"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету бойынша Нұсқауды бекіту туралы" 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/3-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы N 12/4- IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 қазанда № 5-4-101 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 18/9-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.07.24 N 18/9-IV шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабын, Қазақстан Республикасы  «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабын басшылыққа ала отырып, 2008 жылғы 22 қыркүйектегі ШҚО Риддер қалалық сотының шешімі негізінде, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
«Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету бойынша Нұсқауды бекіту туралы» 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/3-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде 2008 жылдың 9 қаңтарында № 5-4-77 тіркелген., «Лениногорская правда» газетінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 2 санында жарияланған), «Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету бойынша Нұсқауды бекіту туралы» 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/3-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» мәслихаттың 2008 жылғы 17 сәуірдегі №  7/7-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде 2008 жылдың 16 мамырында № 5-4-93 тіркелген., «Лениногорская правда» газетінің 2008 жылғы 23 мамырдағы № 21 санында жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға келесі өзгерістер енгізілсін:
«Тұрғын үй көмегін көрсетудің шарттары» 2 бөлімнің 12 тармағындағы «Ескі қарызды өтеу коммуналдық қызметтер байланыс қызметтерін жабдықтаушылармен тексеріледі және келісіледі» деген сөйлем алынып тасталсын.
Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 сәуірінен бастап пайда болған қарым-қатынастарға таратылады.
Кезекті сессияның төрағасы                  А. Анчугин
Қалалық мәслихаттың хатшысы                 А. Ермаков

О внесении изменений в решение от 26 декабря 2007 года № 5/3-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 октября 2008 года N 12/4-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2008 года за N 5-4-101. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 24 июля 2009 года № 18/9-IV
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 24.07.2009 № 18/9-IV.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", на основании решения Риддерского городского суда ВКО от 22 сентября 2008 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2007 года № 5/3-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-77 от 9 января 2008 года № 2), с внесенными изменениями и дополнениями решением маслихата от 17 апреля 2008 года № 7/7-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2007 года № 5/3-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-93 от 16 мая 2008 года, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 23 мая 2008 года № 21) следующее изменение:
В разделе 2 "Условия предоставления жилищной помощи" в пункте 12 исключить предложение "Погашение старого долга согласовывается и контролируется поставщиками коммунальных услуг и услуг связи".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции, вводится в действие после официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2008 года.
Председатель очередной сессии
А. Анчугин
Секретарь городского маслихата
А. Ермаков