Теміртау қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 шілдедегі 31 сессиясының N 31/7 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 02 шілдедегі N 11/7 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 шілдеде N 8-3-63 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 31/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 31/5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 "Қазақстан Республикасында 2006 - 2008 жылдары тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту Бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 шілдедегі 31 сессиясының N 31/7 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (8-3-24 нөмірмен тіркелген, "Зеркало" газетінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 32, "Теміртау" газетінің 2006 жылғы 10 тамыздағы N 32 жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 баптың 2 тармағындағы "20" саны "10" санына ауыстырылсын;
2) 4 баптың:
14 тармағындағы "отбасы құрамы" сөзінен кейін ", сонымен қатар тұрғын үйін ұстаұға және коммуналдық қызметке төлеген шығындары." сөзімен толықтырылсын;
16 тармақшағы "коммуналдық қызметке," сөзінен кейін "тұрғын үйді ұстаұға, отбасы құрамы және отбасының тұтас табысының көлемі," сөзімен толықтырылсын;
3) 7 баптың:
32 тармағындағы 10) тармақшасы ", қалалық қоғамдық көлікте (такси, трамвайдан басқа) жеңілдікпен жол жүру билетінің құны" сөзімен толықтырылсын;
11) тармақша төмендегідей абзацпен толықтырылсын:
"білім туралы заңнамаға сәйкес білім беру ұйымдарының тегін көрсететін көмегі және тамақтандыруы;";
32 тармақ келесі тармақталармен толықтырылсын:
"14) тұрғындардың көш-қоны мәселесі жөніндегі заңнамалық актілерде оралмандардың:
тұрақты тұратын мекенжайына келу және мүліктерін әкелу (оның ішінде малын);
келген жерден тұрғын үй алу шығындарының орнына төлеуге және біржолғы жәрдемақы төлемдерін төлеуге қарастырылған қаражат;

О внесении изменений и дополнений в решение 31 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 июля 2006 года N 31/7 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 02 июля 2008 года N 11/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 30 июля 2008 года N 8-3-63. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 31/5
Сноска. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 31/5.
На основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года  N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 июля 2006 года N 31/7 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер – 8-3-24, опубликовано в газетах "Зеркало" от 9 августа 2006 года N 32, "Темиртау" от 10 августа 2006 года N 32) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 статье 1:
цифры "20" заменить цифрами "10";
2) в статье 4:
в пункте 14 после слов "составе семьи" дополнить словами ", а также о расходах по оплате за содержание жилья и коммунальных услуг.";
в пункте 16 после слов "на коммунальные услуги," дополнить словами "содержание жилья, размера совокупного семейного дохода и состава семьи,";
3) в статье 7:
пункт 32 подпункт 10) дополнить словами ", стоимость льготного проездного билета в городском общественном транспорте (кроме такси, трамвая);";
подпункт 11) дополнить абзацем:
"бесплатного питания и помощи, оказываемой в организациях образования в соответствии с законодательством об образовании;";
пункт 32 дополнить следующими подпунктами:
"14) средства, предусмотренные законодательными актами по вопросам миграции населения, оралманам на:
возмещение расходов по проезду к постоянному месту жительства и провозу имущества (в том числе скота);
приобретение жилья по месту прибытия и выплату единовременных пособий;

15) жергілікті бюджеттен ақшалай немесе заттай көрсетілетін көмек, оның ішінде азаматтардың жекеленген санаттарына негізгі азықтық тағамдар бағасының өсуіне байланысты көрсетілетін материалдық көмек.";
4) 10 баптың 43 тармағының бірінші абзацындағы:
"анықтама" сөзі "сот орындаушысынан немесе" сөзімен толықтырылсын;
"аудармайды" сөзі "бас бастандығынан айыру орындарында немесе уақытша ұстау изоляторында ұстау уақытын көсету" сөздерімен толықтырылсын;
5) 2 қосымшаның 7 тармағында:
"коммуналдық қызметтердің" сөздерінен кейін "тұрғын үйді ұстау" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Жұманов
Мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Теміртау қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Юрий Николаевич Ким
02 шілде 2008 жыл

15) помощь, в денежном или натуральном выражении, оказываемая из средств местных бюджетов, в том числе материальная помощь отдельным категориям граждан в связи с увеличением цен на основные продукты питания.";
4) в первом абзаце пункта 43 статьи 10:
после слова "справки" дополнить словами "от судебного исполнителя или";
после слова "перечисляются" дополнить словами "с указанием периода нахождения в местах лишения свободы, либо изоляторе временного содержания";
5) в пункте 7 приложения 2:
после слов "на коммунальные услуги," дополнить словами "содержание жилья,".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Жуманов
Секретарь сессии                           А. Аркатов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ города
Темиртау"
Ким Юрий Николаевич
02 июля 2008 года