Астана қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 3-1-1234қ "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтыну шығындарының бөлігін төлеуге материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 наурыздағы N 23-10-206қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 437 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 2 қарашадағы N 23-897қ қаулысымен
Ескерту: Астана қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 2 қарашадағы N 23-897қ қаулысынан
Үзінді:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгінiң мынадай қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
...
3) "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 22 шiлдедегi N 3-1-1234қ "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi тұтыну шығындарының бөлiгiн төлеуге материалдық көмек көрсету туралы" Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 9 наурыздағы N 23-10-206қ қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 9 наурыздағы N 23-10-206қ (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2006 жылғы 11 сәуiрде N 437 болып тiркелген, 2006 жылғы 15 сәуiрдегi "Астана хабары", N 50-51, 2006 жылғы 18 сәуiрдегi "Вечерняя Астана" N 56 газеттерiнде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә.Аманшаевқа жүктелсін.
Әкім
_____________________________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 3-1-1234қ "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтыну шығындарының бөлігін төлеуге материалдық көрсету туралы"  қаулысына  (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2003 жылдың 6 тамызда N 285 болып тiркелген, 2004 жылғы 9 тамыздағы N 105 "Астана хабары"; 2003 жылғы 9 тамыздағы N 89 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған, Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 27 тамыздағы N 23-10-641қ  қаулысымен  енгізілген өзгеріспен Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2005 жылдың 29 қыркүйегінде N 412 болып тiркелген, 2005 жылғы 13 қазандағы N 147 "Астана хабары"; 2005 жылғы 11 қазандағы N 156 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтыну шығындарының бөлігін төлеуге материалдық көмек көрсету туралы Қағидасында:
1-тармақ мына редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года N 3-1-1234п "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан"
Постановление Акимата города Астаны 9 марта 2006 года N 23-10-206п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 11 апреля 2006 года N 437. Утратило силу - постановлением Акимата города Астаны от 2 ноября 2006 года N 23-897п
Извлечение из постановления акимата города Астаны
от 2 ноября 2006 года N 23-897п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Астаны:
1) ...
3) от 9 марта 2006 года N 23-10-206п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года N 3-1-1234п "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 11 апреля 2006 года за N 437, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 15 апреля 2006 года, N 50-51, "Вечерняя Астана" от 18 апреля 2006 года, N 56).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
Аким                                 А. МАМИН
___________________________________________________
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении
в Республике Казахстан" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года  N 3-1-1234п  "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 6 августа 2003 года под N 285; опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 9 августа 2003 года, N 105, "Вечерняя Астана" от 9 августа 2003 года, N 89, с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 27 августа 2005 года  N 23-10-641п  зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 29 сентября 2005 года N 412; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 13 октября 2005 года, N 147, "Вечерняя Астана" 11 октября 2005 года, N 156) следующие изменения:
в Правилах оказания материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтыну шығындарының бөлігін төлеуге (отбасы мүшелерін есепке алмай) материалдық көмек жыл бойы ай сайын тиісті қаржылық жылға (бұдан әрі - АЕК) белгіленген айлық есеп көрсеткішінен ақшалай төлем түрінде жүргізіледі және мына азаматтардың санаттарына:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 2,4 АЕК;
2) Некеге қайта тұрмаған Ұлы Отан соғысында қаза болған (қайтыс болған, хабарсыз кеткендер) жауынгерлердің жесірлеріне - 1,2 АЕК мөлшерінде беріледі.";
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы өзгеріс мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2006 жылдың 1 наурызынан бастап күшіне енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсін.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының
Жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттік
мекемесінің директоры

"1. Материальная помощь на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг (без учета членов семьи) производится ежемесячно в течение года в виде денежных выплат исходя из размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год (далее - МРП), и предоставляется следующим категориям граждан в размерах:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 2,4 МРП;
2) вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак - 1,2 МРП.";
пункт 2 исключить.
2. Данные изменения вступают в силу со дня государственной регистрации и вводятся в действие с 1 марта 2006 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                  У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима              Есилов С.С.
Заместитель акима                     Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                     Мустафина С.С.
Заместитель акима                     Толибаев М.Е.
Заместитель акима                     Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима           Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"               Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы           Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
экономики и бюджетного
планирования города Астаны"           Аманбаев Ж.Е.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"                Демеува А.С.