Астана қаласының аумағында белгіленген салық ставкаларын бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 203/31-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 21 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 571 болып енгізілді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 430/55-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 26.09.2019 № 430/55-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Астана қаласы аумағында қызметтерін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай белгіленген салық ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрайымы
Н. Петухова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 31 наурыздағы
N 203/31-ІV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының аумағында белгіленген салық
ставкалары
N
р/с
Салық салу объектінің атауы
Салық салу объектінің бірлігі
Бір айда белгіленген салықтың ставкалары (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
Ойын автоматы
12
2.
Біреуден артық ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
Ойын автоматы
18
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
Компьютер
4
4.
Ойын жолы
Ойын жолы
72
5.
Карт
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
Ойын үстелі
12
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 31 наурыздағы
N 203/31-ІV шешіміне
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының күші жойылған
кейбір шешімдерінің
Тізілімі
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 4 шілдеде N 398 болып тіркелген, 2005 жылғы 7 шілдеде N 102 "Вечерняя Астана", 2005 жылғы 7 шілдеде N 91 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған);
2. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы N 342/43-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 1 наурызда N 463 болып тіркелген, 2007 жылғы 13 наурызда N 44-45 "Вечерняя Астана", 2007 жылғы 6 наурызда N 43-45 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған);

Об установлении ставок фиксированного налога на территории города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 21 апреля 2009 года N 571. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 26 сентября 2019 года № 430/55-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 26.09.2019 № 430/55-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. Порядок введения в действие решения см. п. 3
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории города Астаны согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Н. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны
от 31 марта 2009 года
№ 203/31-IV
Ставки
фиксированного налога на территории города Астаны
№№
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Единица
объекта
налого-
обложения
Ставки
фиксированного
налога в месяц
(в месячных
расчетных
показателях)
1.
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с одним
игроком
Игровой
автомат
12
2.
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного игрока
Игровой
автомат
18
3.
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игр
компьютер
4
4.
Игровая дорожка
Игровая
дорожка
72
5.
Карт
Карт
5
6.
Бильярдный стол
Игровой
стол
12
Секретарь маслихата
города Астаны В. Редкокашин
Приложение 2
к решению маслихата
города Астаны
от 31 марта 2009 года
№ 203/31-IV
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
1. Решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года № 154/19-III "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июля 2005 года за № 398, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 102 от 7 июля 2005 года, "Астана хабары" № 91 от 7 июля 2005 года);
2. Решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года № 342/43-III "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года № 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 марта 2007 года за № 463, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 44-45 от 13 марта 2007 года, "Астана хабары" № 43-45 от 6 марта 2007 года);

3. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 26 маусымда N 470 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 шілдеде N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 6 шілдеде N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
4. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 62/10-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 4 мамырда N 530 болып тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырда N 54-55 "Вечерняя Астана", 2008 жылғы 13 мамырда N 57 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған).

3. Решение маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года № 383/47-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года № 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за № 470, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 109 от 3 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" № 117 от 6 июля 2007 года;
4. Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года № 62/10-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года № 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 мая 2008 года за № 530, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 54-55 от 13 мая 2008 года, "Астана хабары" № 57 от 13 мая 2008 года).