"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесін" бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 наурыздағы N С-9/13 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 31 наурызда N 1-1-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № С-44/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.03.11 № С-44/15 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын басшылыққа алып және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабы, 5 тармағына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесі" (қоса берілді) бекітілсін.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/14 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу тәртібін бекіту туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 29 желтоқсанда N 1-1-72 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 қаңтарда  "Көкшетау" N 4 және 2008 жылғы 24 қаңтарда "Степной маяк" N 4 газеттерінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008.09.04 № C-14/21 шешімімен.
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының тоғызыншы
сессияның төрайымы, Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы
Көкшетау қалалық мәслихатының
2008 жылғы 20 наурыздағы
N С-9/13 шешімімен
бекітілген
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын  шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесі 1. Жалпы ереже

Об утверждении "Правил выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2008 года N С-9/13. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 31 марта 2008 года N 1-1-80. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 марта 2011 года № С-44/15
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.03.2011 № С-44/15
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2005 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", и в соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить (прилагаемые) "Правила выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах".
2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/14 "Об утверждении "Порядка выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау от 29 декабря 2007 года N 1-1-72, опубликованного в газетах: от 24 января 2008 года "Кокшетау" N 4 и от 24 января 2008 года "Степной маяк" N 4).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Пункт 3 в новой редакции - решением Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года  N С-14/21
Председатель девятой сессии
Кокшетауского городского
маслихата, секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Утверждены
решением Кокшетауского
городского маслихата
от 20 марта 2008 года N С-9/13
Правила выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах 1. Общие положения

1. Осы Төлем ережесі жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтейтін өтемақының төленуін реттейді.
2. Төлем ережесін қабылдаудың құқықтық негізі Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі", Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңы болып табылады.
2. өтемақы төлеу бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
3. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек көрсету 451-004 бағдарлама әкімгері "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып анықталсын.
3. Отын сатып алу үшін өтемақы төлеу тәртібі және мөлшері
4. Өтемақы төлемі жылына бір рет отбасының бір мүшесіне ақшалай түрде ұсынылады.
5. Отын сатып алу өтемақысына үміткер "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне келесі құжаттарды ұсынады:
1) өтініш;
2) жеке куәліктің көшірмесі;
3) үйдің, пәтердің техникалық паспортының көшірмесі;
4) СТН (салық төлеушінің нөмірі) көшірмесі;
5) үй кітапшасының көшірмесі;
6) жұмыс орнынан анықтама.
4. Өтемақы төлемін қаржыландыру
6. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу үшін өтемақы төлеу шығындарын қаржыландыру "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету" 451-004 бюджеттік бағдарламасы бойынша қала бюджетінен бөлінеді.
5. Төлемді жүзеге асыру тәртібі
7. "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бір маманға шаққанда жылына 3000 килограмм көмір отын шығынының есеп айырысуына сәйкес тізімдерді қалыптастырып, ұсынады және ақша қаражаттарын өтініш берушілердің жеке есеп шоттарына жібереді.
6. Төлемнің жүзеге асырылуын бақылау

1. Настоящие Правила выплаты регулирует выплату компенсации а возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах по решению местных представительных органов.
2. Правовой основой для принятия Правил выплаты являются Кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2005 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских   территорий".
2. Организация работы по выплате компенсации
3. Администратором программы 451-004 "Оказание социальной помощи специалистам, государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности по приобретению топлива"»определить государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау".
3. Размер и порядок выплаты компенсации на приобретение топлива
4. Выплата компенсации предоставляется в денежной форме один раз в год одному члену семьи.
5. Лицо, претендующее на компенсацию на приобретение топлива предоставляет в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" следующие документы:
1) заявление;
2) копия удостоверения личности;
3) копия технического паспорта дома, квартиры;
4) копия РНН (регистрационный номер налогоплательщика);
5) копия домовой книги;
6) справка с места работы.
4. Финансирование выплаты компенсации
6. Финансирование расходов по выплатам компенсации на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности производится по бюджетной программе 451-004 "Оказание социальной помощи специалистам, государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности по приобретению топлива" производится из городского бюджета.
5. Порядок осуществления выплат
7. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" формирует и представляет списки согласно расчета расходов топлива на одного специалиста 3000 килограмм угля в год и направляет денежные средства для приобретения топлива на личные счета заявителя.
6. Контроль за осуществлением выплат

8. Әлеуметтік төлемдерді берілуі жөніндегі бақылау мен есеп беру қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүзеге асырылады.

8. Контроль и отчетность по оказанию социальных выплат осуществляется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.