Ақтөбе қаласы дамуының Бас жоспарымен анықталған шегінде жерге және жер салығына базалық ставкаларын дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бірінші сессиясының 2006 жылғы 24 тамыздағы N 263 шешімі. Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 15 қыркүйекте N 3-1-56 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 336 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.05.2018 № 336 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының N 442 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 890 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде, мемлекет немесе мемлекеттiк жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкаларын, сондай - ақ жер учаскелерiн жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті он бесінші сессиясының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "Жерге және жер салығына базалық ставкаларын дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы мен селолық округтері жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы", әділет басқармасында 2005 жылғы 3 ақпанда N 3044 санымен тіркелген N 100, Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма жетінші сессиясының 2006 жылғы 14 сәуірдегі "Ақтөбе қалалық мәслихатының он бесінші сессиясының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы мәслихатыңың "Баға аймағының шекараларын белгілеу мен жер және жер салығына арналған базалық ставкаларды дифференциациялау үшін Ақтөбе қаласы мен селолық округтер жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы", Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 6 сәуірде N 3-1-48 санымен тіркелген N 100 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" N 230 шешімдердің күші жойылсын.
2. Ақтөбе қаласының Бас жоспарымен анықталған шегінде жерге және жер салығына базалық ставкаларын дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу сызбасы бекітілсін (қоса беріледі).
Ескерту: Жаңа бас жоспар ескеріліп жер үшін базалық төлемдер ставкалырының дифференциациясы және бағалық аймақтар шекаралары өзгертілсін (сызба қоса ұсынылады) - Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз тоғызыншы сессиясының 2007 жылғы 30 мамырдағы N 345 шешімімен.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы

Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок платы за землю и базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе
Решение очередной тридцать первой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 августа 2006 года № 263. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе 15 сентября 2006 года № 3-1-56. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 мая 2018 года № 336
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.05.2018 № 336 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан N 442 от 20 июня 2003 года, постановления Правительства Республики Казахстан N 890 от 2 сентября 2003 года "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Отменить решения N 100 очередной пятнадцатой сессии маслихата города Актобе от 24 декабря 2004 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе и сельских округов для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок за землю и земельного налога", зарегистрированного в управлении юстиции 3 февраля 2005 года за N 3044, N 230 внеочередной двадцать седьмой сессии маслихата города Актобе от 14 апреля 2006 года "О внесении дополнений в решение N 100 очередной пятнадцатой сессии маслихата города Актобе от 24 декабря 2004 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе и сельских округов для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок за землю и земельного налога", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 6 апреля 2006 года за N 3-1-48.
2. Утвердить схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок платы за землю и базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных генеральным планом города Актобе (схема прилагается).
Сноска. Изменить границы ценовых зон и дифференциацию базовых ставок платы за землю с учетом нового генерального плана (схема прилагается) - решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.05.2007 N 345 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого опубликования).
Председатель сессии
Секретарь маслихата