"Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 112 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 24 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5196 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 176 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 10.04.2019 № 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1813 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 19, 608-құжат, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3432 болып тіркелген, "Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 8 ақпандағы N 36, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3968 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 325, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4178 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 105 және Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4420 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы" 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 256 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Әділет органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықта :
12 тармақтың үшінші азат жолында қазақ тіліндегі мәтінінде "кемінде бір рет жүргізеді" деген сөздер "бір реттен жиі жүргізбейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
16 тармақтың екінші азат жолында:

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2008 года N 5196. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 10 апреля 2019 года № 176 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 10.04.2019 № 176 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1813, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 19, ст. 608, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года N 36 " О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3432, от 8 декабря 2005 года N 325 " О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3968, от 4 апреля 2006 года N 105 " О внесении изменений и дополнения в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4178 и от 25 сентября 2006 года N 256 " О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов" и признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4420), следующее изменение:
в Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов, утвержденной указанным приказом:
в абзаце третьем пункта 12 в тексте на государственном языке слова "кемінде бір рет жүргізеді" заменить словами "бір реттен жиі жүргізбейді";
в абзаце втором пункта 16:

1) "3999" саны "5016" санымен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 69 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің қызметін тексеруді есепке алу нұсқаулығының" деген сөздері "Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 46 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүзеге асыратын тексерулерді мемлекеттік тіркеу, статистикалық есепке алу және оларға бақылау жүргізу жөніндегі нұсқаулығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
25 тармақтың мәтіні бойынша "7" саны "3" санымен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
Д. Құсдәулетов

1) слова "Инструкции по учету проверок деятельности государственных учреждений, утвержденной приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 69" заменить словами "Инструкции о ведении государственной регистрации, статистического учета и контроля проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан, утвержденной приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года N 46";
2) цифру "3999" заменить цифрой "5016";
в пункте 25 цифру "7" по всему тексту заменить цифрой "3".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
Д. Куставлетов