"Ғылыми ұйымдарды аттестаттау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 мамырдағы N 460 қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 732 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 447 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 14 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5820 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2011 жылғы 15 шілдедегі № 309 Бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің м.а. 2011.07.15 № 309 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1111 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ғылыми ұйымдарды аттестаттау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 мамырдағы N 460 қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 732 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2572 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 ж., N 37-42, 882-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ғылыми ұйымдарды аттестаттаудан өткізу туралы нұсқаулықта:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Ғылыми ұйымдарды аттестаттау уәкілетті мемлекеттік органмен бекітілетін ағымдағы жылғы 30 қыркүйекке дейін келесі күнтізбелік жылға арналған аттестаттауды өткізу кестесіне сәйкес жүзеге асырылады."
9-тармақтың 3) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (бұдан әрі - Министрлік)" деген сөздер "уәкілетті мемлекеттік орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
111523 және 25-тармақтардағы "Министрлікке", "Министрлік" деген сөздер тиісінше "уәкілетті мемлекеттік органға", "уәкілетті мемлекеттік орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
1323-тармақтардағы: "Министрдің" деген сөз "уәкілетті мемлекеттік органның" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (Н.Б. Қалабаев) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года № 732 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2003 года № 460 "Об утверждении Положения об аттестации научных организаций"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 сентября 2009 года № 447. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2009 года № 5820. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 309
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 15.07.2011 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года № 732 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2003 года № 460 "Об утверждении Положения об аттестации научных организаций", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2572, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 37-42, ст. 882) следующие изменения:
в Инструкции о проведении аттестации научных организаций, утвержденной указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Аттестация научных организаций осуществляется в соответствии с графиком проведения аттестаций, утверждаемом уполномоченным государственным органом на следующий календарный год до 30 сентября текущего года.";
в подпункте 3) пункта 9 слова "Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - Министерство)" заменить словами "уполномоченного государственного органа";
в пунктах 11, 15, 23 и 25 слово "Министерством" заменить словами "уполномоченным государственным органом", слово "Министерство" заменить словами "уполномоченный государственный орган";
в пунктах 13, 23 слово "Министра" заменить словами "уполномоченного государственного органа".
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Калабаев Н.Б.) в установленном порядке:
1) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр К.Н. Шәмшидиноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                   А. Жақыпов

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шамшидинову К.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              А. Жакупов