«Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 569 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 10 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6000 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 26.02.2014 № 77 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Тауар биржасы туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 мамырдағы Заңын іске асыру шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 қарашадағы № 158-ө өкімінің 3-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге орталық мемлекеттік органдары актілерінің 2009 жылғы № 4 жиынтығында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
Ережеге 1-қосымшада, «Сатып алу тәсілі» деген бағанда реттік нөмірі 9-жолда, «ашық» деген сөз алынып тасталсын;
Ережеге 3-қосымшаның Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпараттың электрондық нысанын тапсырыс берушінің толтыруы бойынша нұсқамалардың тоғызыншы абзацында «ашық» деген сөз алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алуды басқару әдіснамасы департаменті (Г.А. Әмрина) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 569. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2010 года № 6000. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 26.02.2014 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации пункта 3 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года № 158-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 4 мая 2009 года "О товарных биржах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года) следующие изменения:
в Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг, утвержденных указанным приказом (далее – Правила):
в Приложении 1 к Правилам, в графе "Способ закупок", в строке, порядковый номер 9, слово "открытые" исключить;
в абзаце девятом Указаний по заполнению заказчиком электронной формы информации об объемах казахстанского содержания при государственных закупках товаров, работ и услуг Приложения 3 к Правилам слово "открытые" исключить.
2. Департаменту методологии управления государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.

3. Осы бұйрық оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Р. Дәленов

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Р. Даленов