2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 қаңтарда N 2518 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 462 бабына, Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының базалық және шекті ставкаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат кезектен тыс IV сессиясында шешім етті:
1. 2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия төлемақысы ставкалары төмендегі қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Шырдабаев).
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және шешімдердің қосымшасындағы 7 тармақтағы төлемақылар заңды тұлғалар үшін 2008 жылдың 8 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Ескерту. Шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 2008.11.12 N 131-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  1-тармақтан қараңыз).
Облыстық мәслихаттың
IV сессиясының төрағасы                    М. Қалиев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ж. Дүйсенғалиев
Атырау облыстық мәслихатының
2008 жылғы 8 қаңтардағы
N 58-IV шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының 2008 жылғы ставкалары

Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год
Решение Атырауского областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 января 2008 года за N 2518. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии со статьей 462 Налогового Кодекса Республики Казахстан, статьей 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан, руководствуясь пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1314 "Об утверждении базовых и предельных ставок платы за эмиссии в окружающую среду", областной маслихат на внеочередной IV сессии решил:
1. Установить ставки платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год, в соответствии с приложением.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам экологии (М. Чердабаев).
3. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и платежи в пункте 7 приложения решений распространяются на правоотношения, возникшие с 8 февраля 2008 года для юридических лиц.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Атырауского областного маслихата от 12.11.2008 N 131-IV (введение в действие смотрите в в пункте 1).
Председатель IV сессии
областного маслихата                       М. Калиев
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев
Приложение
к решению Атырауского
областного маслихата
от 8 января 2008 г. N 58-IV
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год