Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының 2005 жылғы 19 қазандағы "Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орындарын қосымша регламенттеу туралы" әділет басқармасында 2005 жылғы 28 қазанда N 3-1-25 санымен тіркелген N 173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс екінші сессиясының 2007 жылғы 30 қазандағы N 17 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 14 қарашада N 3-1-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қазандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.10.27 № 85 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 7 баптарына сәйкес, азаматтар құқықтары мен бостандығын қамтамасыз ету мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласы мәслихатының кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының 2005 жылғы 19 қазандағы N 173 Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2005 жылғы 28 қазанында N 3-1-25 санымен тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2006 жылғы 7 ақпанында N 14 газеттерінде жарияланған шешімінің 1 тармағынан бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізу үшін келесі белгіленген орындар алынып тасталсын:
1) Шернияз көшесі, 61 мекен-жайында орналасқан N 2 облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің стадионы;
2) Мир көшесі, 17 "А" мекен-жайында орналасқан металлургтер мәдениет үйінің ғимараты жанындағы алаң.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 170 (қолданысқа енгізілу тәртібін   4 тармақтан қараңыз) шешімімен.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы

О внесении изменений в решение N 173 внеочередной двадцать первой сессии маслихата города Актобе от 19 октября 2005 года "О дополнительном регламентировании порядка и места проведения мирных собраний, митингов и пикетов", зарегистрированного в управлении юстиции 28 октября 2005 года за N 3-1-25
Решение внеочередной второй сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 октября 2007 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 14 ноября 2007 года N 3-1-80. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27.10.2012 № 85.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, маслихат города РЕШИЛ:
1. Исключить из пункта 1 решения внеочередной двадцать первой сессии маслихата города Актобе от 19 октября 2005 года N 173 зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе за N 3-1-25 от 28 октября 2005 года и опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" за номером N 14 от 7 февраля 2006 года следующие определенные места для проведения мирных собраний, митингов и пикетов:
1) стадион областной детско-юношеской спортивной школы N 2, расположенный по улице Шернияза, 61;
2) площадь, прилегающую к зданию Дома культуры металлургов по проспекту Мира, 17 "А".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 № 170 (порядок введения в действие см. пункт 4).
2. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь маслихата