Әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылдағы 12 сәуірдегі кезектен тыс алтыншы сессиясының N 68 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2008 жылдың 28 сәуірде N 3-1-88 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 129 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 53 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, "Күнкөріс деңгейі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы N 474-1 Заңының 4 бабының 3 тармағына сәйкес, азық-түлік бағасының көтерілуіне байланысты аз қамтылған отбасыларды әлеуметтік қорғау мақсатында Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әр отбасына мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар есебінен бір айлық есеп көрсеткіші көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмек ақшалай қалалық бюджет қаражаты есебінен ай сайын алушылардың жеке есеп шотына аударма жасау жолымен көрсетіледі.
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                 А.Айтжанов
Мәслихат хатшысы                С.Шынтасова

Об оказании социальной помощи
Решение внеочередной шестой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 апреля 2008 года N 68. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 28 апреля 2008 года за N 3-1-88. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2009 года N 129
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2009 года N 129
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 53 БюджетногоКодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, пунктом 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 474-1 "О прожиточном минимуме", в целях социальной защиты малообеспеченных семей, в связи с повышением цен на продукты питания, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Оказывать социальную помощь в размере одного месячного расчетного показателя на каждую семью из числа получателей государственной адресной социальной помощи.
2. Социальная помощь оказывается ежемесячно в денежной форме за счет средств городского бюджета путем перечисления на лицевые счета получателей.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                А.Айтжанов
Секретарь маслихата                С.Шинтасова