"Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3-ІV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N 10/3-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 шілдеде N 5-19-79 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 28/5-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 28/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» 2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 949, «Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» 2006 жылғы 15 маусымдағы № 553 қаулыларына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-19-71 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 7 наурыздағы «Уба-Информ» газетінің № 10 санында жарияланған, «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 2 ақпандағы № 6/3-ІҮ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 8/4-ІV, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-76 болып тіркелген шешімімен, 2008 жылғы 23 мамырдағы «Уба-Информ» газетінің № 21 санында жарияланған; Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3-ІҮ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 19 маусымдағы № 9/4 - ІV, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-77 болып тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, 2008 жылғы 10 шілдедегі «Уба-Информ» газетінің № 28 «санында жарияланған), шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Атауында және шешімнің барлық мәтінінде Нұсқаулық деген сөз Ереже деген сөзбен ауыстырылсын.
1- бөлімнің 5-тармағы «Жалпы ережелер» жаңа редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтынуға шекті жол берілетін шығыс үлесі отбасының жиынтық кірістерінің 6 пайызы мөлшерінде белгіленеді».

О внесении изменения в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-ІV "Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2008 года N 10/3-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2008 года за N 5-19-79. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 16 апреля 2010 года № 28/5-IV
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/5-IV (порядок введения в действие см. п. 3).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 «О жилищных отношениях», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года № 949 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон», от 15 июня 2006 года № 553 «Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы» Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации  нормативных—правовых актов за № 5-19-71, опубликовано в газете «Уба-информ» от 7 марта 2008 года за № 10, с учетом внесенных в него изменений и дополнений: решением от 15 апреля 2008 года за № 8/4-ІV «О внесении изменений и дополнений в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об Утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам», зарегистрировано в Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-76, опубликовано в газете «Уба-информ» от 23 мая 308 года за № 21; решением от 19 июня 2008 года за № 9/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении нструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам»,
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных яэавовых актов за № 5-19-77 опубликовано в газете "Уба-информ» от 10 июля 2008 года за № 28), следующее изменение:
В заголовке и по всему тексту решения слово Инструкция заменить на слово Правила.
Пункт 5 раздел 1 «Общие положения» изложить в новой редакции:
«Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 6 %».

2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі 10 күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                Ә.О. БАЯНДИНОВ
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы           А.М. БОРОВИКОВ

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              А.М. БОРОВИКОВ
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата              А.У. БАЯНДИНОВ