Маңғыстау облысы әкімдігінің "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған" Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 3 маусымдағы N 404 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 тамыздағы N 775 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 22 қыркүйекте N 2029 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 3 маусымдағы N 404 қаулысына (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 2016 тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 14 маусымдағы N 92 жарияланған, нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 2023 тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 28 тамызында N 132 жарияланған Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы әкімдігінің "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 3 маусымдағы N 404 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 14 шілдедегі N 518 қаулысымен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
облыс әкімдігінің көрсетілген қаулысының атауында, бүкіл мәтінінде және қосымшаларында:
"Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ" деген сөздер "ДАМУ" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ" деген сөздермен, "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ (одан әрі - "ШКДҚ" АҚ)" деген сөздер "ДАМУ" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ (одан әрі - "ДАМУ" КДҚ" АҚ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
қоса берілген "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану Нұсқаулығының 2 тарауындағы 7 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 3 июня 2008 года N 404 "Об утверждении Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики"
Постановление акимата Мангистауской области N 755 от 25 августа 2008 года. Зарегистрировано департаментом юстиции Мангистауской области N 2029 от 22 сентября 2008 года. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" , от 24 марта 1998 года  "О нормативных правовых актах" , акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 3 июня 2008 года  N 404 "Об утверждении Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики" (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов N 2016, опубликованное в газете "Огни Мангистау" 14 июня 2008 года N 96, внесены изменения постановлением акимата Мангистауской области от 14 июля 2008 года  N 518 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 3 июня 2008 года N 404 "Об утверждении Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики", зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов N 2023, опубликованное в газете "Огни Мангистау" 28 августа 2008 года N 137-138), следующие изменения:
в названии, по всему тексту и в приложениях указанного постановления акимата области:
слова "АО "Фонд развития малого предпринимательства" заменить словами "АО "Фонд развития предпринимательства "ДАМУ", слова "АО "Фонд развития малого предпринимательства" (далее - АО "ФРМП")" заменить словами "АО "Фонд развития предпринимательства "ДАМУ" (далее - АО "ФРП "ДАМУ")";
пункт 7 главы 2 прилагаемой Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию инвестиционной политики" изложить в следующей редакции:

"7. Бір қарыз қаражаттың ең жоғарғы сомасы 120 000 айлық есеп көрсеткішінен аспауға тиіс."
қоса берілген "Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға арналған "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелендіру" бағдарламасы бойынша облыстық бюджетте қаралған қаражатты пайдалану жөніндегі Нұсқаулықтың 6 тарауы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бортникке жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі   Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
М.М. Бортник
М.М.Әбдірахманов
С.А. Бермұхамедов
Е.А. Бектұрғанов
А. Әбдешұлы
Ш.Қ. Өсербаева
Маңғыстау облысы
қаржы басқармасының бастығының
міндетін атқарушы
"____"_____________2008 жыл.
Х.Х. Нұрғалиева
Маңғыстау облысы
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы
"____"_____________2008 жыл.
Л.О. Олжабаева
Маңғыстау облысы
өнеркәсіп және кәсіпкерлік
басқармасының бастығының
міндетін атқарушы
"____"_____________2008 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2008 жылғы 25 тамыздағы
N 775 қаулысына қосымша
6. Экономикалық қызметтің жалпы сыныптамасына сәйкес Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарымен бюджеттік несиелендірудің басымдықты бағыттарының тізбесі
Облыстық бюджеттен қаражат, бірінші кезекте, мынадай басымдықты бағыттарды несиелендіруге бөлінетін болады:
ауыл шаруашылығы, аңшылық және осы салалардағы қызметтерін ұсыну;
балық аулау, балық өсіру мен осы салалардағы қызметтерін ұсыну;
тау-кен өндіру өнеркәсібі салалары;
сусындар енетін, тамақ өнімдерінің өндірісі;
тоқыма өндірісі;
киім, үлбір өңдеу және бояу өндірісі;
тері, теріден жасалатын бұйымдар өндірісі және аяқ киім өндірісі;
жиһаздан басқа, ағаш өңдеу және ағаштан жасалатын бұйымдар мен тығындар;
қағаз түрлерінің, қағаздар, картондар мен олардан жасалатын бұйымдар өндірісі;
баспа және полиграфия қызметі, жазылған ақпарат жеткізушілерді таралымдау;
резеңке және пластмасса бұйымдарының өндірісі;
басқа да металл емес минералдық өнімдер өндірісі;
электр машиналары мен электр жабдықтарының өндірісі;
радио, телевизия және байланысқа арналған аппаратуралар өндірісі;
жиһаздар мен басқа да бұйымдар өндірісі;
су жинау, тазалау және тарату;
құрылыс;
автомобильге техникалық қызмет көрсету және жөндеу;
тұрмыстық бұйымдар мен жеке қолданыстағы құралдарды жөндеу;
қонақ үйлерімен және мейрамханалармен көрсетілген қызметтерін ұсыну;
құрғақта жүру көлігінің қызметі;
теңіз көлігінің қызметі;
туристік агенттіктер қызметі;
жүк тасымалын ұйымдастыру.
Бұдан басқа, өңірлік шикізаттық емес экономиканы дамыту үшін зор маңызы бар, шағын және орта бизнес субъектілерінің басқа да қызмет түрлерін несиелендіру қарастырылады.

"7. Максимальная сумма одного заема не должна превышать 120 000 месячных расчетных показателей.";
главу 6 прилагаемой Инструкции по использованию средств, предусмотренных в областном бюджете по программе "Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию инвестиционной политики" изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бортника М.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области   К.Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Бортник М.М.
Абдрахманов М.М.
Бермухамедов С.А.
Бектурганов Е.А.
Усербаева Ш.К.
и. о. начальника управления финансов
Мангистауской области
"____"_____________2008 года.
Нургалиева Х.Х.
начальник управления экономики и
бюджетного планирования Мангистауской области
"____"_____________2008 года
Ульжабаева Л.У.
и.о. начальника управления промышленности
и предпринимательства Мангистауской области
"____"_____________2008 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 25 августа 2008 года
N 775
6. Перечень приоритетных направлений бюджетного кредитования местным исполнительным органом Мангистауской области согласно Общему классификатору экономической деятельности (ОКЭД)
Средства из областного бюджета, в первую очередь, будут выделяться на кредитование приоритетных направлений:
сельское хозяйство, охота и предоставление услуг в этих областях;
рыболовство, рыбоводство и предоставление услуг в этих областях;
отрасли горнодобывающей промышленности;
производство пищевых продуктов, включая напитки;
текстильное производство;
производство одежды, выделка и крашение меха;
производство кожи, изделий из кожи и производство обуви;
обработка древесины и изделий из дерева и пробки, кроме мебели;
производство бумажной массы, бумаги, картона и изделий из них;
издательская и полиграфическая деятельность, тиражирование записанных носителей информации;
производство резиновых и пластмассовых изделий;
производство прочих неметаллических минеральных продуктов;
производство электрических машин и электрооборудования;
производство аппаратуры для радио, телевидения и связи;
производство мебели и прочей продукции;
сбор, очистка и распределение воды;
строительство;
техническое обслуживание и ремонт автомобилей;
ремонт бытовых изделий и предметов личного пользования;
предоставление услуг гостиницами и ресторанами;
деятельность сухопутного транспорта;
деятельность морского транспорта;
деятельность туристических агентств;
организация перевозок грузов.
Предусматривается также кредитование других видов деятельности субъектов малого и среднего бизнеса, имеющих важное значение для развития региональной несырьевой экономики.