Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 19 ақпандағы "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Ңұсқауды бекіту туралы" N 59/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 9 қыркүйектегі N 300/9 қаулысы. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 қазанда N 60 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 169/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 169/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Занының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес және ауданның жекелеген санаттагы азаматтарына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 19 ақпандағы "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Ңұсқауды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-6-50 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы" газетінің 2008 жылғы 8 наурыздағы N 10 санында жарияланды) N 59/2 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем тағайындау бойынша Ңұсқаудың;
2- тармағы келесі мазмұндағы 23), 24), 25) тармақшаларымен толықтырылсын:
"23) жумыссыз 3 топ мүгедектері мен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар қатарындағы аз қамтамасыз етілген азаматтар  - жеке шаруашылығын дамыту ұшін, мал алу фактісі бойынша азық алу ұшін;";
24) ағымдағы жылы квотамен келген оралмандар, жайластыру үшін;";
25) дәрігерлік-кеңестік комиссияның қорытындысы бар зейнеталды жастағы жұмыссыз азаматтар, ер адамдар-58 жастан, әйелдер-53 жастан."
2 тармақтың 9) тармақшасы "туберкулезбен ауыратын адамның тұргын үйін нақты шығыны бойынша жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
5 тармағы келесі мазмұндағы 19), 20), 21), тармақшаларымен толықтырылсын;
"19) 2 тармақтың 23) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін - келісімшарт, әлеуметтік төлемді алуға құқығы бар тұлғаның салық төлеушінің тіркеу нөмірі және жеке есеп шоты көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің көшірмесі, басқа табыстарының көрсетілуімен қатар тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, селолық округ әкімінің қолдаухаты, шаруашылығы және ұй учаскесі көрсетілген тұратын жерінен анықтама, әлеуметтік көмек берілу қажеттілігі туралы учаскелік комиссияның шешімі, 3 топ мүгедектігі анықтамасының көшірмесі, жұмыссыз ретінде есепте тұрғаның растайтын анықтама;";

О внесении дополнений в постановление акимата района от 19 февраля 2008 года N 59/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 9 сентября 2008 года N 300/9. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 8 октября 2008 года за N 60. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 15 июня 2009 года N 169/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 15 июня 2009 года N 169/5.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 19 февраля 2008 года  N 59/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-50, опубликованное в районной газете "Родные просторы" N 10 от 8 марта 2008 года) следующие дополнения:
в Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан, финансируемых из районного бюджета:
пункт 2 дополнить подпунктами 23), 24), 25) следующего содержания:
"23) безработные инвалиды 3 группы и малообеспеченные граждане из числа получателей государственной адресной социальной помощи - для развития личного подворья, на приобретение кормов по факту приобретения живности";
"24) семьи оралманов, прибывшие по квоте в 2008 году, на обустройство";
"25) безработные граждане предпенсионного возраста, мужчины - с 58 лет, женщины - с 53 лет, имеющие заключение врачебно-консультативной комиссии";
подпункт 9) пункта 2 дополнить словами "ремонт жилья туббольного по фактическому расходу";
пункт 5 дополнить подпунктами 19), 20), 21) следующего содержания:
"19) для категории лиц, указанной в подпункте 23) пункта 2 - договор, заявление лица, имеющего права на данную социальную выплату, с указанием РНН и лицевого счета, копия удостоверения личности, акт обследования жилищно-бытовых условий с указанием иных доходов, ходатайство окима сельского округа, справка с места жительства с указанием сведений о наличии подсбного хозяйства и приусадебного участка, решение участковой комиссии о необходимости выделения социальной помощи, копия справки инвалидности 3 группы, справка, подтверждающая факт состояния на учете в качестве безработного;";

20) 2 тармақтын 24) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін - әлеуметтік төлемді алуға құқығы бар тұлғаның салық төлеушінің тіркеу нөмірі және жеке есеп шоты көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің көшірмесі, оралман мәртебесін растайтын құжат;";
21) 2 тармақтың 25) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін - әлеуметтік төлемді алуға құқығы бар тұлғаның салық төлеушінің тіркеу нөмірі және жеке есеп шоты көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің көшірмесі, дәрігерлік-кеңестік комиссия қорытындысы;";
5 тармақтын 1) тармақшасындағы "жүрісі" сөзінен кейін ұтір арқылы "турғын ұйін жөндеуге" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап 10 күн өткен соң колданысқа енеді.
Аудан әкімі                                      М. Көбенов

20) для категории лиц, указанной в подпункте 24) пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием РНН и лицевого счета, копия удостоверения личности, документы, подтверждающие статус оралмана;";
21) для категории лиц, указанной в подпункте 25) пункта 2 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием РНН и лицевого счета, копия удостоверения личности, заключение врачебно-консультативной комиссии;";
в подпункте 1) пункта 5 после слов "на проезд" дополнить через запятую словами "на ремонт жилья".
2. Данное постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                М. Кубенов