Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау және коммуналды қызметтерді төлеу шығындары бойынша материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған XLV сессиясының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 10 шешімі. Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 15 ақпанда N 8-1-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 115 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2012.12.19 N 115 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу шығындары бойынша ай сайын 2,2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, материалдық көмек көрсетілсін.
2. Уәкілетті орган болып табылатын "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - Бөлім):
1) бөлім тізімдері бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтерді төлеу шығындары бойынша материалдық көмектің ай сайын, уақытылы тағайындалуын және жеке есеп шоттарына төленуін қамтамасыз етсін, ал материалдық көмекті алуға құқығы бар, Бөлім тізімдерінде жоқ тұлғаларға белгіленген тәртіп бойынша тұлғаның белгілі бір санатқа жататындығын растайтын құжатқа сәйкес, банк операцияларын жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдарда ашылған зейнетақы мен жәрдемақы алушының жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш тапсырады;
2) материалдық көмек сомасы Бөлімнің тізімдері бойынша, банктік операцияларды жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдардағы есеп-шоттарға аударылады;
3) материалдық көмек көрсету шығындары "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" 007 бағдарламасында қаралған қаражат есебінен қаржыландырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселесі бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Майра Мәжікенқызы Оспанова).
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ІІІ шақырылған қалалық
мәслихаттың кезекті
XLV сессиясының төрайымы                   М. Оспанова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Бексұлтанов

Об оказании материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по расходам на содержание жилища и оплату коммунальных услуг
Решение XLV сессии III созыва Карагандинского городского Маслихата от 31 января 2007 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 15 февраля 2007 года за N 8-1-51. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 115
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 19.12.2012 N 115 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по расходам на содержание и оплату коммунальных услуг, в размере 2,2 месячных расчетных показателей, ежемесячно.
2. Уполномоченному органу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (далее - Отдел):
1) обеспечить ежемесячно, своевременность назначения и выплаты материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, по расходам на содержание жилища и оплату коммунальных услуг, на лицевые счета по спискам Отдела, а лица имеющие право на получение материальной помощи, не состоящие в списках Отдела, подают заявление с указанием номера лицевого счета получателя пенсии или пособия, открытого в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций, согласно документам, подтверждающим в установленном порядке принадлежность лица к той или иной вышеуказанной категории;
2) зачисление сумм материальной помощи производится на лицевые счета в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций, по спискам Отдела;
3) произвести финансирование расходов на оказание материальной помощи за счет средств предусмотренных по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов".
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Оспанова Майра Мажкеновна).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель очередной
XLV сессии городского
маслихата III созыва                       М. Оспанова
Секретарь городского маслихата             К. Бексултанов