"Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық-түлік базары" және "Кар сити" жабық базарының бір жолғы талондар құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс қырқыншы сессиясының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 363 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 2 тамызда N 3-1-76 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 169 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 шешімімен
_____________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптары негізінде, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 373 бабының 2 тармағына сәйкес, салық салу базаларын ұлғайту және болжамдық көрсеткіштердің орындау мақсатында Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің N 1 және N 2 қосымшаларына сәйкес "Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық - түлік базары" және "Кар сити" жабық базарының бір жолғы талондар құны белгіленсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Ж.М. Нұржановқа жүктелсін.
3. Шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс қырқыншы сессиясының

Об установлении стоимости разовых талонов на рынках: "Оптово - продовольственный рынок города Актобе" и крытый рынок "Кар сити"
Решение внеочередной сороковой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 июля 2007 года N 363. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 2 августа за N 3-1-76. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 169
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, пункта 2 статьи 373 Кодекса РК "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", в целях увеличения налогооблагаемой базы и обеспечения выполнения прогнозных показателей, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках: "Оптово - продовольственный рынок города Актобе" и крытом рынке "Кар сити" в соответствии с приложениями 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на председателя налогового комитета по городу Актобе Нуржанова Ж.М.
3. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после официального опубликования
Председатель сессии      Секретарь маслихата
Приложение N 1
к решению N 363 внеочередной
сороковой сессии маслихата

2007 жылғы 17 шілдедегі
N 363 шешіміне N 1 қосымша <*>
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс екінші сессиясының 2007 жылғы 30 қазандағы N 18 шешімімен.
Қызмет түріне байланысты біржолғы талондар құнының мөлшері
(Ақтөбе қаласы көтерме сауда азық-түлік базары)
N/N
Қызмет түрлері
Біржолғ ы талондар құны (теңге)
Мезгіл
1
Тауарларды алаңы 42 шаршы метрге дейінгі қойма боксынан сату
Тауарларды алаңы 42 шаршы метрден асатын қойма боксынан сату

города Актобе от 17 июля 2007 года <*>
Сноска: Приложение 1 в новой редакции - решением внеочередной второй сессии маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 18.
Размеры стоимости разовых талонов
по видам деятельности
(Оптово - продовольственный рынок города Актобе)
N/N
Вид деятельности
Стоимость разовых талонов (тенге)
Период
1
Реализация товаров из складского бокса площадью до 42 квадратных метров
Реализация товаров из складского бокса площадью свыше 42 квадратных метров

150
1 күнге
Ескерту: N 2 қосымшаның 2 тармағында 1 авто көлікті сатқаны үшін біржолғы талондар құны 1 күнге 150 теңге, басқа саны - есептеу арқылы анықталады.

150
за 1 день
Примечание:  пункт 2 приложения N 2 - реализация за 1 единицу автотранспортных средств стоимость разовых талонов составляет 150 тенге, иное количество определяется расчетным путем.