Астана қаласы мәслихатының 2002 жылғы 2 мамырдағы N 161/30-ІІ "Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 65/10-ІV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 25 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 527 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 175/23-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 24.09.2013 № 175/23-V шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2002 жылғы 2 мамырдағы N 161/30-ІІ "Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2002 жылғы 5 маусымда N 206 тіркелген, 2002 жылғы 15 маусымда N 69 "Вечерняя Астана", 2002 жылғы 20 маусымда N 82 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасы Президентінің заң күші бар жарлығының" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Заңының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы              Ж. Нүркенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                      В. Редкокашин

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 2 мая 2002 года N 161/30- II "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов"
Решение Маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 65/10-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 апреля 2008 года N 527. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24 сентября 2013 года № 175/23-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24.09.2013 № 175/23-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение маслихата города Астаны от 2 мая 2002 года N 161/30-II "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 июня 2002 года за N 206, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 69 от 15 июня 2002 года, "Астана акшамы" N 82 от 20 июня 2002 года) следующее изменение:
в преамбуле слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона" заменить словами "Закона Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата города         Ж. Нуркенов
Секретарь маслихата города Астаны               В. Редкокашин