"Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық Мәслихаттың XXV сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының IV сессиясының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 42 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 ақпанда N 8-5-51 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық Мәслихаттың XXVІ сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне (әділет басқармасында 2006 жылғы 15 тамызда N 8-5-24 болып тіркелген, 2006 жылғы 19 тамызда N 32 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), қалалық Мәслихаттың 2007 жылғы 22 қазандағы ІІ сессиясының N 17 "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық Мәслихаттың XXVI сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (әділет басқармасында 2007 жылғы 20 қарашада N 8-5-44 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 қарашада N 47 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), келесі толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасының:
3 бөлімінің 10-тармағындағы:
"үш жасқа дейінгі" деген сөздер "жеті жасқа дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"кіші баласы 8 жасқа толғанға дейін" деген сөздерден кейін "туберкулез диспансерінде ұзақ мерзімде станционарлық және амбулаторлық емделіп жатқан тұлғаларға" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменения и дополнения в решение ХХVІ сессии Каражалского городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержания жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение IV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2007 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 08 февраля 2008 года N 8-5-51. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственным управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в управлении юстиции 15 августа 2006 года за N 8-5-24, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 19 августа 2006 года N 32), внесены изменения решением ІI сессии городского Маслихата от 22 октября 2007 года N 17 "О внесении изменений в решение ХХVІ сессии Каражалского городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержания жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в управлении юстиции 20 ноября 2007 года за N 8-5-44, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 20 ноября 2007 года N 47) следующее изменения и дополнения:
в Правилах предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
в пункте 10 раздела 3:
слова "до трех лет" заменить словами "до семи лет";
после слов "до исполнения младшему ребенку 8 лет" дополнить словами "лиц, длительное время находящихся на стационарном или амбулаторном лечении в туберкулезном диспансере".
Сноска. Решение Каражалского городского маслихата от 13.07.2006 г. N 26/259 в РЦПИ не поступало.

2. Осы шешімді мүдделі қызметтердің барлығына мәліметтер үшін жеткізсін.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV сессияның төрағасы                      Ж. Жетімеков
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Келісілді:
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы
Н. Гармашова
2007 жыл 26 желтоқсан

2. Довести данное решение до сведения всех заинтересованных служб.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель IV сессии                     Ж. Жетимеков
Секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Согласовано:
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Н. Гармашова
26 декабря 2007 года