Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 7 қаршадағы N 4С-10-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 қарашада N 3283 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-8 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29  қазандағы N 991 "2007 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің N 1223 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына,  Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 6 қарашадағы N А-8/467 қаулысына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы  N4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3238 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында, 2008 жылдың 5 қаңтарында, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылдың 27 желтоқсанында, 2008 жылдың 5 қаңтарында жарияланған), Ақмола облыстық  мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы N 4С-5-4 "Ақмола облыстық  мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 12 наурызында N 3242 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2008 жылдың 1 сәуірінде N 37, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылдың 27 наурызында N 35-36 жарияланған) шешімімен, Ақмола облыстық  мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 25 маусымында N 3252 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2008 жылдың 1 маусымында N 82-83, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылдың 3 шілдесінде N 75 жарияланған) шешімімен, Ақмола облыстық  мәслихатының 2008 жылдың 18 қыркүйектегі N 4С-9-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 19 қыркүйегінде N 3277 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2008 жылдың 27 қыркүйегінде N 110, 2008 жылдың 30 қыркүйегінде N 111, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылдың 2 қазанында N 128, 2008 жылдың 7 қазанында N 131 жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 7 ноября 2008 года № 4С-10-2. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 11 ноября 2008 года № 3283. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-8
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 991 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1223", постановлению акимата Акмолинской области № А-8/467 от 6 ноября 2008 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3238, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 29 декабря 2007 года и 5 января 2008 года, в газете "Акмолинская правда" от 27 декабря 2007 года и 5 января 2008 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2008 года № 4С-5-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3242 от 12 марта 2008 года, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 1 апреля 2008 года № 37, в газете "Акмолинская правда" от 27 марта 2008 года № 35-36), решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года № 4С-7-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3252 от 25 июня 2008 года, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 1 июня 2008 года № 82-83, в газете "Акмолинская правда" от 3 июля 2008 года № 75), решением Акмолинского областного маслихата от 18 сентября 2008 года № 4С-9-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-4 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3277 от 19 сентября 2008 года, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 27 сентября 2008 года № 110 и 30 сентября 2008 года № 111, в газете "Акмолинская правда" от 2 октября 2008 года № 128 и 7 октября 2008 года № 131) следующие изменения и дополнения:

"437 000" цифрлары "436 924" цифрларына ауыстырылсын;
"750 000" цифрлары "748 663" цифрларына ауыстырылсын.
11) 15-1 тармақта:
"1 123 000" цифрлары "633 000" цифрларына ауыстырылсын.
12) 18 тармақта:
"4 752 795,6" цифрлары "4 810 151,1" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"1 245 402,5" цифрлары "1 282 823,6" цифрларына ауыстырылсын;
"37 050,8" цифрлары "36 702,1" цифрларына ауыстырылсын;
"44 386 мың теңге – Ерейментау ауданының қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін төлемақысын өтеуге" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"37 769,8 мың теңге – Щучье ауданының жылумен қамтамасыз ету мекемелерінің тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге";
2 тармақшада:
"3 507 393,1" цифрлары "3 527 327,5" цифрларына ауыстырылсын;
"64 958,5" цифрлары "64 950,9" цифрларына ауыстырылсын;
"93 693,8" цифрлары "93 637,5" цифрларына ауыстырылсын;
"431 553 мың теңге – Көкшетау қаласындағы Спорт сарайының құрылысын аяқтауға" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"20 000 мың теңге - Ерейментау ауданындағы Бөгенбай батырға ескерткіштің құрылысы";
"43 000" цифрлары "42 998,3" цифрларына ауыстырылсын.
13) 21-1 тармақта:

цифры "437 000" заменить на цифры "436 924";
цифры "750 000" заменить на цифры "748 663".
11) В пункте 15-1:
цифры "1 123 000" заменить на цифры "633 000".
12) В пункте 18:
цифры "4 752 795,6" заменить на цифры "4 810 151,1";
в подпункте 1:
цифры "1 245 402,5" заменить на цифры "1 282 823,6";
цифры "37 050,8" заменить на цифры "36 702,1";
после строки "44386 тысяч тенге – на погашение задолженности по плате за эмиссии в окружающую среду Ерейментаускому району" дополнить строкой следующего содержания:
37 769,8 тысячи тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Щучинского района";
в подпункте 2:
цифры "3 507 393,1" заменить на цифры "3 527 327,5";
цифры "64 958,5" заменить на цифры "64 950,9";
цифры "93 693,8" заменить на цифры "93 637,5";
после строки "431 553 тысяч и тенге – на завершение строительства Дворца спорта в г.Кокшетау" дополнить строкой следующего содержания:
"20 000 тысяч тенге – на строительство памятника Богенбай батыру в Ерейментауском районе";
цифры "43 000" заменить на цифры "42 998,3".
13) В пункте 21-1:

"213 957,6" цифрлары "1 121 094,5" цифрларына ауыстырылсын.
14) 21-2 тармақта:
"1 485 155,1" цифрлары "1 930 596,1" цифрларына ауыстырылсын.
15) Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3238 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында, 2008 жылдың 5 қаңтарында, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылдың 27 желтоқсанында, 2008 жылдың 5 қаңтарында жарияланған) шешімінің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "213 957,6" заменить на цифры "1 121 094,5".
14) В пункте 21-2:
цифры "1 485 155,1" заменить на цифры "1 930 596,1".
15) Приложения 1, 2 к решению областного маслихата № 4С-3-4 от 5 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3238, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 29 декабря 2007 года и 5 января 2008 года, в газете "Акмолинская правда" от 27 декабря 2007 года и 5 января 2008 года) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

453 497,9
18
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67 027,0
26
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 962,0
48
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 700,0
58
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243 818,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
1 894 415,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
70 416,0
24
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
25
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
40 349,0
261
Облыстың білім беру басқармасы
1 823 999,9
24
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 735 484,9
25
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
88 515,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
168 532,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
76 315,0
7
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
76 315,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 647,0
3
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
12 647,0
261
Облыстың білім беру басқармасы
79 570,0
10
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 570,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 903 186,4
261
Облыстың білім беру басқармасы
854 272,4
1
Білім беру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
57 566,5
4
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 060,0
5
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41 411,0
7
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
10 993,0
11
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық- медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
36 623,0
14
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
32 933,0
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер

453 497,9
18
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
67 027,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
213 962,0
48
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
227 700,0
58
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
243 818,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
1 894 415,9
253
Управление здравоохранения области
70 416,0
24
Подготовка специалистов в организациях
технического и профессионального
образования
30 067,0
25
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
40 349,0
261
Управление образования области
1 823 999,9
24
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 735 484,9
25
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
88 515,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
168 532,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
76 315,0
7
Повышение квалификации и переподготовка кадров
76 315,0
253
Управление здравоохранения области
12 647,0
3
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 647,0
261
Управление образования области
79 570,0
10
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 570,0
9
Прочие услуги в области образования
3 903 186,4
261
Управление образования области
854 272,4
1
Обеспечение деятельности Управления образования
57 566,5
4
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 060,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
41 411,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
10 993,0
11
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
36 623,0
14
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
32 933,0
113
Трансферты из местных бюджетов