"Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 7/68 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде № 11-1-81 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 16/155 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 53-бабына сәйкес және 2008 жылға арналған қалалық бюджеттің нақтылануынабайланысты қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және кқрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 (№ 11-1-57 тіркелген, 2007 жылы 14 шілдедегі № 121-122 "Мангистау" және 2007 жылы 14 шілдедегі № 127 "Огни Мангистау" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзегістер енгізілсін:
Осы шешімнің 2 қосымшасына:
1-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы               Қалалық мәслихат хатшысы
Н. Қаражанов                          Ж. Матаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы Айтбатырова К.М.
"1" сәуір 2008 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 "О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Актауского городского маслихата от 1 апреля 2008 года № 7/68. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 30 апреля 2008 года № 11-1-81. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 16/155
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2013 № 16/155.
В соответствии со статьей 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и в связи с уточнением городского бюджета на 2008 год городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 "О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан" (зарегистрировано № 11-1-57, опубликовано в газетах "Мангистау" от 14 июля 2007 года № 121-122 и "Огни Мангистау" от 14 июля 2007 года № 127) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению:
пункт 1 искючить.
2. Настоящее ршение вводится в действие после официального опубликования.
Председатель сессии   Секретарь городского маслихата
Н. Каражанов          Ж. Матаев
"СОГЛАСОВАНО":
начальник городского отдела
занятости и социальных
программ Айтбатырова К.М
"1" апреля 2008 года