"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 11/139 шешімі. Маңғыстау облыстысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда N 2035 тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1205 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1993 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 22 желтоқсандағы N 216 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 ақпандағы N 4/45 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 2000 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 04 наурыздағы N 37 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 5/68 шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2012 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 17 мамырдағы N 76 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 шілдедегі N 6/85 шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2018 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 108 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 27 тамыздағы N 7/89 шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2026 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 133-134 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 7 қазандағы N 8/108 шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2031 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 21 қазандағы N 163 санында жарияланған; "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қарашадағы N 9/112 шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2033 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2008 жылғы 18 қарашадағы N 179 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 декабря 2008 года N 11/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 декабря 2008 года N 2035
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года N 1205 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1993, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 22 декабря 2007 года N 216; решение областного маслихата от 12 февраля 2008 года N 4/45 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2000, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 04 марта 2008 года N 37; решение областного маслихата от 16 мая 2008 года N 5/68 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2012, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 17 мая 2008 года N 78-79; решение областного маслихата от 10 июля 2008 года N 6/85 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2018, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 15 июля 2008 года N 112; решение областного маслихата от 27 августа 2008 года N 7/89 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2026, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 28 августа 2008 года N 137-138; решение областного маслихата от 7 октября 2008 года N 8/108 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2031, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 21 октября 2008 года N 167; решение областного маслихата от 8 ноября 2008 года N 9/112 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/24 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2033, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 18 ноября 2008 года N 183;) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"40 391 755" саны "40 326 755" санымен ауыстырылсын;
"25 036 469" саны "25 078 469" санымен ауыстырылсын;
"1 009 563" саны "967 563" санымен ауыстырылсын;
"14 344 623" саны "14 279 623" санымен ауыстырылсын.
2) тармағында:
"39 615 921" саны "39 550 921" санымен ауыстырылсын;
5-6 тармағында:
"6 972 916" саны "6 907 916" санымен ауыстырылсын;
"3 989 814" саны "3 924 814" санымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасында:
"1. Кірістер" жолында:
"40 391 755" саны "40 326 755" санымен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
"25 036 469" саны "25 078 469" санымен ауыстырылсын;
"7 739 379" саны "7 781 379" санымен ауыстырылсын;
2 "Салықтық емес түсімдер" санатында:
"1 009 563" саны "967 563" санымен ауыстырылсын;
"61 459" саны "19 459" санымен ауыстырылсын;
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
"14 344 623" саны "14 279 623" санымен ауыстырылсын;
"11 692 955" саны "11 627 955" санымен ауыстырылсын;
"2. Шығындар" жолында:
"39 615 921" саны "39 550 921" санымен ауыстырылсын.
04 "Білім беру" функционалдық топтағы:
"7 622 151" саны "7 557 151" санымен ауыстырылсын;
"4 663 498" саны "4 598 498" санымен ауыстырылсын;
"1 949 294" саны "1 884 294" санымен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 9 қосымшасында:
1 тарауында:
"6 972 916" саны "6 907 916" санымен ауыстырылсын;
"4 095 548" саны "4 030 548" санымен ауыстырылсын;
2 тарауында:
"3 989 814" саны "3 924 814" санымен ауыстырылсын;
"1 551 383" саны "1 486 383" санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                      Т. Әміров
Облыстық мәслихат хатшысы            Б. Шелпеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы
Х. Нұрғалиева
"___" ____________ 2008 ж.

цифры "40 391 755" заменить цифрами "40 326 755";
цифры "25 036 469" заменить цифрами "25 078 469";
цифры "1 009 563" заменить цифрами "967 563";
цифры "14 344 623" заменить цифрами "14 279 623".
в подпункте 2):
цифры "39 615 921" заменить цифрами "39 550 921".
в пункте 5-6:
цифры "6 972 916" заменить цифрами "6 907 916";
цифры "3 989 814" заменить цифрами "3 924 814";
в приложение 1 указанного решения:
в строке "1. Доходы":
цифры "40 391 755" заменить цифрами "40 326 755";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "25 036 469" заменить цифрами "25 078 469";
цифры "7 739 379" заменить цифрами "7 781 379";
в категории 2 "Неналоговые поступления":
цифры "1 009 563" заменить цифрами "967 563";
цифры "61 459" заменить цифрами "19 459";
в категории 4 "Поступления трансфертов":
цифры "14 344 623" заменить цифрами "14 279 623";
цифры "11 692 955" заменить цифрами "11 627 955";
в строке "2. Затраты":
цифры "39 615 921" заменить цифрами "39 550 921";
в функциональной группе 04 "Образование":
цифры "7 622 151" заменить цифрами "7 557 151";
цифры "4 663 498" заменить цифрами "4 598 498";
цифры "1 949 294" заменить цифрами "1 884 294";
в приложение 9 указанного решения:
в графе 1:
цифры "6 972 916" заменить цифрами "6 907 916";
цифры "4 095 548" заменить цифрами "4 030 548";
в графе 2:
цифры "3 989 814" заменить цифрами "3 924 814";
цифры "1 551 383" заменить цифрами "1 486 383";
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                  Секретарь
областного маслихата
Т. Амиров                  Б. Чельпеков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования области
Х. Нургалиева
"___" _________ 2008 г.