Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру рыногының кәсіби қатысушыларымен және кәсіби қызметті жүзеге асыратын сақтандыру агенттерімен құжаттарды жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 14 маусымдағы N 224 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 191 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 25 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4887 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 182 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.12.27 № 182 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру рыногының кәсіби қатысушыларымен және кәсіби қызметті жүзеге асыратын сақтандыру агенттерімен құжаттарды жасау, құжаттаманы басқару және құжаттарды сақтау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 14 маусымдағы  N 224 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1592 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарында құжаттарды жасау, құжаттаманы басқару және құжаттарды сақтау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 14 маусымдағы N 224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 356 қаулысымен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3918 тіркелген), "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарында құжаттарды жасау, құжаттаманы басқару және құжаттарды сақтау жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" 2001 жылғы 14 маусымдағы N 224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 27 мамырдағы  N 113 қаулысымен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4314 тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген Сақтандыру рыногының кәсіби қатысушылары мен кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын сақтандыру агенттерінің құжаттарды жасау, құжаттаманы басқару және құжаттарды сақтау жөніндегі нұсқаулығында:
1-қосымшада:
реттік нөмірі 20-жолында "тiркеу куәлiктерi, РНН беру туралы куәлiктер" деген сөздері "мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктері, есепке алу тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктері" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2-қосымшада:
реттік нөмірі 20-жолында, "салық төлеушіге тіркеу нөмірін беру туралы тіркеу куәліктері" деген сөздері "мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктері" деген сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 224 "Об утверждении Инструкции по документированию, управлению документацией и хранению документов профессиональными участниками страхового рынка и страховыми агентами, осуществляющими предпринимательскую деятельность"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 191. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2007 года N 4887. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 декабря 2010 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 27.12.2010 № 182 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня гос. регистрации в МЮ РК).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года  N 224 "Об утверждении Инструкции по документированию, управлению документацией и хранению документов профессиональными участниками страхового рынка и страховыми агентами, осуществляющими предпринимательскую деятельность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1592), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Агентства от 30 сентября 2005 года  N 356 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 224 "Об утверждении Инструкции по документированию, управлению документацией и хранению документов в страховых (перестраховочных) организациях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3918), от 27 мая 2006 года  N 113 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 224 "Об утверждении Инструкции по документированию, управлению документацией и хранению документов в страховых (перестраховочных) организациях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4314) следующие изменения:
в  Инструкции по документированию, управлению документацией и хранению документов профессиональными участниками страхового рынка и страховыми агентами, осуществляющими предпринимательскую деятельность, утвержденной указанным постановлением:
в приложении 1:
в строке, порядковый номер 20, слова "регистрационные свидетельства, свидетельства о присвоении РНН" заменить словами "свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации), свидетельства об учетной регистрации (перерегистрации)";
в приложении 2:
в строке, порядковый номер 20, слова "регистрационные свидетельства о присвоении регистрационного номера налогоплательщика" заменить словами "свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации)".

2. Осы қаулы "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы  Заңы қолданысқа енген күнінен бастап үш жыл алты ай өткен соң қолданысқа енеді.
3. Заң департаменті (М.Б. Байсынов):
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитетіне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға қызметі (Е.Н.Заборцева) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ғ.Н. Өзбековке жүктелсін.
Төраға
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
спорт министрлігінің
Ақпарат және мұрағат
комитеті
2007 жылғы 16 тамыз

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении трех лет шести месяцев со дня введения в действие  Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров".
3. Юридическому департаменту (Байсынов М.Б.):
1) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Комитета информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства (Заборцева Е.Н.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Узбекова Г.Н.
Председатель
Согласовано
Комитет информации и архивов
Министерства культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Председатель
16 августа 2007 года