Қатаркөл, Щучье, Кіші Шабақты, Үлкен Шабақты, Бурабай, Жөкей көлдері, Нұра өзенінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N А-2/54 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 28 ақпанда N 3241 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № А-5/222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.05.2022 № А-5/222 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.04.12 № А-4/113; 07.12.2015 № А-12/562 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

Об установлении водоохранных зон и полос озер Катарколь, Щучье, Малое Чебачье, Большое Чебачье, Боровое, Жукей, реки Нура и режима их хозяйственного использования
Постановление акимата Акмолинской области от 21 февраля 2008 года N А-2/54. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2008 года N 3241. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 мая 2022 года № А-5/222
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.05.2022 № А-5/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Водным Кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлениями акимата Акмолинской области от 12.04.2010 года № А-4/113; от 07.12.2015 № А-12/562 (вводится в действие со дня официального опубликования).

1. Қатаркөл, Щучье, Кіші Шабақты, үлкен Шабақты, Бурабай, Жөкей көлдерінің, Нұра өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулері жобалау құжаттары негізінде 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қатаркөл, Шучье, Кіші Шабақты, Үлкен Шабақты, Бурабай, Жөкей көлдері, Нұра өзені су қорғау аймақтарының және су қорғау белдеулерінің шаруашылыққа пайдалану режимі Қазақстан Республикасы Су кодексінің нормаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить водоохранные зоны и полосы озер Катарколь, Щучье, Малое Чебачье, Большое Чебачье, Боровое, Жукей, реки Нура, на основании проектной документации, согласно приложения 1.
2.Установить режим хозяйственного использования водоохранных зон и водоохранных полос озер Катарколь, Щучье, Малое Чебачье, Большое Чебачье, Боровое, Жукей, реки Нура в соответствии с нормами Водного кодекса Республики Казахстан."

Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.09.03 № А-10/424 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Ақмола облысы әкімдігінің

Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 03.09.2012 года № А-10/424 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
Приложение 1
к постановлению акимата области

35-100
40,66
Ақмола облысы әкімдігінің
2008 жылғы 21 ақпандағы N а-2/54
қаулысына 2 қосымша
Қатаркөл, Щучье, Кіші Шабақты, Үлкен Шабақты, Бурабай, Жөкей көлдерінің, Нұра өзенінің суды қорғайтын аймақтары мен суды қорғайтын белдеулерінде шаруашылыққа пайдалану тәртібі
Ескерту. 2 қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.09.03 № А-10/424 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарған сөздердің толық атаулары:
ш. км - шаршы километр

35-100
40,66
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 21 февраля 2008 года N а-2/54
Режим хозяйственного использования на территории водоохранных
зон и водоохранных полос озер Катарколь, Щучье, Малое Чебачье,
Большое Чебачье, Боровое, Жукей, реки Нура
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Акмолинской области от 03.09.2012 года № А-10/424 (вводится в действие со дня официального опубликования).