"Қазақстан Республикасының iшкi және халықаралық авиабағыттарындағы тұрақты рейстердiң кестелерiн бекiту жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 16 тамыздағы N 672 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 6 қазандағы N 459 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 20 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5345 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрлігінің 2010 жылғы 13 тамыздағы N 363 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрлігінің 2010.08.13 N 363 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының iшкi және халықаралық авиабағыттарындағы тұрақты рейстердiң кестелерiн бекiту тәртібін жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының iшкi және халықаралық авиабағыттарындағы тұрақты рейстердiң кестелерiн бекiту жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 16 тамыздағы N 672 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1955 нөмірімен тіркелді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде 2002 жылғы N 39 жарияланды, 705-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
7-тармақтағы " 15 күнтiзбелiк күн iшiнде " деген сөздер "30 күнтізбелік күн ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Қубаев М.М.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       С. Ахметов

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 августа 2002 года № 672 "Об утверждении Инструкции по утверждению расписания регулярных полетов на внутренних и международных авиамаршрутах Республики Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 октября 2008 года № 459. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2008 года № 5345. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 363
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13.08.2010 № 363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования порядка утверждения расписания регулярных полетов на внутренних и международных авиамаршрутах Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, от 16 августа 2002 года № 672 "Об утверждении Инструкции по утверждению расписания регулярных полетов на внутренних и международных авиамаршрутах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1955, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных органов Республики Казахстан, 2002 года, № 39, ст. 705) следующее изменение:
в пункте 7 слова "в течение 15-ти календарных дней" заменить словами "в течение 30-ти календарных дней".
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Кубаев М.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                      С. Ахметов