Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 24 наурыздағы N 115 "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 322 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 24 қазанда N 2974 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.02.25 N 24 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының  әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы N 115 қаулысына (тіркеу N 2963, 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 39 облыстық "Орал өңірі", "Приуралье" газеттерінің сандарында жарияланған) төмендегідей толықтыру енгізілсін:
3-тармақ келесідей мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Батыс Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы мемлекеттік мекемесі медициналық комиссиялардың қызметкерлеріне еңбекақы және іссапар шығыстарын төлеуді жүргізсін".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш. Ә. Өтемісовке жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 марта 2006 года N 115 "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 октября 2006 года N 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2006 года N 2974. Утратило силу - постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года N 24
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 25.02.2010 N 24 (принято только на государственном языке).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" от 24 марта 2006 года N 115 (регистрационный N 2963, опубликовано от 4 апреля 2006 года N 39 в областных газетах "Орал өңірі", "Приуралье") следующее дополнение:
пункт 3 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Государственному учреждению Управлению по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Западно-Казахстанской области произвести оплату заработной платы и командировочных расходов работников медицинских комиссии".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Утемисова Ш. А.
Аким области