Банктер мен және банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 598 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5439 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша «сыйақы ретінде танылуын», «тануды» деген сөздерден кейін «мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен» деген сөздермен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.01.13 № 16 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 216-бабы 4-тармағына, 218-баптың 4-тармағына және 581-баптың 5), 11) тармақшаларына сәйкес Б Ұ ЙЫРАМЫН:
1. Мына нысандар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 101.09 нысаны бойынша есепті тоқсан ішінде шартты банк салымдарындағы ақша қозғалысы туралы есеп;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 101.10 нысаны бойынша банк сыйақыларының есебіне жазылған сомалары туралы мәліметтер;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес заңды тұлғаға немесе жеке кәсіпкерге берілеген несие (займ) бойынша кірістердің сыйақы ретінде танылуын мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тоқтату туралы хабарлама.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Салық комитеті (Д.Е Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жариялануға жатады және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілінеді.
Министр                                       Б. Жәмішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банк Төрағасы
___________Сәйденов Ә. Ғ.
2008 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 23 жетоқсандағы
N 598 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2011.04.25 № 209 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
ЕСЕПТІ ТОҚСАН ІШІНДЕ ШАРТТЫ БАНК
САЛЫМДАРЫНДАҒЫ АҚША ҚОЗҒАЛЫСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
(қағаз мәтінінен қараңыз)
ЕСЕПТІ ТОҚСАН ІШІНДЕ ШАРТТЫ БАНК
САЛЫМДАРЫНДАҒЫ АҚША ҚОЗҒАЛЫСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕПКЕ ҚОСЫМША
(А, B, C, D, E, F, G, H парақтарын қағаз мәтінінен қараңыз)
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 23 жетоқсандағы
N 598 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2011.04.25 № 209 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
БАНК СЫЙАҚЫЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІНЕ ЖАЗЫЛҒАН
СОМАЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(қағаз мәтінінен қараңыз)
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 598 бұйрығына 3-қосымша
Заңды тұлғаға немесе жеке кәсіпкерге  берілген кредит
(қарыз) бойынша сыйақы түріндегі кірістерін тануды мұндай             сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тоқтату
туралы хабарлама
N
СТН
БСН/ДСН (олар бар болғанда)
Салық төлеушінің атауы
Келісім-шарттың нөмірі, күні
Берілген кредит (қарыз) бойынша сыйақы түріндегі кірістерін тануды мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тоқтату
күні
тоқтатылған күнгі сыйақы есебіне жазылған сомасы
1
2
3
4
5
6
7

О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2008 года № 5439. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
Сноска. По всему тексту после слов "кредиту (займу)" дополнены словами "путем приостановления начисления такого вознаграждения" приказом Министра финансов РК от 13.01.2011 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 216, пунктом 4 статьи 218, подпунктами 5) и 11) статьи 581 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить формы:
1) отчета о движении денег в течение отчетного квартала на условных банковских вкладах по форме 101.09 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) сведений о начисленных суммах банковских вознаграждений по форме 101.10 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) уведомления о прекращении признания доходов в виде вознаграждения по выданному кредиту (займу) путем приостановления начисления такого вознаграждения юридическому лицу или индивидуальному предпринимателю согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Министр                                      Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
__________Сайденов А.Г.
24 декабря 2008 г.
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2008 года
N 598
Форма 101.09
Отчет о движении денег в течение отчетного квартала
на условных банковских вкладах
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 25.04.2011 № 209 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
(см. бумажный вариант)
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2008 года
N 598
Форма 101.10
Сведения о начисленных суммах банковских вознаграждений
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 25.04.2011 № 209 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
(см. бумажный вариант)
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2008 года
N 598
Уведомление о прекращении признания доходов в виде
вознаграждения по выданному кредиту (займу) путем
приостановления начисления такого вознаграждения
юридическому лицу или индивидуальному
предпринимателю
____________________________________________________________________
(Наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
РНН
ИИН/БИН
(при его
наличии)
Наименование
налого-
плательщика
Номер,
дата
договора
Прекращение признания
доходов в виде
вознаграждения
по выданному кредиту
(займу) путем
приостановления
начисления такого
вознаграждения
дата
сумма
начисленного
вознаграждения
на дату
прекращения
1
2
3
4
5
6
7