"Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 212 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы N 208-НҚ бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының м.а. 2009 жылғы 12 тамыздағы N 271-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2009 жылғы 12 тамыздағы N 357 Бірлескен Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 20 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5753 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 25 және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 199 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 06.04.2020 № 25 және ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 13.04.2020 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бірлескен бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-1–бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 212 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы N 208-НҚ бірлескен бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4373 тіркелген, 2006 жылғы 15 қыркүйекте N 166 (972) "Заң газетінде" және 2006 жылғы 7 қазанда N 41 (302) "Ресми газетте" жарияланған) "Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 тамыздағы N 208-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 212 бірлескен бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 28 қарашадағы N 302-НҚ және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 17 қарашадағы N 240 бірлескен бұйрығымен өзгеріс пен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5039 тіркелген, 2008 жылғы 9 қаңтарда N 2 (1228) "Заң газетінде", 2008 жылғы 27 наурыздағы N 1 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге орталық мемлекеттік органдарының актілерінің жинағында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Магистральдық темір жол желісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерімен (тауарларымен, жұмыстарымен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерінің тізбесі :

О внесении дополнений в совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети"
Совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 12 августа 2009 года № 271-ОД и и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 августа 2009 года № 357. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2009 года № 5753. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 25 и и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 13 апреля 2020 года № 199.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 06.04.2020 № 25 и и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.04.2020 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4373, опубликованный 15 сентября 2006 года в Юридической газете" № 166 (1146) и 7 октября 2006 года в "Официальной газете" № 41 (303)) с внесенными изменениями и дополнениями совместным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 ноября 2007 года № 302-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 ноября 2007 года № 240 "О внесении изменения и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 августа 2006 года № 208-ОД и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 августа 2006 года № 212 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами товарами, работами) магистральной железнодорожной сети" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5039, опубликованный в "Юридической газете" от 9 января 2008 года № 2 (1402), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1 от 27 марта 2008 года) следующие дополнения:
Перечень видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) магистральной железнодорожной сети, утвержденный указанным приказом:

мынадай мазмұндағы 15, 16, 17, 18, 19-тармақтармен толықтырылсын:
"15. Локомотивтерді шығару.
16. Локомотивтерге қосалқы бөлшектерді шығару.
17. Жүктерді контейнерлермен және жүк вагондарымен тасымалдау.
18. Жолаушылар және жүк вагондарын шығару.
19. Жолаушылар және жүк вагондарына қосалқы бөлшектерді шығару.".
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Темір жол көлігі, азаматтық авиация және порттар саласындағы реттеу департаменті (Г.Қ. Ыбыраева) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Е.О. Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оның заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Е.К. Құдайбергеновке және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациясының вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
атқарушы
____________Қ. Смағұлов
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің міндетін
міндетін атқарушы
__________Д. Көтербеков

дополнить пунктами 15, 16, 17, 18, 19 следующего содержания:
"15. Производство локомотивов.
16. Производство запасных частей к локомотивам.
17. Перевозка грузов в контейнерах и грузовых вагонах
18. Производство пассажирских и грузовых вагонов.
19. Производство запасных частей к пассажирским и грузовым вагонам.".
2. Департаменту по регулированию в сфере железнодорожного транспорта, гражданской авиации и портов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Ибраева Г.К.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Кудайбергенова Е.К. и Вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
К. Смагулов
И.о. Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Кутербеков