Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы N 92 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 шілдеде N 3264 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 14.08.2013 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 17181920 баптарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 25 желтоқсанда N 3193 тіркелген 2007 жылғы 5 қаңтарда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінің N 1-2 жарияланған 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 27 шілдеде N 3224 тіркелген 2007 жылғы 2 тамызда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінің N 95-96 жарияланған 2007 жылғы 11 шілдедегі N 376, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 26 желтоқсанда N 3231 тіркелген 2008 жылғы 4 қаңтарда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінің N 1-2 жарияланған 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 25, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 10 сәуірде N 3247 тіркелген 2008 жылғы 17 сәуірде "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінің N 45-46 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 53 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай толықтырулармен өзгерістер енгізілсін:
1) "Жеңілдіктер беру туралы" шешімнің 1 тармағында, шешімнің Қосымшасының атауында және 1 тармағында "апаттың зардаптарын жоюға қатысқан тұлғаларға" деген сөздерінен кейін "азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың және ядролық сынаулардың мүгедектеріне" деген сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат           Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                 хатшысы
Ғ. НҰРЫШЕВ                    А. ЕСІРКЕПОВ

О внесении дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот"
Решение маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года N 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2008 года N 3264. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 августа 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2013 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 17181920 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 25 декабря 2006 года за N 3193, опубликованные в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" от 5 января 2007 года N 1-2, (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями от 11 июля 2007 года N 376, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 27 июля 2007 года за N 3224, опубликованные в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" от 2 августа 2007 года N 95-96, от 5 декабря 2007 года N 25, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 26 декабря 2007 года N 3231, опубликованные в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" от 4 января 2008 года N 1-2, N 53 от 26 марта 2008 года зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 10 апреля 2008 года N 3247, опубликованные в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" от 17 апреля 2008 года N 45-46) следующие дополнения:
1) В пункте 1 решения "О предоставлении льгот", в заголовке и в пункте 1 Приложения к решению, после слов "катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1989 годах" дополнить словами "инвалидам других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения и ядерных испытаний".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Актюбинской области и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии областного
маслихата
Г. НУРЫШЕВ
Секретарь областного маслихата
А. ЕСЕРКЕПОВ