Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 28 мамырдағы N 355 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 22 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4756 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу мәселелері жөнінде өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  Заңына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Астық сапасының сараптамасы тәртібіне және астық сапасының сертификатын беруге қойылатын талаптарды бекіту туралы" 2004 жылғы 19 сәуірдегі  N 226 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 2841 болып тіркелген; Қазақстан Республикасының орталық және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 29-32, 965-бап) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта "сертификатын" деген сөз "паспортын" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Астық сапасының сараптамасы тәртібіне және астық сапасының сертификатын беруге қойылатын талаптарда:
тақырыбында "сертификатын" деген сөз "паспортын" деген сөзбен ауыстырылсын;
кіріспеде ", "Астық пен оны қайта өңдеу өнімдерін экспорттағанда және ішкі рынокта сатқанда керекті құжаттарды ресімдеу тәртібін жеңілдету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын;
барлық мәтін бойынша "сертификат", "сертификатта", "сертификаты", "сертификатын", "сертификатында", "сертификатының" деген сөздер тиісінше "паспорт", "паспортта", "паспорты", "паспортын", "паспортында", "паспортының" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "стандартқа", "стандарт", "стандарттың", "стандартты", "стандартпен" деген сөздер "стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттарға", "стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар", "стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттардың", "стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттарды", "стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттармен" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша ", техникалық шарттардың", ", техникалық жағдайлармен" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года № 355. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2007 года № 4756. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года  N 226 "Об утверждении Требований к порядку экспертизы качества зерна и выдаче сертификата качества зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2841; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 29-32, ст. 965) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и в пункте 1 слово "сертификата" заменить словом "паспорта";
в Требованиях к порядку экспертизы качества зерна и выдаче сертификата качества зерна, утвержденных указанным приказом:
в заголовке слово "сертификата" заменить словом "паспорта";
в преамбуле слова ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 года N 21 "Об упрощении порядка оформления необходимых документов при экспорте и внутренней реализации зерна и продуктов его переработки" исключить;
по всему тексту слова "сертификата", "сертификат", "сертификате", "сертификатов" заменить соответственно словами "паспорта", "паспорт", "паспорте", "паспортов";
по всему тексту слова "стандарта", "стандарту", "стандартом" заменить соответственно словами "нормативного документа по стандартизации", "нормативному документу по стандартизации", "нормативным документом по стандартизации";
по всему тексту слова ", технических условий", "техническими условиями" исключить;

2, 3-тармақтарда "стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі уәкілетті орган" деген сөздер "тіркеу жөніндегі орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтың:
бірінші азат жолында "өтініш (1-қосымша)" деген сөздер "осы талаптардың 1-қосымшасына сәйкес астық сапасына сараптама өткізуге өтініш" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші азат жол алынып тасталсын;
11-тармақта "астықты тасымалдауға жарамдылығы" деген сөздер "зиянкестермен залалдануы" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтың бірінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Талаптардың 11-тармағында көрсетілген жағдайлардың біреуі белгілі болғанда осы Талаптардың 3-қосымшасына сәйкес көлік құралын жарамсыз деп тану актісі жасалуы керек.";
14-тармақта:
"(4-қосымша)" деген сөз "осы Талаптардың 4-қосымшасына сәйкес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(5-қосымша)" деген сөз "осы Талаптардың 5-қосымшасына сәйкес" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақтың:
бірінші азат жолында "басқа" деген сөзден кейін "астық сапасының сараптамасы жөніндегі" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші азат жол мынадай редакцияда баяндалсын:
"Бұл жағдайда алынған, мөрленген және астық сапасының сараптамасы жөніндегі зертхананың маманы мен өтініш беруші қол қойған сынама осы Талаптардың 6-қосымшасына сәйкес өтінішпен бірге басқа астық сапасының сараптамасы жөніндегі зертханаға жіберілуі тиіс. Осы көрсеткіш бойынша сынау жүргізген астық сапасының сараптамасы жөніндегі зертхана сынау нәтижесін осы Талаптардың 7-қосымшасына сәйкес беруі тиіс.";
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Сынау нәтижелері осы Талаптардың 8-қосымшасына сәйкес екі данада сынау хаттамасымен рәсімделуі және осы Талаптардың 9-қосымшасына сәйкес N 2 нысандағы журналға тіркелуі тиіс. Сынау хаттамасының бір данасы өтініш берушіге беріледі, екіншісі астық сапасының сараптамасы жөніндегі зертханада қалады.";
18-тармақта:
"(10-қосымша)" деген сөз "осы талаптардың 10-қосымшасына сәйкес нысан бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші сөйлемде "көшірмесі" деген сөзден кейін "астық сапасының сараптамасы жөніндегі" деген сөздермен толықтырылсын;
20-тармақта "сынама" деген сөзден кейін "астық сапасының сараптамасы жөніндегі" деген сөздермен толықтырылсын;
21-тармақта "мерзімін" деген сөзден кейін "астық сапасының сараптамасы жөніндегі" деген сөздермен толықтырылсын;
22-тармақтың:
он бесінші азат жолында "Нормативтік құжаттар" деген сөздер "Стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар және (немесе) келісім-шарт" деген сөздермен ауыстырылсын;
он жетінші азат жол мынадай редакцияда баяндалсын:
"Түрі" - стандарт бойынша түрдің нөмірі рим санымен қойылуы тиіс. Түрлердің қоспасына нөмірлерді және олардың құрамын көптігіне қарай қою керек.";
он сегізінші азат жол мынадай редакцияда баяндалсын:
"Түр-түрлері" - түр-түрлерінің нөмірі араб санымен қойылуы тиіс. Түр-түрлерінің араласқанын көптігіне қарай түр тармақтарының нөмірлері мен олардың құрамы көрсетеді.";
елу сегізінші азат жолында "мг/кг" деген сөздер "киллограммдағы миллиграммға" деген сөздермен ауыстырылсын;
25-тармақта "стандарттау, метеорология және сертификаттау жөніндегі уәкілетті орган бекіткен" деген сөздер алынып тасталсын;

в пунктах 2, 3 слова "уполномоченным органом по стандартизации, метрологии и сертификации" заменить словами "органом по аккредитации";
в пункте 9:
в абзаце первом слово "(приложение 1)" заменить словами "на проведение экспертизы качества зерна согласно приложению 1 к настоящим Требованиям";
абзац второй исключить;
в пункте 11 слова "пригодности к перевозке зерна" заменить словами "зараженности вредителями";
первое предложение пункта 12 изложить в следующей редакции:
"При выявлении одного из случаев, перечисленных в пункте 11 настоящих Требований, должен быть составлен акт браковки транспортного средства согласно приложению 3 к настоящим Требованиям.";
в пункте 14:
слово "(приложение 4)" заменить словами "согласно приложению 4 к настоящим Требованиям";
слово "(приложение 5)" заменить словами "согласно приложению 5 к настоящим Требованиям";
в пункте 16:
в абзаце первом после слова "лаборатории" дополнить словами "по экспертизе качества зерна";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В этом случае отобранная проба, опечатанная и подписанная специалистом лаборатории по экспертизе качества зерна и заявителем, должна быть направлена в другую лабораторию по экспертизе качества зерна с заявкой согласно приложению 6 к настоящим Требованиям. Лаборатория по экспертизе качества зерна, проводившая испытания по данному показателю, должна выдать результат испытаний согласно приложению 7 к настоящим Требованиям.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Результаты испытаний должны быть оформлены протоколом испытаний согласно приложению 8 к настоящим Требованиям в двух экземплярах и зарегистрированы в журнале формы N 2 согласно приложению 9 к настоящим Требованиям. Один экземпляр протокола испытаний вручается заявителю, второй остается в лаборатории по экспертизе качества зерна.";
в пункте 18:
слово "(приложение 10)" заменить словами "по форме согласно приложению 10 к настоящим Требованиям";
в третьем предложении после слов "остается в лаборатории" дополнить словами "по экспертизе качества зерна";
в пункте 20 после слов "храниться в лаборатории" дополнить словами "по экспертизе качества зерна";
в пункте 21 после слова "лабораторией" дополнить словами "по экспертизе качества зерна";
в пункте 22:
в абзаце пятнадцатом после слов "Нормативные документы" дополнить словами "по стандартизации и (или) контракт";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"Тип" - номер типа по стандарту должен быть проставлен римской цифрой. На смесь типов номера и их состав следует проставить в порядке преобладания.";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"Подтип" - номер подтипа должен быть проставлен арабской цифрой. На смесь подтипов указывают номера подтипов в порядке преобладания и их состав.";
в абзаце пятьдесят восьмом слова "мг/кг" заменить словами "миллиграмм на килограмм";
в пункте 25 слова ", утвержденную уполномоченным органом по стандартизации, метрологии и сертификации" исключить;

27-тармақта "10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша" деген сөздер "осы Талаптардың 10-қосымшасына сәйкес нысан бойынша астық рыногы саласындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
28-тармақта "стандарттау, метеорология және сертификаттау жөніндегі" деген сөздер "астық рыногы саласындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Талаптардың 1, 3, 8, 9-қосымшалары осы бұйрықтың 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген Талаптардың 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген Талаптардың 4, 5, 6, 7-қосымшаларында оң жақ жоғарғы бұрышында "сертификатын" деген сөз "паспортын" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген Талаптардың 10-қосымшасында:
оң жақ жоғарғы бұрышында "сертификатын" деген сөз "паспортын" деген сөзбен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "сертификаты", "сертификатын", "сертификатының" деген сөздер тиісінше "паспорты", "паспортын", "паспортының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Нормативтік құжаттар" деген сөздер "Стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттар және (немесе) келісім-шарт" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 11 наурыздағы  N 195 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 3545 болып тіркелген,
"Заң газеті" газетінде 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 176-177 (801) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесінде:
барлық мәтін бойынша "сертификатта", "сертификаттағы", "сертификаттары", "сертификаттарымен", "сертификатты", "сертификаты", "сертификатымен", "сертификатын", "сертификатына", "сертификатының" деген сөздер тиісінше "паспортта", "паспорттағы", "паспорттары", "паспорттарымен", "паспортты", "паспорты", "паспортымен", "паспортын", "паспортына", "паспортының" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Егіншілік және фитосанитарлық қауіпсіздік департаменті (Буць А.А.) заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық, 2007 жылғы 1 шілдеден қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың сегізінші азат жолын есептемегенде, алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің Техникалық реттеу және
метрология жөніндегі комитетінің төрағасы
______________________ Ғ. Мұхамбетов
2007 жылғы 18 мамыр
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 28 мамырдағы
N 355 бұйрығына 1-қосымша
Астық сапасының сараптамасы
тәртібіне және астық сапасының
паспортын беруге қойылатын
талаптарға 1-қосымша
200_ж. "___"______________________
Астық сапасына сараптама жүргізуге N_____өтініш
Өтініш беруші_______________________________________________________
Мекен-жайы__________________________________________________________
Телефоны, факсы_____________________________________________________
______________,____________________________________жеткізу станциясы
жеткізілетін ел
алушы_________________________тиеп жөнелтуге арналған,______________
атауы
_____________астық қабылдау кәсіпорнында сақтаулы, салмағы_____тонна
___________астығы партиясының сапасына сараптама жүргізуді сұраймыз.
дақылдың атауы
Сараптама жасауға жататын астық_____________________________________
стандарттың және (немесе) келісім-шарттың нөмірі
талаптарына сай болуы тиіс.
Тиеп жөнелту____________________________________________жүргізіледі.
тиеп жөнелту күні
Сынама алу_______________________________________сәйкес жүргізіледі.
стандарттың нөмірі
Сынаулар мынадай көрсеткіштер және сынау әдістемелері бойынша
жүргізіледі:
________________ ____________________ ______________________________
көрсеткіш атауы   стандарттың нөмірі                норма
________________ ____________________ ______________________________
________________ ____________________ ______________________________
________________ ____________________ ______________________________
Нәтижелеріне қарамастан астықтың сапасын сараптау рәсімімен
байланысты шығындарды____________________шартқа сәйкес төлеуге
міндеттенеміз.
Өтініш беруші_____________ __________________
қолы           Т.А.Ә
М.О.
Орындау үшін зертхана маманы______________________________жіберілді.
Орындалғаны туралы белгі:___________________________________________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 28 мамырдағы
N 355 бұйрығына 2-қосымша
Астық сапасының сараптамасы
тәртібіне және астық сапасының
паспортын беруге қойылатын
талаптарға 3-қосымша
Көлік құралын жарамсыз деп тану акті
200_жылғы "__"_______________    ___________________________________
АҚК атауы
Біздер, мына құрамдағы комиссия: астықтың сапасын сараптау
жөніндегі зертхананың маманы_______________________________________,
(зертхананың атауы, Т.А.Ә)
өтініш берушінің өкілі_____________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә)
астық қабылдау кәсіпорнының өкілі__________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә)
мынаны анықтадық____________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________________транспорт
(транспорт құралдарының атауы және N N)
құралдары мыналардың: бөтен заттардың, астық қалдығының, бөтен
иістің, зиянкестермен залалдануы (керегінің астын сызу қажет)
болғандығынан астықты тасымалдау үшін жарамсыз деп танылды.
Қолдар:
Маман:
Астық қабылдау кәсіпорнының өкілі:
Өтініш берушінің өкілі:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 28 мамырдағы
N 355 бұйрығына 3-қосымша
Астық сапасының сараптамасы
тәртібіне және астық сапасының
паспортын беруге қойылатын
талаптарға 8-қосымша
____________________________________________________________________
Астық сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхананың атауы
Мекен-жайы:                                 200_жылғы "__"__________
Телефоны/факсы:                             N_______тіркеу аттестаты
200_жылғы "__"__________________N_____ сынау хаттамасы
Парақтар саны __________
________________________________алу актісімен бірге түскен сынамалар
Сынаманы алған_______________________Сынама алынған орын____________
(кім)
Сынаманың түскен күні мен уақыты: 200_жылғы "__"___ ____сағ.____мин.
Өтініш беруші_______________________________________________________
Мекен-жайы__________________________________________________________
200_ж. егін астығы. Партияның салмағы______Сынаманың салмағы________
Астықтың түрі_______________________Тегі___________сыныбы___________
____________________талаптарына сәйкестігіне сынау түрі______________
ТН ВЭД коды         КП ВЭД коды         (200_жылғы "__"____өтініш N)
Сынаулар жүргізілген күн
Көрсеткіштердіңатауы
Сынау әдістеріне
арналған стан-
дарттар
Өтініш бойынша
нормалар
Нақты
көрсеткіштер
Қоршаған ортаның температурасы,  0 С:
Орташа ылғалдылық, %:
Орындаушылар:
Зертхана меңгерушісі:
Сынаулар тіркеу шарттарына сәйкес жүргізілді.
Хаттама сынау жүргізілген сынамаға жүреді.
Астықтың сапасын сараптау жөніндегі____________________зертханасының
сынау хаттамасын ішінара немесе толығымен көшіріп басуға тыйым салынады.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2007 жылғы 28 мамырдағы
N 355 бұйрығына 4-қосымша
Астық сапасының сараптамасы
тәртібіне және астық сапасының
паспортын беруге қойылатын
талаптарға 9-қосымша
N 2 нысан
Астық сапасының паспортын және
сынақ хаттамаларын тіркеу және беру
журналы
РетN№
Сынау хаттамасының N және күні
Ескерту
(басқа
зертха-
наның
сынау
нәтиже-
лерінің
N және
күні)
Сынау
жүргізген
маманның
Т.А.Ә.
Астық
сапасы
паспортының
N
Астық
сапасының
паспортын
алғаны туралы
өтініш
берушінің
қолы және күні
1
2
3
4
5
6

в пункте 27 слова ", по форме в соответствии с приложением 10" заменить словами "в области зернового рынка, по форме согласно приложению 10 к настоящим Требованиям";
в пункте 28 слова "по стандартизации, метрологии и сертификации" заменить словами "в области зернового рынка";
приложения 1, 3, 8, 9 к указанным Требованиям изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанным Требованиям исключить;
в приложениях 4, 5, 6, 7 к указанным Требованиям в правом верхнем углу слово "сертификата" заменить словом "паспорта";
в приложении 10 к указанным Требованиям:
в правом верхнем углу слово "сертификата" заменить словом "паспорта";
по всему тексту слова "сертификат", "сертификата" заменить соответственно словами "паспорт", "паспорта";
после слов "Нормативные документы" дополнить словами "по стандартизации и (или) контракт".
2. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года  N 195 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3545; опубликован "Юридическая газета" от 23 декабря 2005 года N 240-241 (974-975)) следующие изменения:
в  Правилах ведения количественно-качественного учета зерна, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту слова "сертификатом", "сертификатов", "сертификат", "сертификатами", "сертификата", "сертификату", "сертификате" заменить соответственно словами "паспортом", "паспортов", "паспорт", "паспортами", "паспорта", "паспорту", "паспорте".
3. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования, за исключением абзаца девятого пункта 1, который вводится в действие с 1 июля 2007 года.
Министр
Согласовано
Председатель Комитета
по техническому регулированию и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 мая 2007 года N 355
Приложение 1
к Требованиям к порядку
экспертизы качества зерна и
выдаче паспорта качества зерна
"__" ________ 200_г.
Заявка
на проведение экспертизы качества зерна N__
Заявитель _________________________________________________________
Адрес _____________________________________________________________
Телефон, факс _____________________________________________________
Просим провести экспертизу качества партии зерна __________________
___________________________________________________________________
наименование культуры
массой тонн ________, хранящейся на хлебоприемном предприятии______
______________, предназначенной для отгрузки ______________________,
наименование                                страна назначения
станция назначения __________________, получатель ________________.
Зерно, подлежащее экспертизе, должно соответствовать требованиям___
___________________________________________________________________
номер стандарта и (или) контракта
Отгрузка производится ________________________________
дата отгрузки
Отбор проб производится согласно ________________________
номер стандарта
Испытания проводятся по следующим показателям и методам испытаний:
__________________________   _________________   _________________
наименование показателя     номер стандарта         норма
__________________________   _________________   _________________
__________________________   _________________   _________________
__________________________   _________________   _________________
Обязуемся оплатить в соответствии с договором ____________ расходы,
связанные с процедурой экспертизы качества зерна, независимо от ее
результатов.
Заявитель _____________    ______________
подпись            Ф.И.О.
М.П.
Направлена для исполнения специалисту лаборатории: ________________
Отметка об исполнении: ____________________________________________
Приложение 2
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 мая 2007 года N 355
Приложение 3
к Требованиям к порядку
экспертизы качества зерна и
выдаче паспорта качества зерна
Акт
браковки транспортного средства
"___" __________ 200_г.                     _______________________
наименование ХПП
Нами, комиссией в составе: специалиста лаборатории по экспер-
тизе качества зерна _______________________, представителя заявителя
(наименование лаборатории, Ф.И.О.)
__________________________, представителя хлебоприемного предприятия
(должность, Ф.И.О.)
____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О.)
установлено, что транспортные средства _____________________________
____________________________________________________________________
(наименование и NN транспортных средств)
непригодны для транспортировки зерна ввиду наличия: посторонних
веществ, остатков зерна, постороннего запаха, зараженности вредите-
лями (нужное подчеркнуть).
Подписи:
Специалист:
Представитель хлебоприемного предприятия:
Представитель заявителя:
Приложение 3
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 мая 2007 года N 355
Приложение 8
к Требованиям к порядку
экспертизы качества зерна и
выдаче паспорта качества зерна
_____________________________________________________
наименование лаборатории по экспертизе качества зерна
Адрес:                                   Аттестат аккредитации N____
Телефон/факс:                            от "___" _______ 200_года
Протокол испытаний N __ от "___" _________200_года
Кол-во стр.____
Пробы, поступившей с актом отбора от ______________________________
Проба отобрана _______________ Место отбора пробы _________________
(кем)
Дата и время поступления пробы "__"_________ 200_г. час._____мин.
Заявитель _________________________________________________________
Адрес _____________________________________________________________
Урожай 200_ г. Масса партии _____________ Масса пробы _____________
Вид зерна _____________ Происхождение ___________ класс ___________
Вид испытаний ________ на соответствие требованиям ________________
Код ТН ВЭД        Код КП ВЭД    (N заявки от "__" ________ 200_ г.)
Дата проведения испытаний
Наименование
показателей
Стандарты
на методы
испытаний
Нормы
по заявке
Фактические
показатели
Температура окружающей среды,  о С:
Относительная влажность, %:
Исполнители:
Заведующий лабораторией:
Испытания проведены в соответствии с условиями аккредитации.
Протокол распространяется на пробу, подвергнутую испытаниям.
Частичная или полная перепечатка протокола испытаний без разрешения
лаборатории по экспертизе качества зерна _______________ запрещена.
наименование
Приложение 4
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 мая 2007 года N 355
Приложение 9
к Требованиям к порядку
экспертизы качества зерна и
выдаче паспорта качества зерна
Форма N 2
Журнал регистрации и выдачи
протокола испытаний и паспорта качества зерна
N
п/п
N и дата
протокола
испытаний
и дата
Примечание
(N и дата
результата
испытаний
другой
лаборатории)
Ф.И.О.
специа-
листа,
прово-
дившего
испытания
N
паспорта
качества
зерна
Дата и
подпись
заявителя о
получении
паспорта
качества
зерна
1
2
3
4
5
6