Петропавл қаласы бойынша құбыр суын жылыту және жылу қуатын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы N 656 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 10 шілдедегі N 13-1-72 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 6 қарашадағы N 2095 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 06.11.2013 N 2095 қаулысымен
Қазақстан Республикасы энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 10 бұйрығымен бекітілген "Жылу  энергиясын пайдалану ережесі" 67-тармағына сәйкес және жылу қуатының нормаларын анықтау үшін ұсынылған есептер негізінде, қала әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы бойынша 1 және одан да көп қабатымен көп қабатты тұрғын үйдің 1 ш.м. алаңына жылу қуатын тұтыну және 1 адамға құбыр суын жылытуға норманы айына 0,03 Гкал/м2 және тиісінше 0,16 Гкал/адам мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қалалық әкімдігінің 2009.12.11 N 1522 Қаулысымен
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі

Об утверждении нормы потребления тепловой энергии и подогрев водопроводной воды по городу Петропавловску
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 28 мая 2007 года N 656. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 10 июля 2007 года N 13-1-72. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2013 года N 2095
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 06.11.2013 N 2095
В соответствии с пунктом 67 "Правил пользования тепловой энергией", утвержденных приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 10 и предоставленных расчетов для определения норм тепловой энергии, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норму потребления тепловой энергии на 1 м2 площади для потребителей жилых домов многоэтажной застройки с этажностью 1 и более этажей и подогрев водопроводной воды на 1 человека по г. Петропавловску в размере 0,03 Гкал/м2 и 0,16 Гкал/чел в месяц соответственно.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 11.12.2009 N 1522
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города