"Сотталғандарды медициналық куәландырудың және ауруына байланысты жазасын өтеуден босатуға ұсынудың нұсқауын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 152 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 320 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 8 қаңтарында Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5082 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 145 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009.11.18 N 145 бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес және сотталғандарды ауруына байланысты жазасын өтеуден босатуға ұсынуды реттеу мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сотталғандарды медициналық куәландырудың және ауруына байланысты жазасын өтеуден босатуға ұсынудың нұсқауын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы  N 152 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 1756 болып тіркелген, "Сотталғандарды медициналық куәландырудың және ауруына байланысты жазасын өтеуден босатуға ұсынудың нұсқауын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 152 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 20 қарашадағы  N 165 бұйрығымен, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 2081 болып тіркелген, "Сотталғандарды медициналық куәландырудың және ауруына байланысты жазасын өтеуден босатуға ұсынудың нұсқауын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 152 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушы 2004 жылғы 8 желтоқсандағы  N 356  бұйрығымен, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 3309 болып тіркелген), мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының
Төрағасы
12 желтоқсан 2007 ж.
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
2-дәрежелі мемлекеттік
әділет кеңесшісі
19 желтоқсан 2007 ж.
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
10 желтоқсан 2007 ж.

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 152 "Об утверждении Инструкции по медицинскому освидетельствованию и представлению осужденных к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 320. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 08 января 2008 года № 5082. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 145
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 18.11.2009  № 145 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2  статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" и в целях упорядочения представления осужденных к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 152 "Об утверждении Инструкции по медицинскому освидетельствованию и представлению осужденных к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1756, с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года  N 165 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 152 "Об утверждении Инструкции по медицинскому освидетельствованию и представлению осужденных к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2081, приказом и.о. Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года  N 356 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 152 "Об утверждении Инструкции по медицинскому освидетельствованию и представлению осужденных к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3309), следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр
Согласовано
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан
12 декабря 2007 года
Согласовано
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Государственный советник
юстиции 2 класса
19 декабря 2007 года
Согласовано
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
10 декабря 2007 года