Салықтық өтініштер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 634 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5455 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 687 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.12.30 № 687 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай салықтық өтініштер нысандары бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес құжаттық тексеру жүргізу туралы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметтi тоқтату туралы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшасына сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің ) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшасына сәйкес салық есептілігін табыс ету мерзімін ұзарту туралы;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшасына сәйкес салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау) туралы;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшасына сәйкес қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарттың негізінде төленген табыс салығын бюджеттен немесе шартты банк салымынан қайтаруға;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшасына сәйкес салық резиденттігін растауды алуға;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және ұсталған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтаманы алуға;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшасына сәйкес патент негiзiндегі арнаулы салық режимiн қолдануға;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшасына сәйкес патент негiзiндегі арнаулы салы қ режимiн қ олдануды тоқтату туралы;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшасына сәйкес оңайлатылған декларация негiзiндегі арнаулы салық режимiн қолдануға;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшасына сәйкес оңайлатылған декларация негiзiндегі арнаулы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшасына сәйкес шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық режимiн қолдануға;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшасына сәйкес шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушi заңды тұлғалар мен ауылдық тұтыну кооперативтеріне арналған арнаулы салық режимiн қолдануға;

Об утверждении форм налоговых заявлений
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 634. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2008 года № 5455. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 687
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2011 № 687 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы следующих налоговых заявлений:
1) о проведении документальной проверки согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) о прекращении деятельности согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) налогоплательщика (налогового агента) об отзыве налоговой отчетности согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) о продлении срока представления налоговой отчетности согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) о приостановлении (продлении, возобновлении) представления налоговой отчетности согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) на возврат уплаченного подоходного налога из бюджета или условного банковского вклада на основании международного договора об избежании двойного налогообложения согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) на получение подтверждения налогового резидентства согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) на получение справки о суммах полученных доходов из источников в Республике Казахстан и удержанных (уплаченных) налогов согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) на применение специального налогового режима на основе патента согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) о прекращении применения специального налогового режима на основе патента согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) на применение специального налогового режима на основе упрощенной декларации согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) о прекращении применения специального налогового режима на основе упрощенной декларации согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) на применение специального налогового режима для крестьянских или фермерских хозяйств согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) о прекращении применения специального налогового режима для крестьянских или фермерских хозяйств согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) на применение специального налогового режима для юридических лиц-производителей сельскохозяйственной продукции и сельских потребительских кооперативов согласно приложению 15 к настоящему приказу;

16) осы бұйрыққа 16-қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушi заңды тұлғалар мен ауылдық тұтыну кооперативтеріне арналған арнаулы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшасына сәйкес тіркеу есебіне қою туралы;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшасына сәйкес тіркеу есебінен шығару туралы;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшасына сәйкес жеке кәсіпкерді, жеке нотариусты, адвокатты тіркеу есебіне қою туралы;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшасына сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебі туралы;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшасына сәйкес электрондық салық төлеушінің тіркеу есебі туралы ;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшасына сәйкес бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндiру, көтерме және (немесе) бөлшек сату ойынша тіркеу есебі туралы;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес темекi бұйымдарын өндiру және (немесе) көтерме саудада сату бойынша тіркеу есебі туралы;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес этил спиртін және (немесе) алкоголь өнiмін өндiру, алкоголь өнiмiн көтерме және (немесе) бөлшек сату бойынша тіркеу есебі туралы;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі бойынша тіркеу есебі туралы;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес тіркелген салық салынатын объектілерді тіркеу есебі туралы;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығының асып кетуін қайтару туралы;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшасына сәйкес грант қаражаты есебінен сатып алынған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша төленген қосылған құн салығын қайтару туралы;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ және (немесе) бар екендігі туралы м ә ліметтерді алу үшін;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес салық міндеттемелерін орындау бойынша бюджетпен есеп айырысулардың жай-күйі туралы салық төлеушінің (салық агентінің ) дербес шотынан көшірме жазба алуға;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес салықтарды, басқада міндетті төлемдерді, өсімпұлдарды және айыппұлдарды есепке жатқызу мен қайтаруды жүргізуге;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын салы қ органында есепке қ ою туралы;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын есептен шы ғ ару туралы;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын қолдан ғ ан кезде туындайтын міндеттемелердің орындалуы туралы;

16) о прекращении применения специального налогового режима для юридических лиц-производителей сельскохозяйственной продукции и сельских потребительских кооперативов согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) о постановке на регистрационный учет согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) о снятии с регистрационного учета согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) о регистрационном учете индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, адвоката согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) о регистрационном учете электронного налогоплательщика согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) о регистрационном учете по производству, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) о регистрационном учете по производству и (или) оптовой реализации табачных изделий согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) о регистрационном учете по производству этилового спирта и (или) алкогольной продукции, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) о регистрационном учете по игорному бизнесу согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) о регистрационном учете объектов, облагаемых фиксированным налогом согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) о возврате превышения налога на добавленную стоимость согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) о возврате налога на добавленную стоимость, уплаченного по товарам, работам, услугам, приобретаемым за счет средств гранта, согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) для получения сведений об отсутствии и (или) наличии налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) на получение выписки из лицевого счета налогоплательщика (налогового агента) о состоянии расчетов с бюджетом по исполнению налогового обязательства согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) на проведение зачета и возврата налогов, других обязательных платежей, пеней и штрафов согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) о постановке контрольно-кассовой машины на учет в налоговом органе согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) о снятии с учета контрольно-кассовой машины согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) об исполнении обязательств, возникающих при эксплуатации контрольно-кассовой машины согласно приложению 34 к настоящему приказу;

35) осы бұйрыққа 35- қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасыны ң моделін мемлекеттік тізілімге енгізу туралы;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес лотереялар ұйымдастыру, өткізу және лотерея билеттерін сату бойынша тіркеу есебі туралы.
37) Салық кодексінің 279 бабы 6-тармақшасымен қарастырылған, осы бұйрықтың 38 қосымшасына сәйкес, акцизделенетін тауарларды өндіру, жинау (комлектациялау) бойынша тіркеу есебі туралы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.17 N 465 (ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
2. Осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қ аржы министрлігіні ң Салы қ комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қ амтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 634 бұйрығымен бекітілген
1-қосымша
__________________________________
(салық органының атауы)
Құжаттық тексеру жүргізу туралы салық өтініші
_____________________________________________________________________
(жеке кәсіпкердің, адвокаттың, жеке нотариустың аты-жөні
(атауы)/заңды тұлғаның атауы)
СТН-і ___________________________
ЖСН/БСН (бар болған жағдайда) __________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 37 41 42-баптарына сәйкес қызметті тоқтатуға (таратуға) байланысты құжаттық тексеру жүргізуді сұраймын.
___________________________________________________/______________/
(жеке кәсіпкердің, адвокаттың, жеке нотариустың (қолы)
аты-жөні/ тарату комиссиясының жетекшісі)
20____ жылғы "____" _______________
(өтінішті беру күні)
Қолданушылардың назарына!
Салықтық өтініштер нысандары Деректер базасында көрсетілмеген, қажет болған жағдайда оларды РҚАО-дан электронды жеткізілімде алуыңызға болады.
Ескерту. 3-қосымшаға сәйкес Салық төлеушінің (салық агентінің ) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы салықтық өтініштің нысаны жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.12.30 № 585 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 634 бұйрығымен бекітілген
24-Қосымша
Ескерту. 24-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.17 N 465 (ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
ЭТИЛ СПИРТІ ЖӘНЕ (НЕМЕСЕ) АЛКОГОЛЬ ӨНІМІН ӨНДІРУ, АЛКОГОЛЬ ӨНІМІН КӨТЕРМЕ ЖӘНЕ (НЕМЕСЕ) БӨЛШЕК САУДАДА ӨТКІЗУ БОЙЫНША ТІРКЕУ ЕСЕБІНЕ ҚОЮ ТУРАЛЫ САЛЫҚТЫҚ ӨТІНІШ
Қолданушылардың назарына!
Салықтық өтініштер нысандары Деректер базасында көрсетілмеген, қажет болған жағдайда оларды РҚАО-дан электронды жеткізілімде алуыңызға болады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 634 бұйрығына 37-қосымша
Қ аза қ стан Республикасыны ң к ү ші жойыл ғ ан кейбір нормативтік
құқ ы қ ты қ актілеріні ң тізбесі

35) о включении модели контрольно-кассовой машины в государственный реестр согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) о регистрационном учете по организации, проведению лотереи и реализации лотерейных билетов согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) о регистрационном учете по производству, сборке (комплектации) подакцизных товаров, предусмотренных подпунктом 6) статьи 279 Налогового кодекса, согласно приложению 38 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 17.09.2010 № 465 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению 37 к настоящему приказу.
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Приложение 1 утверждено
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 634
_________________________________
(наименование налогового органа)
Налоговое заявление
о проведении документальной проверки __________________________________________________________________
(Ф.И.О. (наименование) индивидуального предпринимателя, адвоката,
частного нотариуса/наименование юридического лица)
РНН ______________________________
ИИН/БИН (при его наличии ) _______________________________
В соответствии со статьями 37, 41, 42 Кодекса Республики
Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет»
(Налоговый кодекс) в связи с прекращением деятельности (ликвидацией)
прошу произвести документальную проверку.
_____________________________________________________/______________/
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя,         (подпись)
адвоката, частного нотариуса/руководителя
ликвидационной комиссии)
«____» ___________20____г.
(дата подачи заявления)
Вниманию пользователей!
Графические формы налоговых заявлений (приложения 2 - 36, 38) в базе данных "Закон" не приводятся, при необходимости их можно получить на электронном носителе в РЦПИ.
Сноска.
1. Форма налогового заявления налогоплательщика (налогового агента) об отзыве налоговой отчетности (приложение 3) в редакции приказа Министра финансов РК от 30.12.2009 № 585 (порядок введения в действие см. п. 3).
2. Форма налогового заявления о регистрационном учете по производству этилового спирта и (или) алкогольной продукции, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции (приложение 24) в редакции приказа Министра финансов РК от 17.09.2010 № 465 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 634
Перечень утративших силу некоторых нормативных правовых
актов Республики Казахстан

1. " Қ аза қ стан Республикасыны ң салы қ т ө леушілерді ң мемлекеттік тіркеу ж ә не тіркеу есебіні ң Ережесін бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасы Кіріс министрі м.а. 2002 жыл ғ ы 22 а қ пандағы N 279 бұйрығы (нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1826 болып тіркелген).
2. "ҚР аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалды жады бар бақылау-касса машиналардың Мемлекеттік тізілімін жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 27 ақпандағы N 101 бұйрығы .
3. "Арнайы салы қ режимінде к ө зделген ө тініштер мен патенттер нысандарын бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы министрлігіні ң Салы қ комитеті Т ө ра ғ асыны ң 2006 жыл ғ ы 25 желто қ сандағы N 657 бұ йры ғ ы (нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4513 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жыл ғ ы 9 ақпандағы N 21 (1224) жариялан ғ ан).
4. "Жеке к ә сіпкерді ң, жеке нотариусты ң, адвокатты ң қ ызметін уақытша то қ тата т ұ ру ж ө нінде ө тініш нысанын бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы Министрлігіні ң Салы қ Комитеті Т ө ра ғ асыны ң 2006 жылғы 29 желто қ сандағы N 666 бұ йры ғ ы (нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4538 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жыл ғ ы 28 а қ панда ғ ы N 31 (1234) жариялан ғ ан).
5. " Қ осыл ғ ан құ н салы ғ ы бойынша есепке қ ою, қ осыл ғ ан құ н салы ғ ы бойынша есептен шы ғ ару, қ осыл ғ ан құ н салы ғ ы бойынша есепке қ ою туралы ку ә лікті беру, ауыстыру, к ү шін жою ж ә не қ олданысын то қ тата т ұ ру ережесін бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы министрлігіні ң Салы қ комитеті т ө ра ғ асыны ң 2007 жыл ғ ы 25 наурыздағы N 157 бұ йры ғ ы (нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4605 болып тіркелген, нормативтік құқ ы қ ты қ актілер бюллетенінде 2007 жыл ғ ы N 5, 253- құ жатта жариялан ғ ан).
6. " Салы қ қ ызметі органдары мен салы қ т ө леушілер (салы қ агенттері) арасында ғ ы электронды а қ парат алмасу ережесін бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы министрлігіні ң Салы қ комитеті Төра ғ асыны ң 2008 жылғы 8 шілдедегі N 318 бұ йры ғ ы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5281 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2008 жыл ғ ы 19 қ ырк ү йектегі N 143 (1543) жариялан ғ ан).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 634 бұйрығымен бекітілген
38-Қосымша
Ескерту. 38-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.17 N 465 (ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
САЛЫҚ КОДЕКСІНІҢ 279-БАБЫ 6-ТАРМАҚШАСЫНДА КӨЗДЕЛГЕН АКЦИЗДЕЛЕТІН ТАУАРЛАРЫН ӨНДІРУ, ЖИНАҚТАУ (ЖАБДЫҚТАУ) БОЙЫНША ТІРКЕУ ЕСЕБІНЕ ҚОЮ ТУРАЛЫ САЛЫҚТЫҚ ӨТІНІШ
Қолданушылардың назарына!
Салықтық өтініштер нысандары Деректер базасында көрсетілмеген, қажет болған жағдайда оларды РҚАО-дан электронды жеткізілімде алуыңызға болады.

1. Приказ и.о. Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года № 279 «Об утверждении Правил государственной регистрации и регистрационного учета налогоплательщиков Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1826).
2. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года № 101 «Об утверждении Правил формирования Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории РК».
3. Приказ Председателя Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года № 657 «Об утверждении форм заявлений и патентов, предусмотренных специальными налоговыми режимами» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4513, опубликованный в «Юридической газете» от 9 февраля 2007 года № 21 (1224).
4. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 666 «Об утверждении формы заявления о временном приостановлении деятельности индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, адвоката» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4538, опубликованный в «Юридической газете» от 28 февраля 2007 года № 31 (1234).
5. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 марта 2007 года № 157 «Об утверждении Правил постановки на учет по налогу на добавленную стоимость, снятия с учета по налогу на добавленную стоимость, выдачи, замены, аннулирования и приостановления действия свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную стоимость» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4605, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов, май 2007, № 5, ст. 253).
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 июля 2008 года № 318 «Об утверждении Правил электронного обмена информацией между органами налоговой службы и налогоплательщиками (налоговыми агентами)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5281, опубликованный в «Юридической газете» от 19 сентября 2008 года № 143 (1543).