"Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша әлеуметтік төлемді қажет ететін азаматтардың жекелеген санаттарына тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 4 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 ақпанда N 13-12-56 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 13 қарашада N 217 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009.11.13 N 217 Қаулысымен
«Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 Қазақстан Республикасының Үкіметінің қаулысына сәйкес, аудандық бюджетінен қаржыландыратын мемлекеттік органдарымен мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын көтеру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін «Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша әлеуметтік төлемді қажет ететін азаматтардың жекелеген санаттарына тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет көрсету жөнінде қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау экономикалық сұрақтары және ауыл шаруашылығы жөнінде аудан әкімінің орынбасары И.В. Циммерманға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Жұмабеков
Аудан әкімдігінің 2008 жылғы
14 қаңтардағы № 4 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты «Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша әлеуметтік төлемді қажет ететін азаматтардың жекелеген санаттарына тағайындау және төлеу»
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің анықтамасы: «Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша әлеуметтік төлемді қажет ететін азаматтардың жекелеген санаттарына тағайындау және төлеу».
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылар және мүгедектеріне әлеуметтік көмекті беру.
2) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына тіс протездеуге әлеуметтік көмек беру.
3) Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру.
4) Белсенді туберкулҰзбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандырумен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмекті беру.
5) Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық–курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі – жарым-жартылай автоматтандырылған.

Об утверждении стандарта государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Постановление Акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2008 N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 11 февраля 2008 года N 13-12-56. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2009 года N 217
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13.11.2009 г N 217
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», в целях повышения качества оказания государственных услуг государственными органами, финансируемыми из районного бюджета, акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», предоставляемой государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по экономическим вопросам и сельскому хозяйству Циммерман И.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жумабеков
Утвержден
постановлением акимата района
14 января 2008 года № 4
Стандарт оказания государственной услуги
«Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»:
1) Предоставление адресной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
2) Предоставление социальной  помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
3) Предоставление социальной помощи отдельным категориям граждан;
4) Оказание социальной помощи для обеспечения дополнительного питания гражданам, больным активным туберкулезом;
5) Предоставление социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.

3. Мемлекеттік қызметтер мына негіздерінде көрсетіледі:
1) 2001 жылғы 28 тамыздағы № 78 Тимирязев ауданының әкімдігінің «Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына атаулы әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы» қаулысы 2001 жылғы 13 қыркүйекте № 444 Солтүстік Қазақстан әділет басқармасында тіркелген;
2) «Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына тіс протездеуге әлеуметтік көмек беру Ережесін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі № 71 қаулысы, 2006 жылғы 18 сәуірінде № 1619 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет Департаментінде тіркелген.
3) «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру Ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 15 наурыздағы № 76 Тимирязев ауданы әкімдігінің № 76 қаулысы, 2005 жылы 31 наурыздағы № 1559 Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде тіркелген.
4) «Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандырумен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облыс әкімдігінің 2006 жылғы 2 мамырдағы № 89 қаулысы 2006 жылы 18 мамырдағы № 1623 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде тіркелген.
5) «Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық–курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру Ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 15 наурыздағы № 75 Тимирязев ауданы әкімдігінің қаулысы 2005 жылғы 30 наурыздағы № 1557 Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде тіркелген.
Осы мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынатын мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе басқа да субъектілердің атауы:
«Тимирязев ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі,1, ro_timir@mail.online.kz.
Тұтынушы алуға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу формасы (нәтижесі):
алушылардың ашық шоттарына сомаларды тағайындау;
арызданушыға әлеуметтік көмекті тағайындау немесе одан бас тарту туралы хабарлама.
әлеуметтік көмекті тағайындау немесе одан бас тарту туралы шешім.
Мемлекеттік қызмет көрсетіледі мыналарға:
«Ұлы Отан соғысының қатысушылар және мүгедектеріне әлеуметтік көмекті беру» қызметіне - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға.
«Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына тіс протездеуге әлеуметтік көмек беру» қызметіне – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне
«Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру» қызметіне - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскерлердің жесір қалған, қайта тұрмыс құрмаған әйелдерге, жасөспірімдер жасында қамалуда болғандар және Ұлы Отан соғысы жылдары тылдарда адал еңбек еткен және мінсіз әскери қызметті атқарғандар үшін, Бұрынғы Социалистік Республикалар Кеңестік Одағының ордендері мен медальдарымен марапатталғандарға.
«Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандырумен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмекті беру» қызметіне – туберкулезге қарсы мекемелерде диспансерлық есепте тұрған, белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарға.
«Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық–курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру» қызметіне - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскерлердің жесір қалған, қайта тұрмыс құрмаған әйелдерге, қаза тапқан әскерлердің отбасыларына, тылда адал еңбек еткен және мінсіз әскери қызметті атқарған азаматтарға және барлық санаттардағы мүгедектерге.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:

3. государственная услуга оказывается на основании:
1) постановления акимата Тимирязевского района от 28 августа 2001 года № 78 « О порядке оказания адресной социальной помощи для участников и инвалидов Великой Отечественной войны», зарегистрированного в управлении юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2001 года № 444;
2) постановления акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2006 года № 71 « Об утверждении правил предоставления  социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны», зарегистрированного в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 18 апреля 2006 года № 1619;
3) постановления акимата Тимирязевского района от 15 марта 2005 года № 76 « Об утверждении Правил предоставления социальной помощи отдельным категориям граждан», зарегистрированного в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2005 года № 1559;
4) постановления акимата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2006 года № 89 « Об утверждении Правил оказания социальной помощи для обеспечения дополнительного питания гражданам, больным активным туберкулезом», зарегистрированного в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 18 мая 2006 года № 1623;
5) постановления акимата Тимирязевского района от 15 марта 2005 года № 75 « Об утверждении правил предоставления социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан», зарегистрированного в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2005 года № 1557.
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих государственную услугу:
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», адрес: Северо-Казахстанская область, село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1. ro- timir@mail.online/kz.
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель является:
1) зачисление суммы на открытые счета получателей;
2) уведомление о назначении, либо об отказе в назначении социальной помощи заявителю;
3) решение о назначении социальной помощи либо об отказе в ее назначении.
6. Данная государственная услуга оказывается:
1) услуга «Предоставление адресной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны»- участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам приравненных к ним;
2) услуга «Предоставление социальной  помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны» - участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
3) услуга «Предоставление социальной помощи отдельным категориям граждан» - участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненных к ним, вдовам погибших воинов, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу врага в годы Великой Отечественной войны, постоянно проживающим на территории района;
4) услуга «Оказание социальной помощи для обеспечения дополнительного питания гражданам, больным активным туберкулезом»- гражданам, больным активным туберкулезом, состоящим на диспансерном учете в противотуберкулезных учреждениях;
5) услуга «Предоставление социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан» - участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненных к ним, вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, семьям погибших военнослужащих, гражданам, трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу и инвалидам всех категорий.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:

1) Тұтынушыларға қажетті құжаттарды берген күннен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері (тіркеу, талон алу күнінен бастап т. б.): 10 күн құрайды
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің максималды уақыты (тіркеліп талон алған уақыттан бастап т.б.): 30 минут құрайды;
3) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің максималды уақыты 40 минут құрайды.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету: «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем төлеу» бағдарламасы бойынша әлеуметтік төлемді тағайындау және төлеу тегін көрсетіледі.
9. «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем төлеу» бағдарламасы бойынша әлеуметтік төлемді тағайындау және төлеу мемлекеттік қызмет көрсетулердің:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылар және мүгедектеріне әлеуметтік көмекті беру;
2) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына тіс протездеуге әлеуметтік көмек беру;
3) азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру;
4) белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандырумен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмекті беру;
5) Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық–курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру стандарттары аудандық «Нива» газетінде жарияланады Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй,№ 3, 4 кабинеттер мекен-жайы бойынша орналасқан «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жайында стенд орналастырылады. Қызмет осы мекенжай бойынша көрсетіледі.
10. Жұмыс кестесі: күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, үзіліс 13-00- ден 14-00-ге дейін, алдын ала жазылу талап етілмейді.
11. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің жайында қызмет көрсетіледі. 3,4 кабинеттерінде креслолар, орындықтар бар, өтініштердің үлгілерімен ақпараттық стендтер ұйымдастырылған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш беруші мына құжаттарды тапсырады:
1) «Ұлы Отан соғысының қатысушылар және мүгедектеріне әлеуметтік көмекті беру» қызметі үшін:
белгіленген үлгідегі өтініш;
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының немесе оларға теңестірілген тұлғалардың куәліктерінің көшірмесі;
зейнетақы аударылатын сақтау кітапшасы;
жеке куәліктің көшірмесі;
2) «Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына тіс протездеуге әлеуметтік көмек беру» қызметі үшін:
белгіленген үлгідегі өтініш;
жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
мәртебесін куәландыратын құжаттың көшірмесі;
тұратын орнын растайтын құжаттың көшірмесі;
тіс протездеген бағасы туралы мекемеден есеп-фактурасы.

1) Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.д.) составляют 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и т.п.) составляет 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов составляет 40 минут.
8. Государственная услуга «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» предоставляется бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» публикуется в районной газете «Нива», размещается на стенде в помещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», находящегося по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, кабинет 3. Услуга оказывается по этому же адресу.
10. График приема заявителей: ежедневно, с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, перерыв с 13 часов до 14 часов. Предварительная запись не требуется.
11. Услуга оказывается в помещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района». В кабинетах 3, 4 имеются столы, стулья, информационные стенды с образцами заявлений
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет следующие документы:
1) для услуги «Предоставление адресной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны»:
заявление установленного образца;
копию удостоверения инвалида, участника Великой Отечественной Войны или лица, приравненного к ним;
сберегательную книжку, на счет которой зачисляется пенсия;
копию удостоверения личности.
2) для услуги «Предоставление социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны»:
заявление установленной формы;
копия документа, удостоверяющего личность;
копия документа, удостоверяющего статус;
копия документа, подтверждающего место жительство;
счет-фактуру от организации о стоимости зубопротезирования.

3) «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру» қызметі үшін:
белгіленген үлгідегі өтініш;
жеке куәліктің көшірмесі;
қасиет санатына керек–жарағын растайтын құжаттардың көшірмелері.
4) «Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандырумен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмекті беру» қызметі үшін:
жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
тұратын орнын растайтын құжаттың көшірмесі;
белсенді топ жөнінде диспансерлық есепте тұратын жайында туберкулезге қарсы мекеменің анықтамасы.
5) «Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық–курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру» қызметі үшін:
белгіленген үлгідегі өтініш;
жеке куәліктің көшірмесі;
жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
санаторлық-курорттық емделуге қажеттілігі туралы медициналық мекеменің қорытындысы;
арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушының статусын растайтын туралы зейнетақы және жәрдем төлеу жөнінде мемлекеттік орталықтың аудандық филиалынан анықтама
13. Бланктар Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1, № 3 кабинетте мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде беріледі.
14. Қажетті құжаттардың толық пакетімен арыз Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1, № 3 кабинет мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызмет алу үшін керек құжаттарды тапсырған өтінушіге орындалу мерзімі және алынған датасымен арызданушының орындалу мерзімі және алынған датасымен үзінді талоны беріледі.
16. Хабарлама поштамен жіберіледі немесе Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй, № 3 кабинетте мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жеке қатынасқанда табыстайды.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін себеп болған негіздердің толық тізбесін көрсету.
1) жан басына шаққандағы орташа табыстың сәйкес мерзімнің бір айындағы кедейшілік шегі мөлшерінен асуы;
2) толық емес құжаттардың жиынтығын тапсырғаны.
3. Жұмыс принципі
18. Мемлекеттік қызмет көрсетулерді пайдалануға арызданған азаматтар:
1) бөлім мамандарының әдептілігіне, жауапкершілігіне және кәсібилігіне;
2) белгіленген үлгідегі өтінішті және оған қоса берілген бланктерді тегін алуға;
3) тоқсансайын тағайындалған төлемдерді банктік шоттарына аударылғанына арқа сүйей алады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандарттың қосымшасында көрсетілген сапалылық пен қол жеткізушілік
көрсеткіштерімен өлшенеді.

3) для услуги «Предоставление социальной помощи отдельным категориям граждан»:
заявление установленного образца;
копии удостоверения личности;
копии документов, подтверждающих принадлежность к данной категории;
4) для услуги «Оказание социальной помощи для обеспечения
дополнительного питания гражданам больным активным туберкулезом»:
заявление установленной формы;
копия документа, удостоверяющая личность;
копия документа, подтверждающего место жительство;
справка с противотуберкулезного учреждения, о том, что состоит на диспансерном учете по активной группе.
для услуги «Предоставление социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан»:
заявление установленного образца;
копии удостоверения личности;
копии документов, подтверждающих принадлежность к данной категории;
заключение медицинского учреждения о нуждаемости в санаторно-курортном лечении;
справку из районного филиала государственного центра по выплате пенсий и пособий о подтверждении статуса получателя специального государственного пособия.
13. Бланки выдаются в государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, кабинет 3.
14. Заявление с полным пакетом необходимых документов сдается в  государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова,1, кабинет, 3.
15. Заявителю, сдавшему все необходимые документы для получения государственной услуги, выдается отрывной талон заявления с указанием даты принятия и срока исполнения.
16. Уведомление направляется почтой или вручается при личном посещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, кабинет 3.
17. Основаниями  для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) предоставление неполного пакета документов;
2) предоставление заведомо ложных сведений или недостаточных сведений и документов.
3. Принципы работы
18. При обращении за предоставлением государственной услуги граждане могут рассчитывать на:
1) вежливость, ответственность и профессионализм специалистов отдела;
2) бесплатное получение заявления и бланков установленного образца;
3) ежеквартальное перечисление назначенных выплат на банковский счет.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, в соответствии сприложением к настоящему стандарту.

20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқа да субъектілердің жұмыстары бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетулердің сапасы мен қол жеткізушілігінің көрсеткіштерінің мақсатты тағайындалуы жыл сайын арнайы құрылған жұмысшы топтармен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Лауазымды тұлғаның әрекетіне шағымдану:
Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі,1 үй, 2 кабинет немесе орынбасарға 4 кабинет мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына арыздану арқылы іске асырылады.
2) Тимирязев ауданының әкіміне
3) Тимирязев аудандық сотқа.
22. Шағым түскен мемлекеттік органы:
1) «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы, 2 кабинет;
2) «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары – 4 кабинет;
3) Тимирязев ауданының әкіміне, Тимирязев с., Уәлиханов көшесі,1;
4) Тимирязев аудандық сотқа, Тимирязев с., Уәлиханов көшесі,1
23. Қабылданған шағымдарды растайтын және берілген шағымға жауап алудың мерзімі 15 күн, шағымды қарау барысында білуге болатын лауазымды тұлғалардың байлыныс мәліметтері қаралатын құжаттар атауы датасы мен шағым қабылданған уақыты көрсетілген үзінді талон беріледі.
6. Байланыс ақпарат
24. Мемлекеттік органның байланыс мәліметтерін электрондық пошта мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, телефондары:
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі – Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй, электрондық пошта мекен-жайы:ro-timir@mail.online.kz.

20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Обжалование действия должностного лица осуществляется посредством обращения к:
1) начальнику государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул. Уалиханова,1, кабинет 2, или заместителю, кабинет 4.
2) акиму Тимирязевского района
3) Тимирязевский районный суд
22. Жалоба может быть подана:
1) Начальнику государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», ул. Уалиханова,1, кабинет 2;
2) заместителю начальника государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», ул. Уалиханова,1, кабинет 4;
3) акиму Тимирязевского района, с. Тимирязево, ул. Уалиханова,1
4) в Тимирязевский районный суд, с. Тимирязево, ул. Уалиханова, 1
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц и рассматривается в течение 15 дней. Заявителю вручается отрывной талон.
6. Контактная информация
24.Контактные данные:
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» - Северо-Казахстанская область, село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, адрес электронной почты: ro-timir@mail.online.kz.

Мекеме бастығы, телефон 21494, № 2 кабинет;
Бастықтың орынбасары, телефон 21649, № 4 кабинет;
Әлеуметтік жәрдемақылар құрылымдық бөлімшесі - 3 кабинет;
Солтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті, Петропавл қаласы Абай көшесі, 64, электрондық пошта мекен-жайы: obl_dep@mail.online.kz.
«Жергілікті өкілетті органдарының шешімі
бойынша әлеуметтік төлемді қажет ететін
азаматтардың жекелеген санаттарына тағайындау
және төлеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
Таблица. Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштері
Көрсеткіш-тердің норматив-
тік мағынасы
Келесі жылдағы көрсеткіштер-дің мақсатты мағынасы
Есеп беру жылындағы көрсеткіштер-дің ағымдағы мағынасы
1
2
3
4

начальник учреждения: телефон 21494, кабинет № 2;
заместитель начальника: телефон 21649, кабинет № 4;
структурное подразделение социальных пособий - кабинеты 3, 5;
начальник Департамента координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области: город Петропавловск, улица Абая, 64, кабинет № 213, телефон 465648, адрес электронной почты:obl_dep@mail.online.kz.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
«Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4