1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысына қатысушылар және мүгедектер, 1941-1945 жылы Ұлы Отан соғысы жылдарында Кеңес Армиясының қатарына шақырылған бұрынғы әскери қызметкерлер және ішкі істер органдарының қызметкерлері "1941-1945 Ұлы Отан соғысы жылдарында Германияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандар, Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің жесірлерінің коммуналдық қызметтері (жылу, су, көгілдір отын, электрмен қамту) және байланыс қызметтері үшін (абоненттік төлемақы) жеңілдіктер беру туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 294 шешімі. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 17 қаңтарда N 3-1-64 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 169 шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 53 және 63 баптары негізінде, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарын, Ақтөбе облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұсынылған 1941 - 1945 жылдары Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектер, 1941 - 1945 жылы Ұлы Отан соғысы жылдарында Кеңес Армиясы қатарына шақырылған бұрынғы әскери қызметкерлер және ішкі істер органдарының қызметкерлері "1941 - 1945 Ұлы Отан соғысы жылдарында Германияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандар, Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің жесірлерінің коммуналдық қызметтері (жылу, су, көгілдір отын, электрмен қамту) және байланыс қызметтері (абоненттік төлемақы) үшін жеңілдіктер берілсін.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
Мәслихат хатшысы

О предоставлении льгот за коммунальные услуги (тепло-, водо-, газо-, электроснабжение, мусороудаление, обслуживание лифтов) и услуги связи (абонентская плата) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов, бывшим военнослужащим, призванным в ряды Советской Армии в годы Великой Отечественной войны и работникам органов внутренних дел, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов", вдовам воинов, погибших в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов
Решение очередной тридцать пятой сессии Маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 294. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе 17 января 2007 года за N 3-1-64. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
На основании статей 53 и 63 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, руководствуясь статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в соответствии с решением Актюбинского областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Предоставить льготы за коммунальные услуги (тепло-, водо-, газо-, электроснабжение, мусороудаление, обслуживание лифтов) и услуги связи (абонентская плата) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов, бывшим военнослужащим, призванным в ряды Советской Армии в годы Великой Отечественной войны и работникам органов внутренних дел, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов", вдовам воинов, погибших в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата