Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 1-2/35 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 16 наурыздағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4576 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 02-02-18/255 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2011.12.30 № 02-02-18/255 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы  Заңының 8-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса беріліп отырған Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімін жүргізу ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті (Қ.А.Өскенбаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуден өткізуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаменті (Е.В.Журина) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт вице-министрі Х.Н.Мусинге жүктелсін.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігінің
2007 жылғы 28 ақпандағы
N 1-2/35 бұйрығымен
бекітілді
Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімін жүргізу ережесі
1. Осы ереже "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес әзірленді.
2. Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензиялардың тізілімі осы ережелермен белгіленген қосымшаға сәйкес нысанда, ойын бизнесі саласындағы қызметті жүзеге асыруға берілген лицензиялар туралы, сондай-ақ қолданысы тоқтатыла тұрған, қайта басталған немесе тоқтатылған лицензиялар туралы ақпаратты қамтитын журнал болып табылады.
Тізілімнен үзінді көшірме Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Интернеттегі ресми сайтында жарияланады.
Тізілімді Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті (лицензиар) жүргізеді және ол ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына берілетін лицензияларды есепке алуды жүйелеуге арналады.

Об утверждении Правил ведения реестра лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 1-2/35. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2007 года № 4576. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 02-02-18/255
Сноска. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 30.12.2011 № 02-02-18/255.
В соответствии с подпунктом 6)  пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения реестра лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса.
2. Комитету индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Ускенбаеву К.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту международного сотрудничества Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Журиной Е.В.) обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан Мусина Х.Н.
5. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие с 1 апреля 2007 года.
Министр
Утверждены
приказом Министерства
туризма и спорта
Республики Казахстан
от 28 февраля 2007 года
N 1-2/35
Правила
ведения реестра лицензий на право занятия
деятельностью в сфере игорного бизнеса
1. Настоящие правила разработаны в соответствии с  Законом Республики Казахстан "Об игорном бизнесе".
2. Реестр лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса представляет собой журнал, установленной настоящими правилами форме согласно приложению, несущий информацию о выданных лицензиях на осуществление деятельности в сфере игорного бизнеса, а также о лицензиях действия которых, приостановлены, возобновлены либо прекращены.
Выписка из реестра публикуется на официальном сайте Министерства туризма и спорта Республики Казахстан в Интернете.
Реестр ведется Комитетом индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (лицензиаром) и предназначается для систематизации учета лицензий на право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса.

3. Тізілім қағаз (журнал) және электронды (компьютер) нұсқаларда жүргізіледі. Журнал нөмірленіп, жіппен қайымдалып, Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитетінің мөрімен бекітілуі тиіс.
4. Тізілім мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады. Тізілім тек қара және көк түсті сиямен толтырылады, оның мәтінінде түзететін сұйықты қолдану арқылы жасалған түзетулер болмауға тиісті.
5. Тізілім келесі бағандардан тұрады:
1 баған - реттік нөмірі;
2 баған - лицензиардың атауы;
3 баған - лицензияның берілген күні және нөмірі;
4 баған - жеке кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты;
5 баған - жеке кәсіпкердің тұрғылықты жері;
6 баған - жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың деректері;
7 баған - жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеуден өту куәлігінің нөмірі және берілген күні;
8 баған - заңды тұлғаның атауы;
9 баған - заңды тұлғаның ұйымдық-құқықтық нысаны;
10 баған - заңды тұлғаның орналасқан жері;
11 баған - жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН);
12 баған - қызмет түрі;
13 баған - ойын мекемесінің атауы;
14 баған - ойын мекемесінің орналасқан жері;
15 баған - лицензияның қолданыс мерзімі;
16 баған - төлем тапсырмасының нөмірі және лицензиялық алымды төлеген күні;
17 баған - тоқтата тұрылды (лицензияның қолданысын тоқтата тұру негіздемесі және күні);
18 баған - қайта басталды (лицензияның қолданысын қайта бастаудың негіздемесі және күні);
19 баған - тоқтатылды (лицензияның қолданысын тоқтатудың негіздемесі және күні);
20 баған - қайта ресімделді (лицензияны қайта ресімдеудің негіздемесі және күні);
21 баған - лицензияны алушының тегі, аты, әкесінің аты және қолы;
22 баған - ескерту.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007.06.28.  N 1-2/112 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
6. Деректер лицензия алушы ойын бизнесі саласындағы қызметті жүзеге асыруға лицензия алған күннен бастап, немесе лицензияның қолданысын тоқтата тұру, тоқтату, қайта бастау туралы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап немесе лицензияның қолданысын тоқтату немесе лицензиядан айыру туралы сот шешімі заңдық күшіне енген күннен бастап тізілімге енгізілуге тиісті.
7. Тізілімге оны жүргізуге, сақтауға жауапты адамдардың, сондай-ақ онда жүргізілген жазбалардың толықтығын бақылауды жүзеге асыратын адамдардың рұқсаты болады.
Тізілім тұрақты сақталуға тиісті.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігінің

3. Реестр ведется на бумажном (журнал) и электронном (компьютер) носителях. Журнал должен быть пронумерован, прошнурован и скреплен печатью Комитета индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
4. Реестр заполняется на государственном и русском языках. Заполнение реестра допускается только чернилами черного или синего цвета, подчистки в его тексте с применением корректирующей жидкости не допускается.
5. Реестр содержит следующие графы, обозначающие:
графа 1 - порядковый номер;
графа 2 - наименование лицензиара;
графа 3 - дата выдачи и номер лицензии;
графа 4 - фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя;
графа 5 - место жительства индивидуального предпринимателя;
графа 6 - данные документа, удостоверяющие личность физического лица;
графа 7 - номер и дата выдачи свидетельства государственной регистрации физического лица в качестве индивидуального предпринимателя;
графа 8 - наименование юридического лица;
графа 9 - организационно-правовая форма юридического лица;
графа 10 - местонахождения юридического лица;
графа 11 - индивидуальный идентификационный номер (ИИН) или бизнес-идентификационный номер (БИН);
графа 12 - вид деятельности;
графа 13 - наименование игорного заведения;
графа 14 - местонахождения игорного заведения;
графа 15 - срок действия лицензии;
графа 16 - номер платежного поручения и дата уплаты лицензионного сбора;
графа 17 - приостановлено (основания и даты приостановления действия лицензии);
графа 18 - возобновлено (основания и даты возобновления действия лицензии);
графа 19 - прекращено (основание и дата прекращения действия лицензии);
графа 20 - переоформлено (основания и дата переоформления лицензии);
графа 21 - фамилия, имя, отчество и роспись получившего лицензию;
графа 22 - примечание.
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 июня 2007 года  N 1-2/112 (порядок введения в действие см.  п.6 ).
6. Данные подлежат включению в реестр в день получения лицензиатом лицензии на осуществления деятельности в сфере игорного бизнеса, или со дня подписания приказа о приостановлении, прекращении, возобновлении действия лицензии или со дня вступления в законную силу решения суда о приостановлении действия или о лишении лицензии.
7. Доступ к реестру имеют лица, ответственные за его ведение, хранение, а также лица, осуществляющие контроль за полнотой производимых в нем записей.
Реестр подлежит постоянному хранению.
Приложение
к правилам ведения
реестра лицензий
на право занятия
деятельностью в сфере
игорного бизнеса,
утвержденным приказом
Министерства
туризма и спорта
Республики Казахстан

2007 жылғы 28 ақпандағы
N 1-2/35 бұйрығымен бекітілген
ойын бизнесі саласындағы қызметпен
айналысу құқығына берілетін
лицензиялардың тізілімін жүргізу
ережесіне қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007.06.28.  N 1-2/112 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығына
берілетін лицензиялардың тізілімі
N
Лицензиар-
дың атауы
Лицензия-
ның
берілген
күні және
нөмірі
Лицензия алушының атауы
жеке кәсіпкерлер
Тегі,
аты,
әкесінің
аты
Тұрғылық-
ты жері
Жеке тұл-
ғаның жеке
басын куә-
ландыратын
құжаттың
деректері
Жеке тұлға-
ның жеке
кәсіпкер
ретінде
мемлекеттік
тіркеуден
өту куәлі-
гінің нөмірі
және берілген
күні
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Лицензия алушының атауы
Жеке
сәйкес-
тендіру
нөмірі
(ЖСН)
немесе
бизнес-
сәйкес-
тендіру
нөмірі
(БСН)
Қызмет
түрі
Ойын
мекеме-
сінің
атауы
Ойын
мекеме-
сінің
орналасқан
жері
заңды тұлғалар
Заңды
тұлғаның
атауы
Заңды
тұлғаның
ұйымдық-
құқықтық
нысаны
Заңды
тұлғаның
орналас-
қан
жері
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Лицен-
зияның
қолданыс
мерзімі
Төлем
тапсыр-
масының
нөмірі
және
лицен-
зиялық
алымды
төлеген
күні
тоқтата
тұрылды
(лицен-
зияның
қолда-
нысын
тоқтата
тұрудың
негіз-
демесі
және
күні)
қайта
бастал-
ды
(лицен-
зияның
қолда-
нысын
қайта
бастау-
дың
негіз-
демесі
және
күні)
тоқта-
тылды
(лицен-
зияның
қолда-
нысын
тоқта-
тудың
негіз-
демесі
және
күні)
қайта
ресім-
делді
лицен-
зияның
қолда-
нысын
қайта
ресім-
деудің
негіз-
демесі
және
күні)
Лицен-
зияны
алушының
тегі,
аты,
әкесінің
аты және
қолы
Ескер-
ту
15
16
17
18
19
20
21
22

от 28 февраля 2007 года
N 1-2/35
Сноска. Приложение с изменениями - приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 июня 2007 года  N 1-2/112 (порядок введения в действие см.  п.6 ).
Реестр лицензий на право
занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса
N
Наи-
мено-
вание
ли-
цен-
зиара
Дата
выда-
чи и
номер
лицен-
зии
Наименование лицензиата
Инди-
виду-
аль-
ный
иден-
тифи-
ка-
цион-
ный
номер
(ИИН)
или
биз-
нес-
иден-
тифи-
ка-
цион-
ный
номер
(БИН)
индивидуальные
предприниматели
юридические лица
Фами-
лия,
имя,
отче-
ство
Место
жи-
тель-
ства
Дан-
ные
до-
ку-
мен-
та,
удо-
сто-
ве-
ряю-
щие
лич-
ность
физи-
чес-
кого
лица
Номер
и дата
выдачи
свиде-
тель-
ства
госу-
дар-
ствен-
ной
регис-
трации
физи-
ческо-
го
лица в
качес-
тве
инди-
ви-
дуаль-
ного
пред-
прини-
мателя
Наи-
мено-
вание
юри-
диче-
ского
лица
Орга-
низа-
цион-
но-
пра-
вовая
форма
юри-
ди-
чес-
кого
лица
Мес-
то-
на-
хож-
де-
ния
юри-
ди-
чес-
кого
лица
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Вид
дея-
тель-
нос-
ти
Наи-
мено-
ва-
ние
игор-
ного
заве-
де-
ния
Мес-
тона-
хож-
дения
игор-
ного
заве-
дения
Срок
дей-
ствия
лице-
нзии
Номер
пла-
теж-
ного
пору-
чения
и
дата
упла-
ты
лице-
нзи-
он-
ного
сбора
прио-
стано-
влено
(осно-
вания
и даты
прио-
стано-
вления
дей-
ствия
лице-
нзии)
возо-
бнов-
лено
(ос-
нова-
ния и
даты
возо-
бнов-
ления
дей-
ствия
лице-
нзии)
пре-
кра-
ще-
но
(ос-
но-
вание
и
дата
пре-
кра-
щения
дей-
ствия
лице-
нзии)
пе-
ре-
офор-
мле-
но
(ос-
но-
ва-
ния
и
дата
пе-
ре-
офор-
мле-
ния
ли-
цен-
зии)
Ф.
И.
О.
и
рос-
пись
ли-
ца,
по-
лу-
чив-
ше-
го
ли-
цен-
зию
П
р
и
м
е
ч
а
н
и
е
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22