Жезқазған қалалық Маслихатының 2006 жылғы 21 маусымдағы N 30/343 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы N 2/20 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 22 қарашада N 8-2-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/296 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.07.16 N 24/296 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 маусымдағы N 30/343 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Жезқазған қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 26 шілдеде N 8-2-31 болып тіркелген, 2006 жылғы 4 тамыздағы N 56-57 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) атауы "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, кондоминиумдағы жалпы мүлік объектісін күрделі жөндеуден өткізуді қосып, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" болып өзгертілсін;
2) аталған шешіммен бекітілген Қағидасында 2 тармағындағы "20% мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен" сөздері "18% мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орыдалысын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени дамуы және тұрғындарды әлеуметтік жағынан қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жезказганского городского Маслихата N 30/343 от 21 июня 2006 года "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 октября 2007 года N 2/20. Зарегистрировано управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 22 ноября 2007 года N 8-2-51. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2010 года N 24/296
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16.07.2010 N 24/296.
Согласно Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, Постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" от 15 июня 2006 года N 553, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского Маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации" от 21 июня 2006 года N 30/343 (зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-31 от 26 июля 2006 года, опубликовано в газете "Сарыарка" N 56-57 от 04 августа 2006 года) следующие изменения и дополнения:
1) заголовок "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации" изменить на "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, включая на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникации";
2) в пункте 2 утвержденных правил слова "к совокупному доходу семьи в размере 20 %" заменить словами "к совокупному доходу семьи в размере 18 %".
Сноска. Решение Жезказганского городского маслихата от 21.06.2006 N 30/343 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по социально-культурному развитию и социальной защиты населения городского Маслихата.

3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Тысевич
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                С. Медебаев
Келісілді:
Қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің меңгерушісі                      Б.М. Мырзаханов
22 қазан 2007 жыл

3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Тысевич
Секретарь городского Маслихата             С. Медебаев
Согласованно:
Заведующий городским отделом
занятости и социальных программ            Б.М. Мырзаханов
22 октября 2007 год