Өскемен қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 11 қыркүйектегі N 2072 "Зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 2406 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 9 наурызда N 5-1-29 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009.05.12 № 820 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009.05.12 № 820 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтік және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына Жолдауын орындау барысында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 11 қыркүйектегі N 2072 "Зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ережесін бекіту туралы" (тіркеу N 1403, "Рудный Алтай" газетінде 2003 жылғы 4 қазанда N 150-151, "Дидар" газетінде 2003 жылғы 4 қазанда N 94 жарияланған қаулысына, Өскемен қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 660 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 11 қыркүйектегі N 2072 "Зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысымен енгізілген өзгерістермен (тіркеу N 5-1-5, "Рудный Алтай" газетінде 2005 жылғы 11 қазанда N 156, "Дидар" газетінде 2005 жылғы 22 қарашада N 114 жарияланған) қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
7 тармақ зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ереже келесі редакцияда оқылсын:
"Тегін жолдама алуға құқылы:
1) жалғыз басты немесе жалғыз тұратын қала кәсіпорындарымен байланыста жоқ, зейнетақы мөлшері жыл сайын Қазақстан Республикасының "Республикалық бюджет туралы" Заңымен белгіленетін айлық есеп көрсеткішінің 15 есе мөлшерінен аспайтын зейнеткерлер және мүгедектер;
2) аз қамтылған және көп балалы отбасыларының мүмкіндіктері шектеулі мүгедек балалары ата-анасының біреуінің ертіп жүруімен;
3) зейнетақы мөлшерінің шектеуінсіз әр баруға 10 адамнан Ұлы Отан соғысына қатысушылар, мүгедектер және тыл еңбеккерлері".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.И. Ферхоға жүктелсін.
Өскемен қаласының әкімі

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 сентября 2003 года N 2072 "Об утверждении Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба"
Постановление Акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2006 года N 2406. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820 Восточно-Казахстанской области 9 марта 2006 года за N 5-1-29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", во исполнение Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба" от 11 сентября 2003 года N 2072 (регистрационный N 1403, опубликованное в газетах "Рудный Алтай" от 4 октября 2003 года N 150-151, "Дидар" от 4 октября 2003 года N 94, с изменениями, внесенными постановлением акимата города Усть-Каменогорска "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 сентября 2003 года N 2072 "Об утверждении Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба" от 15 сентября 2005 года N 660" (регистрационный N 5-1-5, опубликованное в газетах "Рудный Алтай" от 11 октября 2005 года N 156, "Дидар" от 22 ноября 2005 года N 114) следующие изменения:
пункт 7 Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба" изложить в следующей редакции:
"Правом на бесплатные путевки обладают:
1) одинокие или одиноко проживающие пенсионеры и инвалиды, не имеющие связи с предприятиями города, размер пенсии которых не превышает 15-кратного размера величины месячного расчетного показателя, устанавливаемого ежегодно Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете";
2) дети инвалиды с ограниченными возможностями из малообеспеченных и многодетных семей в сопровождении одного из родителей;
3) участники, инвалиды Великой Отечественной войны и труженики тыла без ограничения в размере пенсии в количестве 10 человек в каждый заезд"
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Ферхо С.И.
Аким города
Усть-Каменогорска