Көшпелі сауданы жүзеге асыратын сауда қызметінің субъектілеріне арнайы бөлінген орындарды белгілеу
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 26 мамырдағы N 114 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 маусымда N 13-6-92 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 03.04.2013 N 119 қаулысымен
«Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, «Ішкі сауда ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 317 қаулысына сәйкес, тұтынушылық мұқтаждылықты қанағаттандыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес көшпелі сауданы жүзеге асыратын сауда қызметінің субъектілеріне арнайы бөлінген орындары белгіленсін.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Т. Мұқашевқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                        В. Бубенко
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 26 мамырдағы
№ 114 қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыратын сауда қызметінің  субъектілеріне арналған орындар
Ескерту. Косымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010.04.19 N 163 Қаулысымен
Селолық округтің атауы
Көшпелі сауданы жүзеге асыратын сауда қызметінің субъектілеріне бөлінген орындар
Корнеевка
ЖК А.П.Гвоздевтің базар аумағы, Октябрьская көшесі мекен-жайы бойынша (келісім бойынша)
Явленка
Тимофеев көшесі № 19«а»
Шалабаев көшесі 40«а»

Определение специально отведенных мест субъектам торговой деятельности, осуществляющих выездную торговлю
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2008 года N 114. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 25 июня 2008 года N 13-6-92. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 119
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 119
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан «О регулировании торговой деятельности», постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 317 «Об утверждении Правил внутренней торговли», в целях удовлетворения потребительских нужд акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для субъектов торговой деятельности, осуществляющих выездную торговлю, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мукашева М.Т.
Аким района                                В. Бубенко
Приложение
к постановлению акимата района
от 26 мая 2008 года № 114
Места для субъектов торговой деятельности,
осуществляющих выездную торговлю
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Есильского района Северо-казахстанской области от 19.04.2010 N 163
Наименование сельского округа
Места определения для субъектов торговой деятельности, осуществляющих выездную торговлю
Корнеевский
территория рынка ИП Гвоздева А.П., по адресу улица Октябрьская (по согласованию)
Явленский
улица Тимофеева № 19«а»
улица Шалабаева 40«а»