Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 2/211 "Жер құқық қатынастарын реттеу салалары бойынша Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдарының қызметі жайлы кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 қазандағы N 6/1167 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 2 қарашада N 715 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 1/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008.01.22 N 1/56 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз).
Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 2/211 "Жер құқық қатынастарын реттеу салалары бойынша Алматы қаласының мемлекеттік уәкілетті органдарының қызметі жайлы кейбір мәселелері туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 658 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 2 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінде және 2005 жылғы 28 мамырдағы "Алматы Ақшамы" газетінде жарияланды) Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 17 маусымдағы N 3/364 "Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N№2/211 "Жер құқық қатынастарын реттеу салалары бойынша Алматы қаласының мемлекеттік уәкілетті органдарының қызметі жайлы кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына енгізілген өзгерістермен бірге (2005 жылғы 4 тамыздағы N 156 "Вечерний Алматы" газетінде және 2005 жылғы 23 шілдедегі N 83 "Алматы Ақшамы" газетінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 665 нөмірмен тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Алматы қаласының Жер комиссиясы құрамына:
Қайрат Заманбекұлы       Алматы қаласының құрылыс
Нұрқаділов               департаментінің директорының
орынбасары
Сұлтанбек Алмасбекұлы    Алматы қаласы табиғи ресурстар және
Мәкежанов                табиғатты пайдалануды реттеу
департаментінің директоры
енгізілсін.
Аталған құрамнан Мұрзин Алмат Зарлықұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасауды өз құзырыма қалдырамын.
Алматы қаласының әкімі
Әкімдік хатшысы

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений"
Постановление Акимата города Алматы от 3 октября 2006 года N 6/1167. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 ноября 2006 года за N 715. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 января 2008 года N 1/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.01.2008 N 1/56 (порядок введения в действие см. п.5).
Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений" от 12 апреля 2005 года N 2/211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 658, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 2 июня 2005 года и "Алматы Акшамы" 28 мая 2005 года) с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 17 июня 2005 года N 3/364 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 665, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 4 августа 2005 года N 156 и "Алматы Акшамы" 23 июля 2005 года N 83), следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Земельной комиссии города Алматы, утвержденной указанным постановлением:
Нуркадилова Кайрата Заманбековича
заместителя директора Департамента строительства города Алматы;
Макежанова Султанбека Алмасбековича
директора Департамента природных ресурсов и регулирования природопользования города Алматы;
вывести из указанного состава Мурзина Алмата Зарлыковича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Аким города Алматы              И. Тасмагамбетов
Секретарь Акимата               К. Тажиева