналдық құнының мөлшері цифрмен және жазбаша)
_____________________________________________ облигацияға бөлінді.
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша, облигациялар түрі)
_____________________________________________________ жағдай бойынша
(облигацияларды орналастырудың (өтеудің) аяқталған күні, айы, жылы)
орналастырылған (өтелген) облигациялар _____________________________
орналастырылмаған облигациялар _____________________________________
Шығарылым туралы қосымша ақпарат: _________________________________.
Хабарламаға қол қойған адамның фамилиясы, аты,
әкесінің аты және лауазымы, қолы, мөрі.".

Приложение 3-2
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
и рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы         "___" _________ 200_ года    N ____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций произвело
государственную регистрацию _____________________________
(порядковый номер)
облигационной программы
_______________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно свидетельству о
_______________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица)
зарегистрированного____________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего
_______________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
_______________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Объем выпуска облигационной программы составляет
_________________________________________________________ тенге.
(объем выпуска облигационной программы цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ______________.
Дополнительная информация о выпуске:___________________________.
Фамилия, имя, отчество и занимаемая
должность лица, подписавшего свидетельство,
подпись, печать.
Приложение 3-3
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
и рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы      "___" _________ 200_ года      N ____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций произвело
государственную регистрацию ____________________________________
(порядковый номер)
выпуска облигаций в пределах
________________________________________ облигационной программы
(порядковый номер)
________________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно свидетельству о
________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного_____________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего
________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
________________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск разделен на ____________________________________________,
(количество облигаций цифрами и прописью)
которым присвоен национальный идентификационный номер
________________________.
номинальная стоимость одной облигации ____________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет ________________________тенге
(суммарная номинальная
________________________________________________________________
стоимость выпускаемых облигаций цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ________________________.
Дополнительная информация о выпуске: __________________________.
Фамилия, имя, отчество и занимаемая
должность лица, подписавшего свидетельство,
подпись, печать.".
Приложение 3
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 15 апреля 2006 года N 99
"Приложение 8
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
и рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций
Уведомление
об утверждении отчета об итогах размещения
(погашения) облигаций
город Алматы      "___" _____________ 200_ года   N ____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций в соответствии со
статьей 24 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг"
утвердило отчет об итогах размещения (погашения) облигаций
________________________________
(порядковый номер выпуска)
________________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно свидетельству о
________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного ____________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего
________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
________________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ______________________
Выпуск разделен на ________________________________ облигаций
(количество облигаций цифрами и прописью, вид облигаций),
номинальной стоимостью __________________________________ тенге.
(размер номинальной стоимости цифрами и прописью)
По состоянию на ________________________________________________
(дата, месяц, год окончания размещения (погашения) облигаций)
размещенных (погашенных) облигаций _____________________________
неразмещенных облигаций ________________________________________
Дополнительная информация о выпуске:____________________________
Фамилия, имя, отчество и занимаемая
должность лица, подписавшего
уведомление, подпись, печать.".