"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың кредиттік бюроға олармен жасалған шарттардың негізінде ақпарат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 316 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 107 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4671 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 22 сәуідегі № 332 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 2010.04.22 № 332 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы  N 64    қаулысына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың кредиттік бюроға олармен жасалған шарттардың негізінде ақпарат беру ережесін бекіту туралы" Әділет министрлігінде 2004 жылғы 28 қазандағы  N 316 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3203 болып тіркелген), мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықтың тақырыбында "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың" деген сөздер "Әділет органдарының жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеу жөніндегі ақпаратты" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың" деген сөздер "Әділет органдарының жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеу жөніндегі ақпаратты" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың кредиттік бюроға олармен жасалған шарттардың негізінде ақпарат беру ережесінде:
тақырыбында, 1-тармақта "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік кәсіпорындардың" деген сөздер "Әділет органдарының жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді тіркеу жөніндегі ақпаратты" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "мемлекеттік кәсіпорындардың" деген сөздер "әділет органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 316 "Об утверждении Правил представления государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации в кредитные бюро на основании заключаемых с ними договоров"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 10 апреля 2007 года N 107. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2007 года N 4671. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 132
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 22.04.2010 № 132.
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2007 года N 64 "О некоторых вопросах государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2004 года  N 316 "Об утверждении Правил представления государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации в кредитные бюро на основании заключаемых с ними договоров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3203), следующие изменения:
в заголовке Приказа слова "государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации" заменить словами "органами юстиции информации по регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним";
в пункте 1 слова "государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации" заменить словами "органами юстиции информации по регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним";
в Правилах представления государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации в кредитные бюро на основании заключаемых с ними договоров, утвержденных указанным приказом:
в заголовке, пункте 1 слова "государственными предприятиями, осуществляющими регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, информации" заменить словами "органами юстиции информации по регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним";
в пункте 2 слова "государственными предприятиями" заменить словами "органами юстиции";
пункт 3 изложить следующей редакции:

"3. Тіркеуші органдардың ақпарат ұсынуы тегін жүзеге асырылады";
4,5-тармақтар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары өзінің қызметінде осы бұйрықты басшылыққа алсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы рыногын және қаржылық
ұйымдарды реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігінің
Төрағасы
2004 жылғы 19 сәуір

"3. Предоставление информации регистрирующим органом осуществляется бесплатно";
пункты 4, 5 исключить.
2. Территориальным органам Министерства юстиции Республики Казахстан руководствоваться в своей деятельности настоящим приказом.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Согласован:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций:
19 апреля 2007 года