Құжаттар нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 633 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 30 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5448 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды (ҚР Қаржы министрінің 16.01.2013 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 туындалған қатынастарға таратылады) бұйрығының 37-қосымшасының 6-тармақшасын қараңыз).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсандағы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Мына нысандар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәліктері;
2) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктері;
3) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік салығы, көлік құралдары мен жер салықтарына арналған алым квитанциялары;
4) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу жүзеге асырылуы мүмкін кейбір міндетті төлемдерді уәкілетті мемлекеттік органдар, дипломатиялық өкілдіктер мен консулдық мекемелер қабылдау үшін қатаң есептілік бланкілері;
5) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жеке кәсіпкерлерге арналған арнайы салық режимін қолдануға патент;
6) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін (салық салуға байланысты) тіркеу карточкалары;
7) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жеке нотариус ретінде тіркеу есебіне қою туралы куәлiк;
8) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес қорғаушы ретінде тіркеу есебіне қою туралы куәлiк.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.12.31 № 588 Бұйрығымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинауға арналған квитанция нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің      2002 жылғы 16 сәуірдегі N 434 және Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 19 сәуірдегі N 171 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1842 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2002 жылғы тамызда N 30, 642 жарияланған).

Об утверждении форм документов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2008 года № 5448. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19
Сноска. Утратил силу (см. подпункт 6) приложения 37 приказа Министра финансов РК от 16.01.2013 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы:
1) свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
2) свидетельства о постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 3 к настоящему приказу;
3) квитанции для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
4) бланка строгой отчетности для приема уполномоченными государственными органами, дипломатическими представительствами или консульскими учреждениями некоторых обязательных платежей в бюджет, уплата которых может осуществляться наличными деньгами согласно приложению 5 к настоящему приказу;
5) патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей согласно приложению 6 к настоящему приказу;
6) регистрационной карточки учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением) по отдельным видам деятельности согласно приложению 7 к настоящему приказу;
7) свидетельство о постановке на регистрационный учет в качестве частного нотариуса согласно приложению 8 к настоящему приказу;
8) свидетельство о постановке на регистрационный учет в качестве адвоката согласно приложению 9 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 31.12.2009 № 588 (порядок введения в действие см. п. 3).
2. Признать утратившими силу:
1) совместный приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года № 434 и Министра финансов Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года № 171 "Об утверждении формы квитанции для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1842, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2002 года, № 30, ст. 642);

2) "Кейбір міндетті төлемдерді бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 15 шілдедегі N 323 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1935 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2002 жылғы қыркүйегі, N 35, 683 жарияланған).
3) 1935 нөмірмен тіркелген "Кейбір міндетті төлемдерді бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 15 шiлдедегi N 323 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 6 ақпандағы N 46 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2188 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде, 2003 жыл, N 31-36, 872-құжат; "Казахстанская правда" газетінде 2003 жылдың 12 наурыздағы N 105-106 жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәлігі
Ескерту: Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәлігі А4 форматында, мәтіннің түсі мен сызықтарының басым көпшілігі қоңыр, деректемелері салық төлеушіге берген кезде толтырылады:
1) салық төлеушінің атауы;
2) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
3) салық органында тіркеу есебіне қою күні;
4) салық органының қызметтік мәтіні.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәлігі
Ескерту: Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәлігі А5 форматында, мәтіннің түсі мен сызықтарының басым көпшілігі жасыл, деректемелері салық төлеушіге берген кезде толтырылады:
1) салы қ т ө леушіні ң аты-ж ө ні ;
2) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
3) салық органында тіркеу есебіне қою күні;
4) салық органының қызметтік мәтіні.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 3-қосымша
Қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне
қою туралы куәлік
Ескерту: Қазақстан Республикасы салық төлеушісінің куәлігі А4 форматында, мәтіннің түсі мен сызықтарының басым көпшілігі сия көк, деректемелері салық төлеушіге берген кезде толтырылады:

2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2002 года № 323 "Об уплате некоторых обязательных платежей в бюджет наличными деньгами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1935, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов, сентябрь 2002 года, № 35, ст. 683);
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2003 года № 46 "О внесении дополнения и изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2002 года № 323 "Об уплате некоторых обязательных платежей в бюджет наличными деньгами", зарегистрированный за номером 1935" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2188, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, № 31-36, ст. 872, в газете "Казахстанская правда" от 12 апреля 2003 года № 105-106).
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Свидетельство налогоплательщика Республики Казахстан
Примечание: свидетельство налогоплательщика Республики Казахстан формата А4, цвет текста и линий преимущественно коричневый, при выдаче налогоплательщику заполняются следующие реквизиты:
1) наименование налогоплательщика;
2) регистрационный номер налогоплательщика;
3) дата постановки на регистрационный учет в налоговом органе;
4) служебный текст налогового органа.
Приложение 2 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Свидетельство налогоплательщика Республики Казахстан
Примечание: свидетельство налогоплательщика Республики Казахстан формата А5, цвет текста и линий преимущественно зеленый, при выдаче налогоплательщику заполняются следующие реквизиты:
1) Ф.И.О. налогоплательщика;
2) регистрационный номер налогоплательщика;
3) дата постановки на регистрационный учет в налоговом органе;
4) служебный текст налогового органа.
Приложение 3 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Свидетельство о постановке на регистрационный учет
по налогу на добавленную стоимость
Примечание: свидетельство о постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость формата А4, цвет текста и линий преимущественно фиолетовый, при выдаче налогоплательщику заполняются следующие реквизиты:

1) салы қ т ө леушіні ң аты-ж ө ні ж ә не (немесе) атауы ;
2) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
3) салық органында тіркеу есебіне қою күні;
4) салық органының қызметтік мәтіні.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 4-қосымша
Салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік салығы,
көлік құралдары мен жер салықтарына арналған
алым квитанцияларының нысандары
Нысан ЖТ-N 1
Форма ФЛ-N 1
_ _ _ _ _         _ _ _ _ _ _ _
КВИТАНЦИЯ     Сериясы |_|_|_|_|_|     N |_|_|_|_|_|_|_|
КВИТАНЦИЯ     Серия
Салы қ т ө леушіні ң аты-ж ө ні ________________________________________
Ф.И.О. налогоплательщика
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
СТТН (РНН)              |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ЖСН (ИИН) (при наличии) |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Т ұ р ғ ылы қ ты мекен-жайы, телефоны __________________________________
Адрес места жительства, телефон
Салы қ ты ң атауы
Наименование налога
Салы қ коды
Код налога
ТТК
(т ө лем та ғайындауыны ң коды)
КНП (код назначения платежа)
А ғ ымда ғ ы жылды ң сомасы
Сумма налога за текущий год
ТТК
(т өле м та ғ айындауыны ң коды) КНП
(код назначения платежа)
ө ткен жылды ң бересісі
Недоимка прошлых лет
ТТК (т өле м та ғ айындауыны ң коды) КНП (код назначения платежа
өсімақ ы
Пени
Барлы ғ ы
Итого
Жеке
т ұ л ғ аларды ң
м ү лкіне салынатын салы қ
Налог на имущество физических лиц

1) Ф.И.О. и (или) наименование налогоплательщика;
2) регистрационный номер налогоплательщика;
3) дата постановки на регистрационный учет в налоговом органе;
4) служебный текст налогового органа.
Приложение 4 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Форма квитанции
для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного
налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом
Нысан ЖТ - № 1
Форма ФЛ - № 1
_ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _
КВИТАНЦИЯ                  Сериясы |_|_|_|_|_|   |_|_|_|_|_|_|_|
КВИТАНЦИЯ                  Серия
Салық төлеушінің аты-жөні _________________________________________
Ф.И.О. налогоплательщика
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
СТТН (РНН)              |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ЖСН (ИИН) (при наличии) |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Тұрғылықты мекен-жайы, телефоны ___________________________________
Адрес места жительства, телефон
Салықтың атауы
Наименование
налога
Салық
коды
Код
налога
ТТК
(төлем
тағайын-
дауының
коды)
КНП (код
назна-
чения
платежа)
Ағымдағы
жылдың
сомасы
Сумма
налога
за
текущий
год
ТТК (төлем
тағайын-
дауының
коды)
КНП (код
назначе
ния
платежа)
өткен
жылдың
бересісі
Недоимка прошлых
лет
ТТК
(төлем
тағайын-
дауының
коды)
КНП
(код
назна-
чения
пла-
тежа)
өсім-
ақы
Пени
Бар-
лығы
Итого
Жеке
тұлғалардың
мүлкіне
салынатын салық
Налог на
имущество
физических лиц

104306
991
994
992
Жеке т ұ л ғ алардан к ө лік құ ралдарына салынатын салы қ
Налог на транспортные средства с физических лиц
104402
991
994
992
Барлығы
Всего
Соманы жазумен, бас әріппен, бос қалған жол бойынша-сызықша.
Указать сумму прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля – прочерк.
__________________________________________________________________
| ________________________________________________________________ |
| ________________________________________________________________ |
| __________________________________ теңге ___________________тиын |
|__________________________________________________________________|
Салы қ жинауды ж ү зеге асыр ғ ан лауазымды т ұ л ғ аны ң аты-ж ө ні:
_____________________________________________________________
Ф.И.О. должностного лица, осуществившего сбор налогов
_ _       _ _     _ _
Берген күні:      күні |_|_| айы |_|_|   |_|_| жыл
Дата выдачи:      день      месяц      20      год
___________________________
М.О.                        Төледім |___________________________|
М.П.                        Уплатил
(салы қ т ө леушіні ң қ олы -
подпись налогоплательщика)
___________________________
Алдым |___________________________|
Получил
(лауазымды тұлғаның қолы -
подпись должностного лица)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 5-қосымша
Бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу жүзеге асырылуы мүмкін
кейбір міндетті төлемдерді уәкілетті мемлекеттік органдар,
дипломатиялық өкілдіктер мен консулдық мекемелер қабылдау үшін
қатаң есептілік бланкілерінің нысандары
Квитанцияны ң т ү біртегі                 Сериясы N
Төлеушінің (аты-жөні) атауы ________________________________
____________________________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Төлеушінің СТН-і*      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Төлеушінің ЖСН (БСН)   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(ол бар болғанда)
Төлемнің мақсаты: __________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Төлемнің сомасы ____________________________________________
(төлем валютасын көрсетумен сандармен және жазба түрде)
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның, дипломатиялық өкілдік пен консулдық мекеменің атауы:
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Берген күні: "_____"_______________20___ж.
М.О.      Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның
аты-жөні, қолы _______________________________________
______________________________________________________
Төлеушінің қолы ______________________________________
* Ескерту: Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес
мемлекеттік тіркеуге жататын тұлғалардың СТН-і көрсетіледі.
Жалғасы
Квитанция                         Сериясы N
Төлеушінің (аты-жөні) атауы ________________________________
____________________________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Төлеушінің СТН-і*    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Төлеушінің ЖСН (БСН) |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(ол бар болғанда)
Төлемнің мақсаты: __________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Төлемнің сомасы ____________________________________________
(төлем валютасын көрсетумен сандармен және жазба түрде)
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның, дипломатиялық өкілдік пен консулдық мекеменің атауы:
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Берген күні: "_____"_______________20___г.
М.О.         Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның аты-жөні,
қолы _______________________________________________
____________________________________________________
Төлеушінің қолы ____________________________________
* Ескерту: Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес мемлекеттік тіркеуге жататын тұлғалардың СТН-і көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 6-қосымша
Жеке кәсіпкерлерге арналған арнайы
салық режимін қолдануға
ПАТЕНТ
қағаз мәтінінен қараңыз
Жеке кәсіпкерлерге арнал ғ ан арнайы салық режимін қолдануға арналған патентте мынадай мәліметтер көрсетіледі:

104306
991
994
992
Жеке тұлғалар-
дан көлік
құралдарына
салынатын салық
Налог на
транспортные
средства с
физических лиц
104402
991
994
992
Барлығы
Всего
Соманы жазумен, бас әріппен, бос қалған жол бойынша-сызықша.
Указать сумму прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля – прочерк.
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________ тенге ____ тиын
Салық жинауды жүзеге асырған лауазымды тұлғаның
аты-жөні:_____________________________________________________________
Ф.И.О. должностного лица, осуществившего сбор налогов
_ _       _ _      _ _
Берген күні: күні |_|_| айы |_|_| 20 |_|_| жыл
Дата выдачи: день       месяц              год
______________________________
М.О.                              Төледім  |______________________________|
М.П.                              Уплатил  |______________________________|
(салық төлеушінің қолы - подпись налогоплательщика)
______________________________
Алдым   |______________________________|
Получил |______________________________|
(лауазымды тұлғаның қолы - подпись должностного лица)
Приложение 5 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Форма бланка
строгой отчетности для приема уполномоченными государственными
органами, дипломатическими представительствами или консульскими
учреждениями некоторых обязательных платежей в бюджет, уплата
которых может осуществляться наличными деньгами
Корешок квитанции                          Серия        №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика __________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
РНН плательщика*      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ИИН (БИН) плательщика |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(при наличии)
Назначение платежа:_______________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Сумма платежа_______________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа) __________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа, дипломатического
представительства или консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Дата выдачи: "___" _______________ 20___г.
М.П.            Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего
квитанцию: __________________________________________________
_____________________________________________________________
Подпись плательщика _________________________________________
* Примечание: указывается РНН лиц, подлежащих государственной регистрации в
соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан.
Продолжение
Квитанция                             Серия     №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика __________________________________________________
____________________________________________________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
РНН плательщика*      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ИИН (БИН) плательщика |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(при наличии)
Назначение платежа:_______________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Сумма платежа ____________________________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа, дипломатического
представительства или консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
Дата выдачи: "___" _______________ 20___г.
М.П.            Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего
квитанцию: __________________________________________________
_____________________________________________________________
Подпись плательщика _________________________________________
* Примечание: указывается РНН лиц, подлежащих государственной
регистрации в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан.
Приложение 6 к приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
ПАТЕНТ
на применение специального налогового режима
для индивидуальных предпринимателей
В патенте на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей указываются следующие сведения:

1) салық органының атауы;
2) салық төлеушінің аты-жөні;
3) салық төлеушінің тұратын мекен-жайы;
4) салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН);
5) жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) ол бар болғанда;
6) патенттің қолданыс мерзімі;
7) кәсіпкерлік қызметтің түрі;
8) кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру орны;
9) жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі: сериясы, нөмірі, берілген күні;
10) салық салу объектісі;
11) салық органы басшысыны ң лауазымы, аты-жөні;
12) салық органының мөрі;
13) патентті берген күні;
14) патентті берген лауазымды тұлғаның қолы.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 633 бұйрығына 7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010.09.09 № 452, 2011.06.28 № 333 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрықтарымен.
нысан
Қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін
(салық салуға байланысты)
ТІРКЕУ КАРТОЧКАСЫ
_____________________________ _______________________________
салық органының атауы               наименование налогового органа
_____________________________          ______________________________
_____________________________          ______________________________
салық органының мекен жайы              адрес налогового органа
______________№________________
_______________________________
Қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін (салық салуға байланысты) есепке алудың тіркеу карточкасында мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1) салық органының атауы;
2) салық органының басшысының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы;
3) салық органының мөрі;
4) салық өтінішін беру күні;
5) тіркеу карточкасын беру күні;
6) жеке кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты және (немесе) атауы (оның бар болған жағдайында) немесе заңды тұлғаның атауы;
7) салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН), оның бар болған жағдайында (ЖСН/БСН) жеке немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі;
8) ойын мекемесінің (тұрақты орынның) атауы;
9) ойын мекемесінің орналасқан жері;
10) салық салу объектілерінің жалпы саны туралы мәліметтер;
11) жер телімі туралы мәлімет: саны және жалпы ауданы;
12) жылжымайтын мүлік туралы мәлімет: саны және жалпы ауданы;
13) қызмет түрі;
14) өткізілетін бензиннің (авиациялықтан басқа), дизель отынының түрі;
15) объектінің орналасқан жері;
16) сыйымдылықтың жылжымалы түрі туралы мәліметтер;
17) сыйымдылықтың түрі туралы мәліметтер;
18) сыйымдылықтардың техникалық сипаттамасы;
19) жанармай құятын станция туралы мәліметтер;
20) отынның тарататын бағандардың саны туралы мәліметтер;

1) наименование налогового органа;
2) фамилия, имя, отчество налогоплательщика;
3) адрес местожительства налогоплательщика;
4) регистрационный номер налогоплательщика (РНН);
5) индивидуальный идентификационный номер (ИИН) при его наличии;
6) срок действия патента;
7) вид предпринимательской деятельности;
8) место осуществления предпринимательской деятельности;
9) свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя: серия, номер, дата выдачи;
10) заявленный доход;
11) фамилия, имя, отчество и должность руководителя налогового органа;
12) печать налогового органа;
13) дата выдачи патента;
14) подпись должностного лица, выдавшего патент.
Приложение 7 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
форма
РЕГИСТРАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением)
по отдельным видам деятельности
Сноска. Приложение 7 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 09.09.2010 № 452 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 28.06.2011 № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В регистрационной карточке учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением) по отдельным видам деятельности указываются следующие сведения:
1) наименование налогового органа;
2) фамилия, имя, отчество и должность руководителя налогового органа;
3) печать налогового органа;
4) дата подачи налогового заявления;
5) дата выдачи регистрационной карточки;
6) фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя и (или) наименование (в случае его наличия) или наименование юридического лица;
7) регистрационный номер налогоплательщика (РНН), индивидуальный или бизнес идентификационный номер (ИИН/БИН) при его наличии;
8) наименование игорного заведения (стационарного места);
9) места нахождения игорного заведения (стационарного места);
10) сведения об общем количестве объектов налогообложения;
11) сведения о земельном участке: количество и общая площадь;
12) сведения о недвижимом имуществе: количество и общая площадь;
13) вид деятельности;
14) вид реализуемого бензина (кроме авиационного), дизельного топлива;
15) место нахождения объекта;
16) сведения о передвижном типе емкости;
17) сведения о типе емкости;
18) техническая характеристика емкостей;
19) сведения об автозаправочной станции;
20) сведения о количестве топливнораздаточных колонок;

21) жанармай құятын пистолеттердің саны туралы;
22) қойма үй-жайлары туралы мәліметтер;
23) бюджетпен есеп айырысу нысаны;
24) ыдыстарда орналасқан: (меншік құқығындағы/жалдау шарты бойынша);
25) жалдау шартының нөмірі;
26) жалдау шартын жасау күні;
27) жалдау шартының қолданыс мерзімі.
Ескерту: ойын бизнесі бойынша тіркеу карточкасын бергенде тіркелген салық бойынша 13)-тен 27) дейінгі тармақтар толтырылмайды;
бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу бойынша тіркеу карточкасын бергенде 8)-10), 22), 23) тармақтар толтырылмайды;
Салық кодексінің 279-бабының 6) тармақшасында көрсетілген этил спиртін және алкоголь өнімін өндіру, алкоголь өнімін көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу, темекі бұйымдарын өндіру және (немесе) көтерме саудада өткізу, акциздік тауарларды өндіру, жинау (құрамдау) бойынша тіркеу карточкасын берген кезде 8)-10), 14), 16)-21), 24) тармақтар толтырылмайды.
Қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін (салық салуға байланысты) тіркеу карточкасы салық органының фирмалық бланктарында басып шығарылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына 8 қосымша
Ескерту. 8-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.12.31 № 588 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына 9 қосымша
Ескерту. 89-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.12.31 № 588 Бұйрығымен.

21) сведения о количестве заправочных пистолетов;
22) сведения о складских помещениях;
23) форма расчета с бюджетом;
24) емкости находятся: (на праве собственности/по договору аренды);
25) номер договора аренды;
26) дата заключения договора аренды;
27) срок действия договора аренды.
Примечание: при выдаче регистрационной карточки по игорному бизнесу, фиксированному налогу пункты с 13) по 27) не заполняются;
при выдаче регистрационной карточки по производству, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива пункты 8)-10), 22), 23), не заполняются;
при выдаче регистрационной карточки по производству этилового спирта, алкогольной продукции, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции, производству и (или) оптовой реализации табачных изделий, производству, сборке (комплектации) подакцизных товаров, указанных в подпункте 6) статьи 279 Налогового кодекса пункты 8)-10), 14), 16)-21), 24) не заполняются;
регистрационная карточка учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением) по отдельным видам деятельности распечатывается на фирменном бланке налогового органа.
Приложение 8 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Сноска. Приказ дополнен приложением 8 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 31.12.2009 № 588 (порядок введения в действие см. п. 3).
Приложение 9 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Сноска. Приказ дополнен приложением 9 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 31.12.2009 № 588 (порядок введения в действие см. п. 3).