Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімиятының 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 422/12 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 желтоқсанда N 101 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 қарашадағы N 508/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012.11.16 N 508/11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары, мүгедектері және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер және әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-100 тіркелген, 2008 жылғы 6 қарашадағы N 45 (7697) "Нива" газетінде жарияланған, Павлодар ауданы мәслихатының (4 шақырылған 8 сессиясы) 2008 жылғы 29 қазандағы "Павлодар ауданы мәслихатының (4 шақырылған 3 сессиясы) 2007 жылғы 24 желтоқсандағы "2008 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 3/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 8/60 шешіміне сәйкес, аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі бөлінген бюджет қаражаты шегінде әлеуметтік төлемдердің уақытында қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Ш.Шәмкеноваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 5 желтоқсандағы
N 422/12 қаулысымен
бекітілді
Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына
жергілікті өкілетті органдардың шешімі
бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі
Нұсқаулық 1. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқау Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларын және оларға теңестірілген тұлғаларды әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер туралы" Заңдарына, облыс әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамамыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5, Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 18 маусымда N 2621 тіркелген (енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен) қаулысына сәйкес аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер беруді реттейді.

Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 5 декабря 2008 года N 422/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 15 декабря 2008 года N 101. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 ноября 2012 года N 508/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16.11.2012 N 508/11.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением Павлодарского районного маслихата (8 сессия 4 созыва) от 29 октября 2008 года N 8/60 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (3 сессия 4 созыва) от 24 декабря 2007 года N 3/16 "О районном бюджете на 2008 год", зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–11–100, опубликованном в газете "Нива" от 6 ноября 2008 года N 45 (7697), в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан района акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов.
2. Отделу экономики и бюджетного планирования обеспечить своевременное финансирование социальных выплат в пределах бюджетных ассигнований.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление акимата района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шамкенову Р.Ш.
Аким района                                Т. Бастенов
Утверждена
постановлением акимата
Павлодарского района
от 5 декабря 2008 года
N 422/12
Инструкция
по назначению социальных выплат
отдельным категориям граждан района по
решению местных представительных органов 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция детализирует предоставление социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов в соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним"постановлением акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2621 (с внесенными изменениями и дополнениями).

2. Жекелеген әлеуметтік төлемдерге құқығы
бар азаматтардың санаттары мен әлеуметтік
төлемдердің мөлшері
2. Жекелеген әлеуметтік төлемдер алуға құқығы барлар және әлеуметтік төлемдердің мөлшері:
1) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 7000 теңге мөлшерінде;
2) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – дәрі-дәрмек алуға - ай сайынғы материалдық көмек 1 АЕК мөлшерінде;
3) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – тістерін протездеу үшін, - біржолғы материалдық көмек 20000 теңге мөлшерінде;
4) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – телефонға абоненттік төлем төлеу үшін, - ай сайынғы материалдық көмек 0,5 АЕК мөлшерінде;
5) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – электр-энергиясы бойынша коммуналдық қызметтерді төлеу үшін- ай сайынғы материалдық көмек 1 АЕК мөлшерінде;
6) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, - ай сайынғы материалдық көмек 1,3 АЕК мөлшерінде;
7) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары – 9 Мамыр Жеңіс Күні мерекесіне сыйлықтар алу үшін -  біржолғы материалдық көмек 3000 теңге мөлшерінде;
8) әскери қызметкерлер және жалдамалы құрамды азаматтар "Ұлы Отан соғысында Германияға қарсы жеңісі үшін" марапатталған азаматтар, "Жапонияға қарсы жеңісі үшін" - 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында, - біржолғы материалдық көмек 2000 теңге мөлшерінде;
9) ауданда тұратын әскери жауынгерлердің жесір әйелдері - 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 2000 теңге мөлшерінде;
10) ауданда тұратын, марапатталған тыл еңбеккерлері - 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 2000 теңге мөлшерінде;
11) ауданда тұратын, бұрынғы кәмелетке толмаған концлагерь және басқа да орындардың тұтқындары - 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 2000 теңге мөлшерінде;
12) ауданда тұратын, қайтыс болған соғыс мүгедектерінің әйелдері (күйеулері) - 9 Мамыр Жеңіс Күнін тойлау қарсаңында, -  біржолғы материалдық көмек 2000 теңге мөлшерінде;
13) Ұлы Отан соғысының мүгедектері, қатысушылары, 8 және одан көп балалы аналар - "Заман тынысы" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1373 теңге мөлшерінде;
14) облыс денсаулық сақтау департаментімен Қазақстан Республикасы шегінде емделуге жіберілген сырқат адамдар мен оларды жетектеушілер - ақшалай өтемақы - факт бойынша;

2. Категории граждан, имеющих
право на отдельные социальные выплаты
и размеры социальных выплат
2. Категории граждан, имеющих право на отдельные социальные выплаты и размеры социальных выплат:
1) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 7000 тенге;
2) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на приобретение лекарств, - ежемесячная материальная помощь в размере 1 МРП;
3) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на протезирование зубов, - единовременная материальная помощь в размере 20000 тенге;
4) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на оплату абонентской платы за телефон, - ежемесячная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
5) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на погашение коммунальных услуг по электроэнергии, - ежемесячная материальная помощь в размере 1 МРП;
6) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, - ежемесячная материальная помощь в размере 1,3 МРП;
7) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на подарочные наборы к празднованию Дня Победы 9 Мая, - единовременная материальная помощь в размере 3000 тенге;
8) лица, награжденные медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне", "За победу над Японией" – к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
9) вдовы погибших воинов, проживающие в районе, - к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
10) награжденные труженики тыла, проживающие в районе, - к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
11) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест, проживающие в районе, - к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
12) жены (мужья) умерших инвалидов войны, проживающие в районе, - к празднованию Дня Победы 9 мая, - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
13) инвалиды, участники Великой Отечественной войны, многодетные матери, имеющие 8 и более детей - на подписку газеты "Заман тынысы" - единовременная материальная помощь в размере 1373 тенге;
14) больные, направляемые на лечение Департаментом здравоохранения области в пределах Республики Казахстан и лицам, их сопровождающим, - денежная компенсация - по факту;

15) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
16) мемлекеттік грант немесе кредит алуға конкурстан өте алмаған аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттер - ақшалай өтемақы-факт бойынша;
17) облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттер – тұратын жеріне, тамағы мен жолына әлеуметтік көмек (стипендия) - ай сайынғы материалдық көмек 5000 теңге мөлшерінде;
18) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
19) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
20) зейнеткерлер – ауданның халықты әлеуметтік қорғау органдарының бұрынғы қызметкерлері – 1 қазан, Қарттар күні қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 5000 теңге мөлшерінде;
21) жалғызілікті және жалғыз тұратын ең аз зейнетақы алатын зейнеткерлер - 1 қазан, Қарттар күні қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 2 АЕК мөлшерінде;
22) ауданда тұратын онкологиялық сырқаттармен, жұқтырылған қорғаныс тапшылығының белгісімен ауыратыңдар, жылына екі рет материалдық көмек 10 АЕК мөлшерінде;
23) ауданда тұратын орта есеппен жан басына шаққандағы кірісі күнкөріс минимумынан аспайтын әлеуметтік қорғауға мұқтаж тұлғалар, -  емделу және дәрі–дәрмек алу үшін - біржолғы материалдық көмек 10 АЕК  көлемінде;
24) ауданда тұратын, орта есеппен жан басына шаққандағы кірісі күнкөріс минимумынан аспайтын, жеке шаруашылығын дамыту үшін әлеуметтік қорғауға мұқтаж деп танылған тұлғалар - біржолғы материалдық көмек 2008 жылғы желтоқсанда 100 АЕК мөлшерінде, 2011 жылдан бастап 75 АЕК мөлшерінде;
25) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
26) орта есеппен жан басына шаққандағы кірісі күнкөріс минимумынан аспайтын мектепке дейінгі жас аралығындағы балалары бар отбасылар - 31 желтоқсан жаңа жыл мерекесі қарсаңында, - біржолғы материалдық көмек 0,5 АЕК мөлшерінде;
27) 16 жасқа дейінгі жетім-балалары бар отбасылары - 31 желтоқсан – Жаңа жыл мерекесі қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 0,5 АЕК мөлшерінде;
28) 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар – 1 маусым-балаларды қорғау күні қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 0,5 АЕК мөлшерінде;
29) жұмыссыздар, – жерлеу үшін біржолғы жәрдемақы- біржолғы материалдық көмек 10 АЕК мөлшерінде;

15) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5;
16) студенты из малообеспеченных семей и оставшиеся без попечения родителей, не прошедшие по конкурсу на обладание государственным образовательным грантом или кредитом, – денежная компенсация - по факту;
17) студенты из малообеспеченных семей и оставшиеся без попечения родителей, получающие материальную помощь для оплаты обучения в высших учебных заведениях области, - на социальную помощь на проживание, питание и проезд к месту проживания (стипендия), - ежемесячная материальная помощь в размере 5000 тенге;
18) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.
19) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.;
20) пенсионеры – бывшие работники органов социальной защиты населения района ко Дню пожилых людей 1 октября, - единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
21) одинокие и одиноко проживающие пенсионеры, получающие минимальные пенсии, - ко Дню пожилых людей 1 октября, -  единовременная материальная помощь в размере 2 МРП;
22) лица, страдающие онкологическими заболеваниями, синдромом приобретенного иммунодефицита, проживающие в районе, - два раза в год материальная помощь в размере 10 МРП;
23) лица, признанные нуждающимися в социальной поддержке, со средне-душевым доходом, не превышающим прожиточного минимума, - на лечение или приобретение лекарств, - единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
24) лица, признанные нуждающимися в социальной помощи, со средне-душевым доходом, не превышающим прожиточного минимума, - на развитие личного подворья, - единовременная материальная помощь в декабре 2008 года в размере 100 МРП, с 2011 года в размере 75 МРП;
25) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.;
26) семьи, имеющие детей дошкольного возраста, не обучающихся в нулевых классах со средне-душевым доходом, не превышающим прожиточного минимума - к новогоднему празднику 31 декабря, - единовременная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
27) семьи, имеющие детей – сирот до 16 лет - к новогоднему празднику 31 декабря, - единовременная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
28) дети- инвалиды до 16 лет - ко Дню защиты детей 1 июня, -  единовременная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
29) безработные, - на единовременное пособие на погребение, -  единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;

30) ауданда тұратын Ауған соғысына қатысқандар – Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні қарсаңында - біржолғы материалдық көмек 5 АЕК мөлшерінде;
31) ауданда тұратын Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар - емделу үшін - тоқсан сайын материалдық көмек 4 АЕК көлемінде;
32) ауданда тұратын Чернобыль атом электростанциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандарға – Отанды қорғау күніне біржолғы материалдық көмек 5 АЕК мөлшерінде;
33) ауданда тұратын бас бостандығынан айыру орындарынан босағандар, сырқаттанғандар - сауықтандыруға - біржолғы материалдық көмек 10 АЕК көлемінде;
34) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
35) ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыздар ретінде тіркеуге тұрған, кәсіби дайындық пен қайта дайындықта және білікті жоғарылатуға жіберілгендер, - біржолғы материалдық көмек 5 000 мың теңге мөлшерінде;
36) ауданда тұратын, ең кіші мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлер – тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге және негізгі азық-түлікті арзандатылған бағамен сатып алу үшін, - тоқсан сайынғы материалдық көмек 2 АЕК мөлшерінде;
37) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта тұрмыс құрмаған жесір әйелдеріне – тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, - ай сайынғы материалдық көмек 1,3 АЕК мөлшерінде;
38) Ауданда тұратын, бұрынғы кәмелетке толмаған концлагерь және басқа да орындардың тұтқындары - тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, - ай сайынғы материалдық көмек 1,3 АЕК мөлшерінде;
39) ауданда тұратын Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар - тұрғын үй –коммуналдық қызметтерді төлеуге, - ай сайынғы материалдық көмек 1,3 АЕК мөлшерінде;
40) ауданда тұратын, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары - тұрғын үй үшін, - біржолғы материалдық көмек 30 АЕК мөлшерінде;
41) жалғызілікті және жалғыз тұратын жұмысқа қабілетсіз зейнеткерлер - тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, - тоқсан сайынғы материалдық көмек 2 АЕК мөлшерінде;
42) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;

30) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, проживающие в районе, – ко Дню вывода войск из Афганистана, -  единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
31) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, – на оздоровление, - ежеквартальная материальная помощь в размере 4 МРП;
32) лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - ко Дню защитников Отечества, - единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
33) лица, освободившиеся из мест лишения свободы, имеющие заболевания, проживающие в районе,- на оздоровление, - единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
34) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.;
35) лица, состоящие в качестве безработных и обучающиеся по направлению отдела занятости и социальных программ района на курсах профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации, - единовременная материальная помощь в размере 5 000 тенге;
36) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии, проживающие в районе, - на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам и на покупку по сниженным ценам основных продуктов питания, - ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
37) не вступившим в повторный брак вдовам воинов, погибшим в Великой Отечественной войне, - на погашение затрат по жилищно- коммунальным услугам, - ежемесячная материальная помощь размере 1,3 МРП;
38) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест, проживающие в районе, - на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, - ежемесячная материальная помощь размере 1,3 МРП;
39) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, – на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, - ежемесячная материальная помощь размере 1,3 МРП;
40) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на ремонт жилья, - единовременная материальная помощь в размере 30 МРП;
41) одинокие и одиноко проживающие нетрудоспособные пенсионеры  - на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, -  ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
42) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.;

43) ДЦП ауруымен ауыратындар, мүгедек балалары бар отбасылар-, біржолғы материалдық көмек 3 АЕК мөлшерінде;
44) 1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар – Мүгедектер күніне, - біржолғы материалдық көмек 3 АЕК мөлшерінде;
45) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
46) өтініш білдірген сәтте 12-15 апта жүктілік мерзімінде әйелдер – есепке уақытылы алынуын ынталандыру үшін – 10 АЕК көлемінде бір жолғы материалдық көмек;
47) жалғыз басты зейнеткерлер, көп балалы отбасылар – отын сатып алуға – 10 АЕК көлемінде бір жолғы материалдық көмек;
48) жалғыз басты зейнеткерлер, көп балалы отбасылар, жалғыз басты жұмыссыздар – азық-түлік бағасының өсуіне байланысты - 3 АЕК көлемінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
49) қант диабетімен, гипертоникалық, жүрек, психикалық аурумен  ауыратын тұлғалар, 60 жасқа толған жұмыс істемейтін ерлер мен 55 жасқа толған жұмыс істемейтін әйелдер – дәрі-дәрмек бағасының өсуіне байланысты - 2 АЕК көлемінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
50) Ауғанстандағы әскери әрекеттерге қатысқан тұлғалар – "Ауғанстаннан әскерлер шығаруға 20 жыл" медалімен марапаттауға – 2000 теңге көлемінде бір жолғы материалдық көмек;
51) жалғыз басты аналар – балалар тағамын сатып алуға – 2 АЕК көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
52) Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5;
53) ауданда тұратын амбулаторлық емделуді қолданатын ашық туберкулезбен сырқаттанғандар – азық-түлік алуға материалдық көмек 4 АЕК, ай сайын алты ай бойы;
54) ауданда тұратын амбулаторлық емделуді қолданатын ашық туберкулезбен сырқаттанғандар – облыстық тубдиспансерге жету және кері қайту жолақысына тоқсан сайын 0,5 АЕК мөлшерінде материалдық көмек;
55) ауданда тұратын Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар – тісті протездеуге біржолғы материалдық көмек мөлшері 10000 теңге;
56) ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағына ие болған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері "Казахстанская Правда" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1814 теңге мөлшерінде;
ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері "Егемен Қазақстан" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1577 теңге мөлшерінде;

43) семьи, имеющие детей- инвалидов, больных детским церебральным параличом - единовременная материальная помощь в размере 3 МРП;
44) инвалиды 1 группы и дети-инвалиды до 16 лет - ко Дню инвалида - единовременная материальная помощь в размере 3 МРП;
45) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.;
46) женщины на момент обращения со сроком беременности 12 – 15 недель - для мотивации своевременного взятия на учет, - единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
47) одинокие пенсионеры, многодетные семьи - на приобретение топлива, - единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
48) одинокие пенсионеры, многодетные семьи, одинокие безработные - в связи с ростом цен на продукты питания, - ежеквартальная материальная помощь в размере 3 МРП;
49) лица, больные сахарным диабетом, гипертоническим, сердечно- сосудистым, психическим заболеванием, мужчины, неработающие, достигшие возраста 60 лет и женщины, неработающие, достигшие возраста 55 лет- в связи с повышением цен на лекарственные препараты, - ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
50) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане - на награждение медалью "20 лет вывода войск из Афганистана", - единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
51) одинокие матери - на приобретение детского питания, - ежемесячная материальная помощь в размере 2 МРП;
52) Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5;
53) больные с активной формой туберкулеза, находящиеся на поддерживающей фазе амбулаторного лечения, проживающие в районе, - на питание, - материальная помощь в размере 4 МРП, ежемесячно в течение шести месяцев;
54) больные с активной формой туберкулеза, находящиеся на поддерживающей фазе амбулаторного лечения, проживающие в районе, – на проезд до областного противотуберкулезного диспансера и обратно, - ежеквартальная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
55) лица, принимавшие участие в ликвидации последствии катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на протезирование зубов, - единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;
56) пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на подписку газеты "Казахстанская Правда", - единовременная материальная помощь в размере 1814 тенге;
пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на подписку газеты "Егемен Қазақстан", - единовременная материальная помощь в размере 1577 тенге;

ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, атаулы әлеуметтік көмек алатындар, 1 - топ мүгедектері, бас бостандығынан айыру орындарынан босағандар, ата-аналары ата-ана құқығынан айырылған балалар, Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқан адамдар "Сарыарқа самалы" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1380 тенге мөлшерінде;
ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, атаулы әлеуметтік көмек алатындар, 1 - топ мүгедектері, бас бостандығынан айыру орындарынан босағандар, ата - аналары ата-ана құқығынан айырылған балалар, Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар, "Звезда Прииртышья" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1386 теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, тыл еңбеккерлері, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін наградталғандар, "Ленинградты қорғағаны үшін", "Мәскеуді қорғағаны үшін", "Одессаны қорғағаны үшін", "Севастопольды қорғағаны үшін", "Сталинградты қорғағаны үшін", "Киевті қорғағаны үшін", "Кавказды қорғағаны үшін", "Кеңестік Заполярьені қорғағаны үшін" КСРО ордендері мен медальдарымен наградталғандар, сондай–ақ "Блокадалық Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғалар - "Ардагер-ветеран" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 816 теңге мөлшерінде;
ауданда тұратын жетім және ата-ана қамқорлығынан айырылған жоғарғы оқу орындарының, колледждердің студенттеріне - "Регион-КZ" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 3500 тенге мөлшерінде;
57) аз қамтамасыз етілген отбасылар, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері – сандық спутниктік телерадиоарнаға қосу үшін - 22000 біржолғы материалдық көмек мөлшерінде;
58) төрт және одан да көп кәмелетке олмаған балалары бар аз қамтамасыз етілген көпбалалы отбасылар – балаларын балалар бақшасында ұстауға – 10000 теңге мөлшерінде тоқсан сайын материалдық көмек;
59) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері, оларға теңестірілген тұлғалар және Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар – Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20-жылдығы шеңберінде Астана қаласына экскурсияға бару үшін – 17 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;

пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, получатели государственной адресной социальной помощи, инвалиды 1 группы, лица, освободившиеся из мест лишения свободы, дети, родители которых лишены родительских прав, лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на подписку газеты "Сарыарка Самалы", - единовременная материальная помощь в размере 1380 тенге;
пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, получатели государственной адресной социальной помощи, инвалиды 1 группы, лица, освободившиеся из мест лишения свободы, дети, родители которых лишены родительских прав, лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на подписку газеты "Звезда Прииртышья", - единовременная материальная помощь в размере 1386 тенге;
участники и инвалиды Великой Отечественной войны, труженники тыла, награжденные за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, награжденные орденами и медалями СССР "За оборону Ленинграда", "За оборону Москвы", "За оборону Одессы", "За оборону Севастополя", "За оборону Сталинграда", "За оборону Киева", "За оборону Кавказа", "За оборону Советского Заполярья", а также лица, имеющие знак "Жителю блокадного Ленинграда", - на подписку газеты "Ардагер - ветеран", - единовременная материальная помощь в размере 816 тенге;
студенты ВУЗов, колледжей из числа круглых сирот и оставшихся без попечения родителей, проживающие в районе, - на подписку газеты "Регион KZ", - единовременная материальная помощь в размере 3500 тенге;
57) малообеспеченные семьи, участники и инвалиды Великой Отечественной войны - для подключения цифрового спутникового телерадиовещания, - единовременная материальная помощь в размере 22000 тенге;
58) малообеспеченные многодетные семьи, имеющие четверых и более несовершеннолетних детей – на содержание ребенка в детском саду – ежеквартальная материальная помощь в размере 10000 тенге;
59) участники и инвалиды Великой Отечественной войны, лица, приравненные к ним и лица, проработавшие не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – для экскурсии в город Астану в рамках празднования 20-летия независимости Республики Казахстан – единовременная материальная помощь в размере 17 МРП;

60) Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар – 9 мамыр – Жеңіс күні мерекесіне орай – 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
61) өрт, апат және техногендік құбылыс салдарынан зиян шеккен, кірісі күнкөріс минимумынан аспайтын, аз қамтамасыз етілген отбасылардағы тұлғалар үшін – құрылыс материалдарын алу үшін – 100 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009.05.22 N 144/5; 2009.12.11 N 338/12; 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
3. Әлеуметтік төлемдер тағайындау тәртібі
3. Нұсқаулықтың 2 – тармағында көрсетілген азаматтар санаттарына әлеуметтік төлемдер мынадай жолмен жүргізіледі:
1) әлеуметтік төлемдер 1), 2), 3), 4), 5), 6), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57),  58), 59), 60), 61) тармақшаларда көрсетілген санаттағыларға.
2) мерзімді басылымдарға жазылу 13 - тармақшада көрсетілген санаттағыларға;
3) жаңа жылдың сыйлықтары 26) 27) тармақшаларда көрсетілген санаттағыларға;
4) Сыйлықтар 7), 28), 45) тармақшаларда көрсетілген санаттағыларға.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009.05.22 N 144/5: 2009.12.11 N 338/12: 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
4. Әлеуметтік төлемдер мен әлеуметтік көмектің басқа түрлері құқығы бар тұлғалар үшін 1) 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 31), 32), 33), 38), 39), 40) - тармақшаларда көрсетілген санаттағылар үшін – Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының және оларға теңелгендерді әлеуметтік қорғау мен жеңілдік жөніндегі" Заңына сәйкес;
2) 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 34), 35), 36), 37), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) - тармақшаларда көрсетілген санаттағылар үшін - 6.451.007.000 бюджеттік бағдарламасы негізінде тағайындалады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009.05.22 N 144/5; 2009.12.11 N 338/12: 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

60) лица, проработавшие не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – к празднованию Дня Победы 9 Мая – единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
61) лица из малообеспеченных семей, пострадавшие вследствие пожара, стихийных и техногенных явлений, доход в которых не превышает прожиточного минимума - на приобретение строительных материалов - единовременная материальная помощь в размере 100 МРП.
Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.05.2009 N 144/5;   11.12.2009 N 338/12; 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Порядок назначения социальных выплат
3. Назначение социальных выплат категориям граждан, указанным в пункте 2 Инструкции, производится путем предоставления:
1) социальных выплат – категориям, указанным в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 8), 9), 10), 11), 12), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25),30), 31), 32), 33),34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61);
2) подписки на периодические издания - категориям, указанным в подпункте 13);
3) новогодних подарков – категориям, указанным в подпункте 26), 27);
4) подарочные наборы - категориям, указанным в подпункте 7), 28), 45).
Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.05.2009 N 144/5; 11.12.2009 N 338/12; 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Социальные выплаты и другие виды социальной помощи для лиц, имеющих на них право, назначаются:
1) для категорий, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 31), 32), 33), 38), 39), 40) - в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним";
2)для категорий, указанных в подпунктах 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 34), 35), 36), 37), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) - на основании бюджетной программы 6.2.451.007.000.
Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.05.2009 N 144/5; 11.12.2009 N 338/12; 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Әлеуметтік төлемдерді және әлеуметтік
көмектердің басқа түрлерін төлеу
үшін қажетті құжаттар тізбесі
5. Нұсқаулықтың 2 тармағында көрсетілген аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді және әлеуметтік төлемдердің басқа түрлерін тағайындау үшін мынадай құжаттар қажет:
1) 1), 2), 3), 4), 5), 6), 30), 31), 32), 37), 38), 39), 40) - тармақшаларда көрсетілген санаттағылар үшін ӘЖК зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың Павлодар аудандық бөлемшесінің тізіміне сәйкес осы әлеуметтік төлемге құқылы жеке тұлғаның өтініші, жеке басының куәлігінің көшірмесі, тұрғылықты жерден анықтама; табысын есепке алмағандағы мәртебе куәлігі;
2) 13) тармақшада көрсетілген санаттар үшін ауылдар мен ауылдық округтердің тізіміне, зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың Павлодар аудандық бөлімшесінің табысты есепке алмаған тізіміне сәйкес;
3) 7), 8), 9), 10), 11), 12), 21), 36), 41), 44), 45) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың Павлодар аудандық бөлімшесінің, ауылдар мен ауылдық округтердің табысты есепке алмаған тізіміне сәйкес;
4) 14) тармақшадағы көрсетілген санаттар үшін - СТТН көрсетілген, осы әлеуметтік төлемге құқылы жеке адамның, немесе науқастың жанындағы адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке адамның немесе науқастың жанындағы адамның жеке басының куәлігінің көшірмесі, емделу өткенін растайтын үзінді көшірме, авиабилеттерді қоспағанда, науқастың және оның жанындағы адамның екі шетке пайдаланған билеттері;
5) 15) – тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, жеке басының куәлігінің көшірмесі, санаторийде санаторлық-курорттық емделудің қажеттілігін растайтын медициналық мекемеден анықтаманың көшірмесі, табысты есепке алмаған "Құрметті азамат" атағын алғанын дәлелдейтін құжаттың көшірмесі;
6) 16) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, жеке басының куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округтер мен ауыл әкімі аппаратының комиссиясы өткізген өтініш берушінің тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын зерттеу актісі, студенттің жоғары оқу орнымен үш жақты келісім-шарттың көшірмесі, ҰБТ-тің қорытындысы бойынша сертификаты, күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын табысты есептегенде;
7) 17) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің тізіміне сәйкес;

4. Перечень необходимых документов
для назначения социальных выплат
5. Для назначения социальных выплат и других видов социальной помощи отдельным категориям граждан района, указанным в пункте 2 Инструкции, необходимы следующие документы:
1) для категорий, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 30), 31), 32), 37), 38), 39), 40), - согласно списка Павлодарского районного отделения Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий, заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, копия документа, удостоверяющего его статус - без учета дохода;
2) для категорий, указанных в подпункте 13) - согласно списков сельских округов и сел; списка Павлодарского районного отделения Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий - без учета дохода;
3) для категорий, указанных в подпунктах 7), 8), 9), 10), 11), 12), 21), 36), 41), 44), 45) - согласно списка Павлодарского районного отделения Государственного центра по назначению и выплате пенсий и пособий, список сельских округов и сел - без учета дохода;
4) для категории, указанной в подпункте 14) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, или лица, сопровождающего больного, копия книги регистрации граждан, направление Департамента здравоохранения, проездные билеты в оба конца на больного и лица, его сопровождающего, исключая авиабилеты, выписка из истории болезни, копия удостоверения личности - без учета дохода;
5) для категории, указанной в подпункте 15) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, копия справки с медицинского учреждения, подтверждающую необходимость в санаторно-курортном лечении, копия документа, подтверждающего факт получения звания "Почетный гражданин" - без учета дохода;
6) для категорий, указанных в подпункте 16) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенного комиссией аппарата акима сельского округа, села, копия трехстороннего договора студента с высшим учебным заведением, сертификат по итогам ЕНТ, с учетом дохода не превышающим размера прожиточного минимума;
7) для категорий, указанных в подпункте 17) - согласно списка отдела занятости и социальных программ, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;

8) 18) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін Павлодар ауданы қорғаныс жөніндегі бөлімнің тізіміне сәйкес, СТТН көрсетілген, осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округтер мен ауыл әкімі аппаратының комиссиясы өткізген өтініш берушінің тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын зерттеу актісі, отбасының барлық мүшелерінің күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын табысы көрсетілген анықтама;
9) 19) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін СТТН көрсетілген, осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар жеке адамның өтініші, оперативті емделудің қажеттілігін растайтын медициналық мекеме анықтамасының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округтер мен ауыл әкімі аппаратының комиссиясы өткізген өтініш берушінің тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын зерттеу актісі, күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын табысты есептегенде;
10) 20) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін табысты есептемеген жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің тізіміне сәйкес;
11) 22) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін СТТН көрсетілген, осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар жеке адамның өтініші, тұрғылықты жерден анықтама, табысы есептелмеген облыстық туберкулезға қарсы диспансерден анықтама;
12) 23), 24), 25) - тармақшаларда көрсетілген санаттағылар үшін СТТН көрсетілген, осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округтер мен ауыл әкімі аппаратының комиссиясы өткізген өтініш берушінің тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын зерттеу актісі, күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын табысты есептегенде;
13) 26) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін ауылдық округтердің тізіміне сәйкес, ауылдық округтердің адрестік әлеуметтік көмек комиссиясы отырысының хаттамасынан көшірме күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын табысты есептегенде;
14) 27) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – аудандық білім беру бөлімінің тізіміне сәйкес, табысты есептемегенде;
15) 28) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық бөлімшесінің табысты есепке алмаған тізіміне сәйкес;
16) 29) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін осы әлеуметтік төлемдер алуға СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі, өлім туралы анықтама, өлім туралы куәліктің көшірмесі табысы есептелмеген;
17) 33) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі, аудандық ішкі істер бөлімінен анықтама, кірістерді есепке алусыз;

8) для категории, указанной в подпункте 18) - согласно списка отдела по делам обороны Павлодарского района, заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенного комиссией аппарата акима сельского округа, села, с указанием доходов всех членов семьи с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
9) для категорий, указанных в подпункте 19) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия справки с медицинского учреждения, подтверждающую необходимость в оперативном лечении, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенного комиссией аппарата акима сельского округа, села, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
10) для категории, указанной в подпункте 20) - согласно списка районного отдела занятости и социальных программ - без учета дохода;
11) для категории, указанной в подпункте 22) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия удостоверения личности, справка с места жительства, справка с областного противотуберкулезного диспансера - без учета дохода;
12) для категорий, указанных в подпунктах 23), 24), 25) -  заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенного комиссией аппарата акима сельского округа, села, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
13) для категории, указанной в подпункте 26) - согласно списка сельских округов, копии протокола заседания адресной социальной комиссии сельских округов с учетом дохода , не превышающим размера прожиточного минимума;
14) для категорий, указанной в подпункте 27) - согласно списка районного отдела образования - без учета дохода;
15) для категории, указанной в подпункте 28) - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий - без учета дохода;
16) для категории, указанной в подпункте 29) - заявление лица, обратившегося на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, справки о смерти, копия свидетельства о смерти - без учета дохода;
17) для категории, указанной в подпункте 33) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, справка с РОВД - без учета дохода;

18) 34) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі, білім департаментінен ауылдық жерге жұмысқа жіберілгені туралы бұйрық; жұмысқа алу туралы аудандық білім бөлімінің немесе мектептің бұйрығы, кірісті есептемеген;
19) 35) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін табысты есепке алмаған жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің тізіміне сәйкес;
20) 42) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін ауылдар мен ауылдық округтердің тізімдері, осы әлеуметтік жәрдемақыға құқығы бар СТТН көрсетілген, жеке адамның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке басы куәлігінің көшірмесі, кірісті есептемеген ауылдар мен ауылдық округтер әкімдерінің қолдаухаты;
21) 43) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін кірісті есептемеген, ауылдық дәрігерлер амбулаторияларымен келісілген ауылдар мен ауылдық округтердің тізімдеріне сәйкес;
22) 46) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - осы әлеуметтік  көмек алуға құқығы бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, аяғы ауыр мерзімі туралы медициналық мекеменің анықтамасы, кірістерді есепке алусыз;
23) 47) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - осы әлеуметтік  көмек алуға құқығы бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, кірістердің барлық түрі (зейнетақы, еңбекақы, жәрдемақы және т.б.), ауылдық округтер мен ауыл әкімі аппаратының комиссиясы өткізген өтініш берушінің тұрғын үй-тұрмыстық жағдайды зерттеу актісі,  күнкөрістің ең төменгі деңгейінен аспайтын кірісті есепке алумен;
24) 48) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін - ауылдық округтер мен ауылдардың тізіміне сәйкес жалғыз басты зейнеткерлер үшін, жұмыспен қамту секторының тізіміне сәйкес жалғыз басты жұмыссыздар үшін, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың  аудандық филиалының тізіміне сәйкес көп балалы аналар үшін, кірісті есепке алусыз;
25) 49) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - осы әлеуметтік  көмек алуға құқығы бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, медициналық мекеменің анықтамасы, кірістерді есепке алусыз;
26) 50) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - Зейнетақы төлеу  жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес,  кірісті есепке алусыз;
27) 51) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - осы әлеуметтік  көмек алуға құқығы бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, бала туу туралы куәлік, кірістерді есепке алусыз;

18) для категории, указанной в подпункте 34) - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, приказ Департамента образования о направлении на работу в сельскую местность; приказ районного отдела образования или школы о принятии на работу - без учета дохода;
19) для категории, указанной в подпункте 35) - согласно списка районного отдела занятости и социальных программ - без учета дохода;
20) для категорий, указанных в подпункте 42) - списки сельских округов и сел, заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату с указанием РНН, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, ходатайство акимов сельских округов и сел  - без учета дохода;
21) для категории, указанной в подпункте 43) - согласно списков сельских округов и сел, согласованных с сельскими врачебными амбулаториями - без учета дохода;
22) для категории, указанной в подпункте 46), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копия документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка медицинского учреждения о сроке беременности - без учета дохода;
23) для категорий, указанных в подпункте 47), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копия документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, все виды доходов (пенсия, заработная плата, пособия и т.д.), акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенный комиссией аппарата акима сельских округов и сел, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
24) для категорий, указанных в подпункте 48), - для одиноких пенсионеров - согласно списка сельских округов и сел, для одиноких безработных - согласно списка сектора занятости, для многодетных матерей - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий - без учета дохода;
25) для категорий, указанных в подпункте 49), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копия документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка медицинского учреждения - без учета дохода;
26) для категории, указанной в подпункте 50), - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий - без учета дохода;
27) для категории, указанной в подпункте 51), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копия документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, свидетельство о рождении ребенка - без учета дохода;

28) 52) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - ауылдық округтер мен ауылдардың тізіміне сәйкес, тегін, атын, әкесінің атын көрсетумен, СТТН, есеп шоты, мал дәрігері куәландырған ірі қара малды ұрықтандыру нәтижесі туралы анықтама, жеке ауласының болуы туралы анықтама, кірісті есепке алусыз;
29) 53) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, табыс есебінсіз облыстық туберкулезге қарсы диспансерден анықтама;
30) 54) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, табыс есебінсіз облыстық туберкулезге қарсы диспансерден анықтама;
31) 55) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, мәртебені куәландыратын құжат, табыс есебінсіз протездеуді қажет ететіндігі туралы медициналық мекемеден анықтама;
32) 56) тармақшада көрсетілген санаттар үшін табыс есебінсіз ауылдық округ және ауылдардың тізіміне, зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының Павлодар аудандық бөлімшесінің тізіміне сәйкес;
33) 57) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – аз қамтамасыз етілген отбасыларға – табысын ескере отырып ауылдық округтердің тізіміне сәйкес, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері, оларға теңестірілген тұлғалар және Ұлы Отан соғысы жылдары кемінде алты ай жұмыс істеген тұлғалар үшін – табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
34) 58) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқылы жеке тұлғаның өтініші, жеке басы куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округ және ауыл әкімі аппаратының комиссиялары өткізген өтініш иесінің тұрғын үй–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, күнкөріс минимумынан аспайтын кірісін ескере отырып;
35) 59) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін - табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
36) 60) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – табысын ескерусіз зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың аудандық филиалының тізіміне сәйкес;
37) 61) тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – осы әлеуметтік көмекке құқылы жеке тұлғаның өтініші, жеке басы куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауылдық округ және ауыл әкімі аппаратының комиссиялары өткізген өтініш иесінің тұрғын үй–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, күнкөріс минимумынан аспайтын кірісін ескере отырып
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009.05.22 N 144/5; 2009.12.11 N 338/12; 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

28) для категории, указанной в подпункте 52), - согласно списка сельских округов и сел, с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, лицевого счета, справка о результате осеменения крупного рогатого скота, заверенная ветеринарным врачом, справка о наличии личного подворья - без учета дохода;
29) для категории, указанной в подпункте 53), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка с областного противотуберкулезного диспансера, без учета дохода;
30) для категории, указанной в подпункте 54), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка с областного противотуберкулезного диспансера, без учета дохода;
31) для категории, указанной в подпункте 55), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, документ удостоверяющий его статус, справка с медицинского учреждения о нуждаемости в протезировании, без учета дохода;
32) для категории, указанной в подпункте 56), - согласно списков сельских округов и сел, списка Павлодарского районного отделения государственного центра по назначению и выплате пенсии и пособий, без учета дохода;
33) для категорий, указанных в подпункте 57) - для малообеспеченных семей - согласно списка сельских округов и сел с учетом дохода, для участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных к ним и лиц, проработавших не менее шести месяцев в годы Великой Отечественной войны – согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
34) для категории, указанной в подпункте 58) - заявление лица, имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность получателя, копия РНН, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенный комиссией аппарата акима сельских округов и сел, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума;
35) для категорий, указанных в подпункте 59) - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
36) для категории, указанной в подпункте 60) - согласно списка районного филиала Государственного центра по выплате пенсий, без учета дохода;
37) для категории, указанной в подпункте 61) - заявление лица, имеющего право на данную социальную помощь, копия документа, удостоверяющего личность получателя, копия РНН, копия книги регистрации граждан, акт обследования жилищно-бытовых условий заявителя, проведенный комиссией аппарата акима сельских округов и сел, с учетом дохода, не превышающим размера прожиточного минимума
Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.05.2009 N 144/5; 11.12.2009 N 338/12; 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

5. Есеп және есеп беру
6. Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5.
Ескерту. 5 тармақ алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Нұсқаулықтың 2 тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) тармақшаларында көрсетілген әлеуметтік өтемақылар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен қажетті құжаттарды қоса берген азаматтардың өтініштері негізінде жеке есеп шоттарына аудару жолымен аудандық пошта байланысы арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009.05.22 N 144/5; 2009.12.11 N 338/12; 2011.05.03 N 100/5 (жарияланған күннен кейін он календарлық күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
8. Тоқсан сайын, есеп беретін тоқсанның 5-не қарай, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі аудандық экономика және қаржы бөліміне әлеуметтік төлемдердің уақытында қамтамасыз ету жөнінде атқарылған жұмыстар туралы ақпарат береді.
9. Бастапқы құжаттар (хаттама, зерттеу актілер, анықтамалар, қолдау хаттар және т.б.) аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде 3 жыл бойы сақталады.
Ескертулер:
АЕК – айлық есептік көрсеткіш
ӘЖК - әлеуметтік жеке код
СТТН – салық тіркеушінің тіркеу нөмірі
ЗТЖМО – зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық
АІІБ – аудандық ішкі істер бөлімі
ҰБТ – ұлттық бірыңғай тестілеу
Павлодар әкімдігінің
2008 жылғы 5 желтоқсан
N 422/12 қаулысына
қосымша
Павлодар ауданы әкімдігінің күші
жойылған қаулыларының тізбесі
1. Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2006 жылғы 7 наурызда N 12-11-23 тіркелген, 2006 жылғы 9 наурыздағы N 10 (7558) "Нива" газетінде жарияланған, енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен.
2. Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 18 сәуірдегі "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы"  N 65/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 138/4 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2006 жылғы 20 сәуірде N 12-11-25 тіркелген, 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 17 (7565) "Нива" газетінде жарияланған.

5. Учет и отчетность
6. Исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03 мая 2011 года N 100/5.
Сноска. Пункт 6 исключен постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Социальные выплаты, указанные в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61)  пункта 2 Инструкции, будут производиться районным отделом занятости и социальных программ на основании заявлений граждан с приложением необходимых документов путем зачисления на лицевые счета через районный узел почтовой связи.
Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарского района Павлодарской области от 22.05.2009 N 144/5; 11.12.2009 N 338/12; 03.05.2011 N 100/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным, районный отдел занятости и социальных программ предоставляет информацию о выполненной работе по обеспечению своевременности социальных выплат в районный отдел экономики и бюджетного планирования.
9.Первичные документы (протокол, акты обследования, справки, ходатайства и т.д.) хранятся в районном отделе занятости и социальных программ в течение трех лет.
Примечание:
МРП- месячный расчетный показатель
СИК - социальный индивидуальный код
РНН - регистрационный номер налогоплательщика
ГЦВП - государственный центр по выплате пенсии и пособий
РОВД - районный отдел внутренних дел
ЕНТ - единое национальное тестирование
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 5 декабря 2008 года
N 422/12
Перечень
постановлений акимата Павлодарского
района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-23, опубликовано в газете "Нива" от 9 марта 2006 года N 10 (7558).
2. Постановление акимата района от 18 апреля 2006 года N 138/4 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-25, опубликованное в газете "Нива" от 27 апреля 2006 года N 17 (7568).

3. Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 525/12 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2006 жылғы 20 сәуірде N 12-11-33 тіркелген, 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 49 (7597) "Нива" газетінде жарияланған.
4. Аудан әкімдігінің 2007 жылғы 8 маусымдағы "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 208/6 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2006 жылғы 13 маусымда N 12-11-60 тіркелген, 2007 жылғы 14 маусымдағы N 24 (7624) "Нива" газетінде жарияланған.
5. Аудан әкімдігінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" N 291/9 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 18 қыркүйекте N 12-11-65 тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйектегі N 38 (7638) "Нива" газетінде жарияланған.
6. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 1 ақпандағы "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" N 38/2 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 14 ақпанда N 12-11-90 тіркелген, 2008 жылғы 28 ақпандағы N 9 (7661) "Нива" газетінде жарияланған.
7. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 6 тамыздағы "Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 27 ақпандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 65/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 305/8 қаулысы, Павлодар ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 27 тамызда N 12-11-98 тіркелген, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі N 36 (7688) "Нива" газетінде жарияланған.

3. Постановление акимата района от 1 декабря 2006 года N 525/12 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-33, опубликовано в газете "Нива" от 7 декабря 2006 года N 49 (7597).
4. Постановление акимата района от 8 июня 2007 года N 208/6 "О внесении изменения в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-60, опубликовано в газете "Нива" от 14 июня 2007 года N 24 (7624).
5. Постановление акимата района от 12 сентября 2007 года N 291/9 " О внесении дополнений в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-65, опубликовано в газете "Нива" от 20 сентября 2007 года N 38 (7638).
6. Постановление акимата района от 1 февраля 2008 года N 38/2 "О внесении дополнений и изменений в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-90,опубликовано в газете "Нива" от 28 февраля 2008 года N 9 (7661).
7. Постановление акимата района от 6 августа 2008 года N 305/8 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 27 февраля 2006 года N 65/2 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-98, опубликовано в газете "Нива" от 4 сентября 2008 года N 36(7688).