"Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдалымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 165-І бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2007 жылғы 7 наурыздағы N 60 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 13 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4571 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 210 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2012.04.27 № 210 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
"Аса маңызды азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 желтоқсандағы N 1623  қаулысын орындау үшін және автомобиль жолдарын салу мен жөндеу кезінде ауыр салмақты технологиялық көлікті өткізу қажеттілігіне байланысты  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі N 165-І  бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2857 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде" жарияланған 2004 жылғы, N 29-32, 961-құжат; "Ресми газет" 2004 жылғы 4 желтоқсан, N 49 (206) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ "автокөлік құралдарын" деген сөздерден кейін", жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын салуға, қайта жаңартуға, жөндеуге, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларға, сондай-ақ тез бұзылатын тауарларды тасымалдауға тартылған көлік құралдарын" деген сөздермен толықтырылсын.
4-тармақтағы "Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитеті (Е.Х.Сұлтанов)" деген сөз "Көлік инфрақұрылымын дамыту комитеті (Д.Қ.Көтербеков)" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Қ.С.Мұстафин" деген сөздер "Қ.Б.Тұрлыханов" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Е.Ж.Қошановқа" деген сөздер "Ә.Қ.Құсайыновқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетілген бұйрыққа 2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении дополнения и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 165-I "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 марта 2007 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2007 года № 4571. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 210
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 27.04.2012 № 210.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 1623 "О мерах по стабилизации цен на важнейшие продовольственные товары", в связи с необходимостью пропуска большегрузного технологического транспорта при строительстве и ремонте автомобильных дорог  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 165-I "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2857, опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2004 г., N 29-32, ст. 961; "Официальная газета" от 4 декабря 2004 г. N 49 (206) следующие дополнение и изменения:
пункт 1 после слов "международными соглашениями" дополнить словами ", транспортных средств, занятых на строительстве, реконструкции, ремонте автомобильных дорог общего пользования, мероприятиях по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, а также перевозящих скоропортящиеся товары.";
в пункте 4 слова "автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Султанов Е.Х.)" заменить словами "развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Кутербеков Д.К.)";
в пункте 5 слова "Мустафин К.С." заменить словами "Турлыханов К.Б.";
в пункте 6 слова "Кошанова Е.Ж." заменить словами "Кусаинова А.К.";
приложение 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.